پدر و مادر 3 بچه کشته در Temescal دره سقوط: “ما را ببخش’

یک ماه پس از فرزندان خود را فوت کرد زمانی که ماشین خود گفته بود منفجر کردن جاده راننده دیگر پدر و مادر از سه Temescal دره نوجوانان, بخشیده اند, مرد متهم به قتل پسران.

“ما در خدمت خدا از عدالت و او را به مراقبت از آن” جانت هاوکینز گفت.

در روز جمعه, فوریه. 21, Temescal دره ساکن Anurag چاندرا, 42, التماس کرد گناه نیست به سه فقره قتل و سه فقره اقدام به قتل همراه با شرایط ویژه از اتهام قتل های متعدد. CHP گفت که در ژانویه. 19 او منفجر ماشین خود به ماشین حمل شش نوجوانان است. در ضمن پسران خانواده در حال یادگیری به حرکت می کند.

“بدون ایمان ما, من نمی دانم آنچه که ما انجام می دهد. من نمی دانم که چگونه مردم این تجربه را از طریق آن و زنده ماندن” رامونا Ivascu گفت: از طریق اشک.

‘Ring the doorbell بنابراین او می تواند آن را بشنود’

کریگ و جانت هاوکینز که پسر دانیل 16 درگذشت Jan. 19, 2020, صحبت, طی مصاحبه ای در روز دوشنبه, فوریه. در 17 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

پسر بودند و تنها قرار بود برای چند دقیقه به جلو و یک شوخی است.

“آنها در حال رفتن به انجام فقط یک خانه به خانه می آیند” گفت: جانت Hawkins, مادر دانیل Hawkins, 16, یکی از سه پسر است که فوت کرد و یوشع Hawkins, 13 بود که مجروح در برخورد. “برخی از آنها فقط در رفت و جوراب خود را. آنها حتی نمی باید کفش در. پسر من که همیشه حامل تلفن خود را در سمت چپ گوشی خود را در خانه.”

که یکشنبه شب سرجیو Campusano, 18; Daniel Hawkins, 16; Joshua Hawkins, 13; یعقوب Ivascu, 16; Joshua Ivascu, 14; و دریک رویز, 16; در هاوکینز خانه در Temescal دره در جنوب تاج برای sleepover.

“از آن زمان به دور هم جشن یعقوب تولد که تا به حال فقط رخ داده است و یک زمان خوب” گفت: Craig Hawkins, Daniel پدر.

آنها بخشی از صرف بعد از ظهر در خیابان پرتاب توپ فوتبال در اطراف و وعده شگفت انگیزی بر روی مواد غذایی آشغال. سپس از پسر تصمیم گرفت به بازی حقیقت یا جرات, تنظیم یک تایمر بر روی یکی از گوشی های هوشمند خود و حول فوتبال به عقب و جلو. هر کس تا به حال آن زمانی که تایمر به پایان رسید تا به حال انجام داره.

از لحاظ تاریخی خود جرأت شد اهلی.

“شما باید به نوشیدن یک قاشق از سس فلفلی تاباسکو,” جانت هاوکینز گفت. “و یا آنها را درست کردن یک دسته از ناخالص مسائل و شما می خواهم به آن را بنوشید. … به طور معمول آن نیست و مستلزم خروج از خانه است.”

جاشوا Ivascu به پایان رسید تا با این فوتبال. به جرات بود “دینگ دونگ خندق.” او به حلقه همسایه مفت و قبل از اجرای دور فرد در داخل پاسخ داد.

بر خلاف گزارش های اولیه پسران نمی دانید که در خانه زندگی می کردند در Mojeska اجلاس جاده که آنها را انتخاب کرد. آنها برداشت آن خانه چون آن را به حال یک نور بنفش.

“پسران ما باید این چراغ ها در اتاق خواب” جانت هاوکینز گفت. “آنها در یک کنترل از راه دور آنها تغییر رنگ به طوری که آنها را دیدم این همان چراغ و فکر کردم” این سرد خانه آنها این همان چراغ است.'”

آنها را به چاندرا که در خیابان و جاشوا در زدم. اما او بدون پاسخ.

“”نه شما رو به حلقه مفت بنابراین او می تواند آن را بشنود,'” کریگ هاوکینز به نقل از پسران عنوان کرد و گفت. “بنابراین او زنگ زد زنگ تا زمانی که آن مرد آمد.”

با توجه به گشت بزرگراه کالیفرنیا, چاندرا خشم بود. بعد از پسران شروع به پریدن کرد در تویوتا پریوس به دور او آنها را تعقیب خود را در بلاگ سدان CHP گزارش شده است. شاهدان به یاد می آورد از دیدن بلاگ مسابقه پس از Prius قبل از آن در نهایت ناودان به ماشین دیگر پرتاب آن را به یک درخت در Temescal دره جاده و سه گانه پارک وی.

