OK “گربه” واقعا یک برنده اسکار در سال 2020 جوایز اسکار, اما زمانی که James Corden و Rebel Wilson prowled در مرحله, این دو نفر از اعضای گربه سانان جعبه دفتر بمب آنچه را که فیلم نمی تواند: مردم را به خنده بر روی هدف است.

در لباس خز faux “گربه ها” لباس Corden, سیاه, Wilson, در, مربای آنها وجود دارد به ارائه جایزه اسکار برای بهترین جلوه های بصری.

“به عنوان اعضای بازیگران فیلم ‘گربه’ … هیچ کس درک بیشتر از ما اهمیت خوب جلوه های بصری” آنها اعلام کرد و به تشویق خروشان از جمعیت است.

پس از نامزد عنوان خوانده شده, و پاکت را باز کرد هر دو ویلسون و Corden لحظه ای رو پریشان افزایش میکروفون ایستاده پنبه حلاجی شده در آن با آنها دست و پنجه و در نهایت قبل از اعلام برنده: “سال 1917” سومین جایزه اسکار برای جنگ جهانی اول فیلم قرار دادن آن در مقابل در این نقطه در این مراسم است.

“انگل” به کارگردانی بونگ جون هو به زودی پس از برداشت دوم خود را در اسکار از شب با این فیلم برنده بهترین بین المللی فیلم.

پس از تشکر از آکادمی و درخواست “انگل” بازیگران و خدمه در مخاطبان ایستاده و به رسمیت شناخته شود — همه از این گفت: از طریق این مترجم که به همراه جایزه نشان می دهد در این فصل — او روشن به انگلیسی برای نظر نهایی: “با تشکر از شما هر کس من آماده نوشیدن است.”

Roger Deakins برنده بهترین فیلمبرداری برای “1917” با این فیلم همچنین چیدن جایزه اسکار برای میکس صدا. “فورد v فراری” برنده بهترین تدوین و بهترین ویرایش صدا.

“بمب” برداشت اسکار برای بهترین مو و آرایش — りなきてぃ هیرو را با تشکر از ستاره و تهیه کننده Charlize Theron به نظر می رسید به گریه او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de