همه گیر پاسخ مجموعه Grand Forks-منطقه دادگاه برنامه حداقل هشت ماه

جنایی محاکمه با حضور هیئت منصفه بودند به حالت تعلیق در اوایل این ماه توسط داکوتای شمالی دیوان عالی کشور به عنوان بخشی از یک بیانیه قضایی وضعیت اضطراری در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. روز بعد, جنوب, Central منطقه قضایی موکول همه غیر اورژانس حضور در دادگاه به بعد از 4 مه ابتدای منطقه پنج هفته دادگاه چرخش است.

Hager گفت که به عنوان موارد موجود در حال تحت فشار قرار دادند و سال پایین خط تمام موارد جدید باید برنامه ریزی شده و حتی بیشتر از.

“این رفتن به اثر فوری: که ما را به یک نقطه که در آن ما شد وقتی که من اولین بار آغاز شده که در آن ما از قضات و هنوز هم در تلاش برای گرفتن و تلاش برای به دست آوردن این چیزها انجام می شود کمی سریع تر کار فقط اساسا اضافه کاری” Hager گفت. “آن را به مجموعه همه پشت, آن را نه فقط ما. آن را به سراسر کشور.”

Hager برآورد منطقه دستگیره حدود 1000 موارد هر ماه تحت شرایط عادی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این دادگاه موکول تاریخ بخشی از یک تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 در داکوتای شمالی. برای دادگاه های محلی که تلاش شامل بسته شدن از چنگال بزرگ County Courthouse, یک حرکت ساخته شده در اوایل این ماه توسط شهرستان و کمیسیون.

ضروری پرسنل خود ادامه خواهد داد به کار در دادگاه Hager گفت: از جمله کارمند و کارکنان دولت به وکیل کارکنان. قضات را به کار در خانه به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. Hager ادامه خواهد داد به ریاست اورژانس پرونده های جنایی و اوراق قرضه در جلسات دادگاه و یکی دیگر قضاوت را به سلامت روان و نوجوانان موارد و همچنین هر گونه دیگر پرونده های مدنی Hager تصویب در یک مورد به مورد و بر اساس.

“به این ترتیب ما در حال نگه داشتن سه نفر از قضات ما انجام کار خود را در خانه و قادر به پر کردن در برای ما اگر آنها را به و اگر یکی از ما مریض می شود,” او گفت:. “(در شمال شرق منطقه مرکزی قاضی لولیتا Romanick) من است بازیگری ریاست قاضی بنابراین ما نمی خواهیم هر دو ما در اینجا در همان زمان.”

منجر مدافع دیوید Ogren گفت که اگر دادگاه نمی مقیاس عملیات خود را وجود دارد می تواند یک شانس بالاتری از یک COVID-19 شیوع در دادگاه در هفته آینده و یا ماه. اگر که اتفاق افتاده است, او گفت: دادگاه عملیات قطعا نهفته باشد به خصوص اگر دادگاه کارکنان شد بیش از حد بیمار به کار بیایند.

“اگر مردم بیش از حد بیمار به رفتن به دادگاه است که موظف است برای شروع به داشتن تاثیر بر سیستم دادگاه,” او گفت:. “مردم نمی خواهید برای جلوگیری از ارتکاب جرم فقط به دلیل وجود یک بیماری همه گیر بنابراین ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد برای رفتن به هجوم مردم در آینده است.”

اگر چه تغییرات طولانی تر خواهد شد دادگاه برای بسیاری از افراد در جامعه گفت: “جای تعجب نیست که دادگاه در زمان چنین اقدام سریع به عنوان او آن را “امتحان کنید و ما در گذشته چه در آینده اضطراری است.”

“ما در قلمرو ناشناخته,” او گفت:. “هیچ کس به کار گرفته شده در این 100 سال است. وجود دارد نه تنها شده است هر چیز دیگری شبیه به این. حتی سیل در ’97 نمی خواهد که به طول انجامید تا زمانی که این است برای رفتن به.”

به عنوان خدمات عمومی در طول همه گیر هرالد باز کرده است این داستان برای همه خوانندگان بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>