یعقوب Ivascu درگذشت و در صحنه است. دانیل هاوکینز و دریک رویز جان به زودی پس از در دره داخلی مرکز پزشکی در ویلدومار.

‘غم و اندوه شدید و افراطی صلح’

الکس و رامونا Ivascu که پسر یعقوب درگذشت Jan. 19, 2020, دست در دست در طول یک شنبه, فوریه. 17, 2020, مصاحبه. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

برای پدر و مادر سه پسر ضربه بود و نسبتا با ایمان خود.

“این اعتقاد ما است که ما را نگه می دارند و ما امیدواریم که که ما در حال رفتن به قادر به آغوش او دوباره یک روز” گفت: “الکس Ivascu یعقوب پدر. “من فقط نمی دانند که چگونه افراد دیگر از طریق آن.”

یعقوب گفت: “او تجربه “غم و اندوه شدید و افراطی صلح” پس از مرگ پسرش.

“من می دانم که با یعقوب با خدا و او نمی خواهد می خواهید به بازگشت” رامونا Ivascu گفت: از طریق اشک. “خدا را شکر او را با بهترین دوستان است.”

سه پسر ملاقات کرده بود در شاخه زیتون جامعه کلیسا و مدرسه در تاج جایی که آنها به سرعت تبدیل شد “جدایی ناپذیر” با توجه به کسانی که آنها را می دانستند. در زمان مرگ پسران پراکنده بود به مختلف مدارس بالا است. دانیل و دریک که زندگی در Temescal دره رفت و به کرونا را در سانتیاگو دبیرستان و گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس مدرسه بالا بود. یعقوب که زندگی در کنار رودخانه با حضور در وودکرست مسیحی دبیرستان. اما سه نفر باقی مانده بهترین دوستان است.

این هاوکینز هنوز خود را پیدا انتظار دانیال به بیرون آمدن از اتاق خود و حمله به یخچال.

“شما فقط باید برای رفتن در مورد روز خود را و پیدا کردن یک جوراب که دانیال گفت:” جانت هاوکینز. “چیزی به عنوان ساده به عنوان یک جوراب بازدید من و من فقط شروع به گریه.”

از ابراهیم به کار در از دست دادن یک کودک همواره یک تست از ایمان در کتاب مقدس است. اما سه خانواده گفت: آنها نمی قهر خدا.

“اگر خدا نمی تواند به من کمک کند در اینجا او نمی تواند به من کمک کند در هر نقطه” گفت: Craig Hawkins, Daniel پدر.

کریگ هاوکینز به نقل C. S. Lewis, مقایسه خواب و مرگ به داشتن یک اندام قطع شد.

“شما می دانید که شما در حال رفتن به زندگی می کنند, آن را به زخم التیام یابد, اما شما در حال رفتن به چیزی گم شده است,” او گفت:. “ما حرکت خواهد کرد اما ما هرگز فراموش نخواهم کرد.”

این Ivascus چهار دیگر کودکان در محدوده سنی 2 تا 14. که آنها را مشغول نگه داشته و آنها را متوقف می کند از خانه خود را از دست دادن با توجه به الکس Ivascu.

“گاهی اوقات شما فقط می خواهید به شکستن و گریه, اما شما لازم نیست چرا که آینده آنها را شکستن و گریه بیش از حد” او گفت:.

دو سال Jedediah “جدی” Ivascu در ابتدا گیج شده که چرا برادرش نبود آمدن به خانه و بارها و بارها از مادرش پرسید کجا یعقوب بود.

“تراژدی این است که او آن را” رامونا Ivascu گفت. “یک شب من به رختخواب رفت و به او گفت: ‘مامان یعقوب کردم یک boo-boo و یعقوب درگذشت.’ و سپس او گفت: “جاشوا رو بزرگ boo-boo اما او هیچ می میرند.'”

‘تهدید’

الکس Ivascu که پسر یعقوب 16 درگذشت Jan. 19, 2020, تصادف, صحبت می کند در مصاحبه ای در روز دوشنبه, فوریه. در 17 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

در پسران Jan. 28 یادبود نه روز پس از مرگ اعضای خانواده گفت: عزاداران آنها در حال حاضر ببخشند چاندرا.

“شما ببخش تا بخشیده شود” الکس Ivascu گفت. “در جهت پیدا کردن خود ما و صلح ما را ببخشند.”

همسر خود را به حال چیزهای دیگر را از عصبانی در چاندرا, او گفت:.

“چند روز اول پس از حادثه من آنقدر غرق غم و اندوه و ناامیدی و شوک شدید من واقعا نمی دهد او خیلی فکر کردم,” رامونا Ivascu گفت. “من عصبانی شده اند برای اولین بار من می خواهم که از دست رفته را عزادار پسر من است.”

