والدین و مدارس مقابله با رشد coronavirus نگرانی

اضطراب خود را ممکن است ریشه در حدس و گمان و مبالغه. همه, همان, آن است که بسیار واقعی است. پدر و مادر در سراسر کالیفرنیای جنوبی نگران است که “بچه جدید در مدرسه” می تواند ناخواسته بندر خطر نامرئی: coronavirus.

در نیوپورت بیچ, ابتدایی, مدرسه, پدر و مادر نگران در مورد کودکان شایع می شود و پس از رسیدن از چین است. در الحمرا بیش از 14,500 مردم امضا طومار درخواست آن منطقه مدرسه انصراف از کلاس تا “شیوع متوقف است.”

و در دره سن فرناندو, آسیایی, آمریکایی, دانش آموز مجروح شد در یک حمله دیگر که او را متهم کرد و از افشای آنها را به ویروس.

برخی از این ترس قابل درک است گفت: اپیدمیولوژی Brandon Brown, استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه UC ریورساید دانشکده پزشکی. “ما نمی دانیم که تا آنجا که ما می خواهم به دانستن در مورد این ویروس” قهوه ای مجاز است. “این یک زمان ترسناک برای پدر و مادر است.”

حتی پس از او از مردم خواست تا “قرار داده coronavirus در چشم انداز با تمام بیماری های دیگر مانند بیماری های قلبی و دیابت و بسیاری ملموس در رابطه با این ویروس – آنفولانزا.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که حدود 8,200 آمریکایی درگذشت از آنفولانزا در این فصل است. تا کنون هیچ کس مرده است از coronavirus در ایالات متحده است. در سراسر جهان مرگ و میر است حداقل 2,800.

ساحل نیوپورت ابتدایی ارائه می دهد یک مثال نخست از اثر دومینو از ترس.

شایعه است که هفت فرزند از چین وارد مدرسه در اوایل هفته آینده. خواستار اطلاعات بیشتر ده ها تن از والدین وجود دارد تهدید به نگه داشتن فرزند خود را در خانه و برخی در حال حاضر در حال انجام این کار است.

ساحل نیوپورت مدرسه ابتدایی در ساحل نیوپورت در جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. ده ها تن از ساحل نیوپورت ابتدایی مدرسه پدر و مادر می گویند که آنها را حفظ خواهد کرد کودکان خود را از مدرسه به خانه تا زمانی که آنها دریافت پاسخ های بیشتر در مورد کوروناویروس جدید و دانش آموزان مجموعه ای برای ورود به مدرسه در روز جمعه. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“دختر ما در حال رفتن به عقب تا زمانی که ما دریافت پاسخ گفت:” میشل Tocci که اولین-گریدر Briana حضور Newport Coast. “همه ما می خواهیم اطلاعات است اما زمانی که ما در مدرسه به ما گفتهاند که آنها می توانند به ما هر گونه.”

با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی نیوپورت مسا Unified School District مقامات را نه تایید شماره matriculating دانش آموزان و نه ملیت خود را.

“ما باید مراقب باشید که ما همه بچه های نسبتا و کودکان هستند و نه تبعیض فقط به دلیل آنها می آیند از یک محل خاص” گفت: منطقه سخنگوی آنت فرانکو. “ما در منطقه در پاسخ به کروناویروس در راه همان است که مناطق اطراف کالیفرنیا در حال پاسخ – با نزدیک هماهنگی با سازمان بهداشت و درمان. که در آن نظارت است اتفاق می افتد.”

CDC اجرا کرده است سیاست برای شهروندان آمریکایی و قانونی ساکنان سفر از چین است. روش عبارتند از: نمایش درمانی و محدودیت حرکت برای 14 روز.

کسانی که شده اند در هوبئی استان که این ویروس برای اولین بار شناسایی چهره اقدامات سختگیرانه تر. اتباع خارجی که به چین سفر در گذشته 14 روز ممکن است وارد, ایالات متحده است.

“دوره جوجه کشی می تواند بیش از 14 روز” Tocci گفت. “چرا باید این بچه ها صبر کنید یک ماه قبل از قرار دادن آنها در مدرسه با 500 سایر بچه ها؟”

ساحل نیوپورت پدر و مادر اندرو Sassani نیز عصبی است. او برگزار شد از دو دختر خود را پنج شنبه و جمعه و احتمالا ادامه خواهد داد به انجام این کار “برای یک هفته دیگر فقط به امن است.”

“این هیستری جمعی” گفت: Sassani, یک روانپزشک است. “ژاپن تصمیم به بستن تمام مدارس برای مدتی.”

