Pansies مناسب برای پاسیو ظروف


Pansies در دسترس هستند در یک خیره کننده تعدادی از گونه های. گتی ایماژ

قرار دادن کشاورزان در گیاه می ایستد در نزدیکی شیشه ای درب پاسیو به لذت بردن از شکوفه هر روز از داخل خانه.

س. زیبایی های رنگی و طرح دار pansies که من متوجه شده ام در اینجا وجود دارد این بهار شده اند, نشاط بخشی, یادداشت ها در طول این زمان دشوار است. شما چگونه رشد آنها — از بذر یا پیوند?

A. من هر دو را انجام دهد. در اوایل سال در اواخر ماه ژانویه و یا اوایل فوریه, من را به داخل سالن اسپایر برای گیاهان برای قرار دادن در کاسه به شکل ظروف برای پاسیو در اوایل تا اواسط بهار بسته به آب و هوا. استوکس دانه لیست خیره کننده تعدادی از گونه های مختلف از جمله جدیدترین نسخه. و بذر جهت خود را در بسته های دقیق است.

من اغلب انجام یکی دیگر از داخل بذر در اطراف اواسط جولای برای اوایل پاییز پیوند به مشابه پاسیو ظروف. من هم فروشگاه محلی در اوایل بهار و اوایل پاییز برای بنفشه سه رنگ و ویولا (کوچک-گل pansies) پیوند.

به عنوان من در میان گل های آپارتمان برای شکوفه با درخواست تجدید نظر ویژه ای آنها را بررسی کنید من بیش از حد برای عطر. من لذت بزرگ در حال استقبال با بوی شیرین که من برای باز کردن درب را بر روی پاسیو.
پاییز کاشته pansies و violas بلوم از طریق بسیاری از پاییز و به طور متناوب در طول آب و هوای ملایم در زمستان تا زمانی که آنها می آیند به طور کامل پر جنب و جوش گل در آوریل و مه — تا زمانی که نوبت آب و هوا گرم است. که یک فصل طولانی از گل از کاشت. من قرار دادن کشاورزان در گیاه می ایستد کنار شیشه درب پاسیو جایی که من می توانید لذت بردن از شکوفه هر روز از داخل خانه.

Q. آیا هاردی fuchsias درختچه یا چندساله? برخی از معدن مرگ تقریبا به زمین در زمستان سرد است.

A. آنها می تواند بسته به سرسختی از تنوع و محل آن در یک باغ. حداقل هاردی در یک زمستان سرد عمل می کنند مانند علفی چندساله مرگ به زمین مجددا از ریشه در بهار.

برخی از آنها به طور طبیعی دیر به برگ اما در حال حاضر گیاهان است که باید حفظ درختچه وضعیت را برگ بر روی ساقه. کاهش دور از هر مرده ساقه و ساقه راهنمایی و انجام هر گونه لازم ساقه نازک شدن برای از بین بردن احتقان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>