اما این بدان معنا نیست که آنها نمی خواهند چاندرا که به اتهام سه فقره قتل و سه فقره اقدام به قتل به دیدن عدالت است.

این Ivascus و هاوکینز می خواهید او را به صرف بقیه عمر خود را در زندان است. اما دبی رویز مادر دریک خوب خواهد بود با کمی کوتاهتر جمله است.

“سی و پنج به زندگی با من خوب است چون من رفته بود,” او گفت:.

همه توافق دارند که آنها می خواهند او را در خیابان.

“این مرد است که یک تهدید برای خود و خانواده و جامعه” کریگ هاوکینز گفت.

حتی قبل از Jan. 19, چاندرا در قانونی مشکل: در دسامبر. 31 او متهم شده بود در Riverside County Superior Court با بزه باتری در همسر یا cohabitant و صدمه عمدی به یک کودک است.

که شکایت مدعی است که او کتک مادر از فرزند خود و تحمیل “غیر قابل توجیه فیزیکی درد” دختر خود را.

اما حتی اگر دادگاه ها محکوم چاندرا و یا او می شود در یک جمله کوتاه این هاوکینز می گویند او هنوز هم یکی دیگر از چهره های حسابداری.

“هیچ کس دور می شود با هر چیزی در این زندگی و یا بعد از” کریگ هاوکینز گفت. “وجود دارد یک الهی پاسخگویی.”

پسران پدر و مادر صحبت کردن در برابر کسانی که همیشه می خواستم برای ضربه زدن به چاندرا خانواده آنها مشخص به عنوان قربانیان بیش از حد.

“وجود دارد بسیار نفرت و بد در این جهان” جانت هاوکینز گفت. “ما نمی خواهیم برای اضافه کردن به آن.”

و فراتر از عدالت در دادگاه قانون پدر و مادر می خواهید به پاسخگویی از چاندرا.

“من می خواهم مالکیت” گفت: Craig هاوکینز. “من می خواهم او را به خود آنچه که او انجام داده است.”

بازماندگان’ ‘قابل توجه’ بهبود

سه پسر دیگر بودند که در Prius در حال راه رفتن و بازگشت به زندگی عادی خود.

جاشوا هاوکینز ساخته شده “قابل توجه” بازیابی با توجه به مادرش. او را در مدرسه پس از هفته Feb. 10.

“دکتر گفت: در سه ماه او قادر خواهید بود برای بازگشت به ورزش و انجام آنچه او استفاده می شود به انجام” جانت هاوکینز گفت.

در برخورد جاشوا Ivascu کردم دررفتگی شانه دچار جزئی جمجمه شکستگی و تا به حال به بخیه.

“او یک پیاده روی معجزه” رامونا Ivascu گفت.

سرجیو Campusano, 18 که سوار Prius, زندگی با رویز خانواده است. او را دوباره راه رفتن با وجود مهره های شکسته در خود بازگشت اما او متزلزل کردن, او گفت:.

“او پیاده می رود اما آن را لطمه می زند و من می توانید بگویید” دبی رویز گفت.

پدر و مادر در حال حاضر نگران استرس پس از سانحه و سایر طولانی مسائل مربوط به سلامت روان.

“آنچه (جاشوا) را دیدم که شب … من خدا را شکر که آن را تاریک” رامونا Ivascu گفت. “من می دانم که او را دیدم برخی از چیزهایی …”

“او شنیده ام برخی از چیزهایی که بیش از حد” الکس Ivascu به پایان رسید.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

جالب اینجاست که روز گذشته از زندگی خود را در میان پسران, بهترین, با توجه به پدر و مادر خود را.

در Jan. 18 روز قبل از مرگ آنها پسر بودند و در Ivascus ” خانه ای در کنار رودخانه در حال بازی فوتبال در حیاط پشت.

“سپس بعد از آن آنها در زمان خاموش تمام لباس های خود را و شروع به پریدن در استخر بود که انجماد سرد” رامونا Ivascu گفت.

پس از آنها تا به حال در آمده و خشک کردن پسران فیلم برداری یکدیگر کشتی. “این بچه ها آنها واقعا می دانم که چگونه به آن لذت ببرید اما در یک راه خوب است.”

آن بود یکی از پسران گفت: بعد از “بهترین روز” او گفت:.

“این بچه ها بزرگتر از زندگی آنها جشن زندگی آنها زندگی می کردند زندگی” کریگ هاوکینز گفت. “این بچه ها شما می خواهم می خواهم به زندگی در کنار شما.”

زندگی آنها کوتاه اما خوب است.

“16 سال او را زنده او زندگی می کنند بسیار خوب” رامونا Ivascu گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>