Jas سینگ که در خدمت به عنوان رئیس بیهوشی قلب در سنت مری مرکز پزشکی در دره اپل نیز نگهداری فرزند خود را از نیوپورت بندر.

سینگ را سرزنش “کودکان بی گناه از چین” به داد و بیداد. بلکه به عنوان یک دکتر به او گفت: او گسل سازمان بهداشت و درمان: “آنها باید محافظه کار ترین خیابان در دسترس است.”

یک وضعیت مشابه به نیوپورت بندر پدید آمده در Newland ابتدایی در هانتینگتون بیچ هنگامی که پدر و مادر رو کلمه در مورد یک سوم کلاس از هنگ کنگ.

“ما پسر به خانه آمد دوشنبه و پرسید:” چه coronavirus?'” گفت: پدر و مت Gultnieks. ظاهرا این دانش آموز جدید اعلام کرد و به کلاس که خانواده اش فرار کرده بود این بیماری همه گیر.

Gultnieks کشیده دو فرزند خود را از چشمه دره یکپارچه مدرسه برای دو روز آینده در حالی که او اقدام به بررسی.

“اصل فوق العاده است اما او نمی تواند واقعا به ما کمک کند” Gultieks گفت. “من درک می کنم محرمانه بودن اما به نظر می رسد استثنا می تواند ساخته شده در برخی از موقعیت ها. فقط, چگونه به کودک در ایالات متحده? او تست شده؟”

دیگر پدر و مادر بیش از حد ابراز نا امیدی Gultieks گفت. “من احساس وحشتناک است که این کودک است که با فشار از ترس ما,” او گفت:. “این هیچ ربطی به با قومیت. این ویروس colorblind. من و همسرم در حال, شما می دانید فقط در کامل پاپا خرس و خرس مادر mode.”

آسیایی-آمریکایی را تا 28 درصد از رولند Unified School District, که, مقامات می گویند تلاش کرده است به طور فعال در محدود کردن وحشت. منطقه, پرستار دبی Gatti بازديد مدرسه سایت به ارائه نمایش اسلاید و توضیح داد که چگونه ویروس ها گسترش یافته است.

“هدف ما این است که برای کاهش انگ مرتبط با coronavirus” Gatti گفت.

پس از تعطیلات زمستانی, پدر و مادر, نام منطقه در مورد دانش آموزان از بازگشت از تعطیلات در چین است.

“ما اجازه دهید آنها را می دانم که ما به دنبال پروتکل های بهداشتی کارشناسان” Gatti گفت. “دانش آموزان قرار داده شد و در انزوای اجتماعی به مدت دو هفته. انتقال آنها را به مدرسه رفت و هموار.”

ارواین یکپارچه پدر و مادر Raissa لی می خواهد منطقه را قاطعانه تر رویکرد به عنوان به خوبی. “ما بسیاری از آمریکایی-آسیایی, دانش آموزان,” او گفت:. “من می خواهم برای دیدن یک خبرنامه گفت:” لطفا آگاه است که هر کس ارزش عضو از جامعه ما است.'”

روز شنبه, فوریه. 26 او چینی-آمریکایی پسر متولد و بزرگ شده در ایالات متحده – شد هدف از تمسخر زمانی که او سرفه در طول P. E. همکلاسی طعنه, “دور ماندن از او را! او coronavirus!” (لی پرسید که مدرسه نمی توان شناخته شده است.)

لی تماس مدیران در مورد این حادثه. در بازگشت ایمیل اصلی خواست لی به “روشنفکر که این بی گناه تر از یک عمل نژادپرستی است.”

“به چه معنا است؟” لی گفت. “متلک کسی چون او نیست نگاه مانند شما تعریف نژاد پرستی. من کاملا دریافت که بچه ها شوخی میکرد. اما آنها شوخی در اطراف در یک نژادپرست راه است.”

UC ریورساید قهوه ای گفت که رسانه های اجتماعی دامن زده مبالغه و “خبر جعلی” در مورد این ویروس: “با که می آید بسیاری از بیگانه ستیزی و نژاد پرستی و ترس است.”

جالب اینجاست که این می تواند بیش از حد آرام در مورد آنفولانزا براون گفت.

“تنها نیمی از ما دریافت آنفولانزا عکس,” او گفت:. “مردم می گویند” من خوب خواهید بود.’ سپس ما وحشت بیش از چیزی مانند coronavirus.”

رمان virus ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید – هنوز مرگبار, بلکه امری عادی است.

“در یک زن و شوهر از سال” براون گفت: “مردم احتمالا نمی خواهد به عنوان تثبیت شده در آن را ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>