پارک زندگی: دیزنی تاخیر Avengers دانشگاه و دیزنی لند در نظر متوسط چک

هنگامی که خواهد Avengers پردیس باز در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی ؟ خواهد دیزنی لند بررسی بازدیدکنندگان درجه حرارت قبل از اجازه دادن به آنها را به پارک ؟ کار خواهد کرد در Frontierland دروازه تغییر نمادین دیزنی لند ورودی? یافتن تمام موضوعات پارک اخبار در پارک زندگی عضویت در خبرنامه.

Avengers پردیس

دیزنی تاخیر افتتاح بزرگ برای Avengers جدید پردیس با توجه به ادامه coronavirus بسته شدن دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

قفل های آویزان در مرکز دروازه بین گردان در ورود به دیزنی لند در آناهایم, CA, در دوشنبه Mar 16, 2020. کل دیزنی لند توچال تعطیل با توجه به کروناویروس (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

متوسط چک

دیزنی لند می تواند بررسی درجه حرارت در محل بازرسی به منظور دیدار با دستورالعمل های بهداشتی و بازدید کنندگان احساس امنیت در پست COVID-19 عصر.

ورود به Frontierland طراحی شده بود به نظر می رسد مانند یک روستایی قلعه در امریکا مرزی. (فایل عکس با علامت Eades اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Frontierland دروازه

دیزنی لند برنامه $200,000 نوسازی Frontierland ورودی پس از پارک بازگشایی پس از زمان coronavirus بسته شدن.

دیزنی لند بازدید کنندگان سوار “این یک جهان کوچک” در Fantasyland در آناهایم, کالیفرنیا, در چهارشنبه 28 ژوئن 2017.(عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

دیزنی Furloughs

دیزنی لند می رسد توافق با 10 اتحادیه های کارگری موقت کردند باعث ادامه coronavirus تعطیلی از پارک.

دیزنی اعلام کرد که آن Avengers جدید پردیس با مضمون زمین در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی خواهد باز در جولای 18 فقط یک روز قبل از آن اعلام کرد که بسته شدن آن پارک. با ساخت و ساز متوقف شده توسط COVID-19 pandemic, آن بعید به نظر می رسد به سرزمین جدید باز خواهد شد در زمان. (حسن نیت ارائه میدهد از دیزنی لند توچال)

چه بعدی

پارک نویس رابرت نیلز به نظر می رسد در آنچه پارک را مانند زمانی که آنها بازگشایی و پایدار تاثیر COVID-19 همه گیر می تواند در این صنعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>