همه گیر برگ-از-کار فارگو ساکنان ترسم عصبانی و نا امید کننده

Caitlin Ackley و نامزدش, Daniel Stroud در قرنطینه. یک کارمند بانک رسیدگی به موارد تقلب دو هفته پیش اما در حال حاضر قادر به کار 28 ساله Ackley خود درمان علائم COVID-19 — خشک و غیر قابل کنترل سرفه و مشکل در تنفس — با تیلنول و Vicks VapoRub.

با توجه به تعداد محدودی از تست کیت Ackley را 101-درجه تب نگه می دارد او را از گرفتن یک coronavirus آزمون به صورت محلی. بیمارستان ها الزام مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ اول او گفته شد. با 1200 $در سمت چپ او حساب او نمی تواند او پرداخت 1000 دلار اجاره به علاوه هزینه دارو و مواد غذایی است.

گیب Schwanke 24 ساله به تازگی از دست داده و کار خود را به عنوان یک دبستان طبخ اما او پا در nonperishable مواد غذایی, سیب زمینی و برنج در ماه گذشته. او کاربردی برای مزایای بیکاری برای اولین بار, اما وعده داده شده $148 یک هفته نمی تواند به اندازه کافی برای پوشش خود $535 اجاره ماهانه.

آلبرشت, Ackley, Schwanke و بسیاری دیگر از فارگو ساکنان منطقه گفت: آنها با دریافت نامه و یا تماس های تلفنی خود را از صاحبخانه که خواستار اجاره پرداخت می شود در زمان و در کامل با آغاز ماه آوریل است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Schwanke عصبانی است. بنابراین آلبرشت. Ackley است بیش از حد بیمار برای خشم او احساس درماندگی.

آنها از ترس به بیرون رفتن به صرف پول است. آنها باید در خانه بمانند. “سوار آن را” Schwanke گفت.

“من واقعا نمی هر گونه گزینه های. من نمی تواند در هر نقطه و من نمی توانم پول, اما من هنوز هم مجبور به پرداخت تمام صورت حساب” Ackley گفت. صدای خود را برای تلفن های موبایل تیره و تار wheezy. “مردم در حال حاضر تلاش های زیادی می کند و هیچ وقت به صبر کنید. آنها نیاز به راه حل در حال حاضر است.”

چند روز بعد Ackley گفت: وضعیت او بهبود نیافته بود اما تب او تا به حال صعود نیست هر بیشتر است. خانواده و دوستان نمی آمد برای کمک به. او و نامزدش را مجبور به دفع کردن برای خود.

آلبرشت گفت که او نمی تواند از طریق به مدیریت املاک به مذاکره کنند. “مجبور به پرداخت اجاره بها در سراسر جهان از بحران است, شاشیدن, من, به, بود, بی پرده است. من هیچ مشکلی در پرداخت اجاره و یا با صاحبخانه من در هر روز, اما در حال حاضر ما فقط درخواست برای تاخیر در اجاره. من هنوز هم پرداخت اجاره ماه فقط تاخیر آن است.”

Schwanke که همچنین یک موسیقیدان است سپاسگزار برای کمک به او را از دریافت مزایای بیکاری و 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه, مارس 27.

“آنها به شما کمک خواهد پرداخت اجاره خود را به یک رشته خاص اما این کل فرایند را از طریق رفتن مانند راه اندازی برای بیکاری. من آن را برای اولین بار و کاربردی پنج شنبه گذشته و من نامه به عقب و آن را بسیار نیست, اما آن را چیزی” Schwanke گفت.

Gabe Schwanke holds up the letter telling him to pay rent on time. Special to The Forum

گیب Schwanke نگه می دارد تا حرف گفتن او را به پرداخت اجاره بها در زمان. ویژه به فروم

تعداد مدعیان بیکاری در داکوتای شمالی افزایش یافت و به حدود 14000 بیش اخیر نه روز محیط تیره و تار ضبط و تأکید بر افزایش هزینه های ایالتی تلاش از جمله سفارشات به حالت تعلیق در سایت در میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر برای مبارزه با گسترش coronavirus.

مردم در فارگو منطقه و در سراسر کشور در حال سازماندهی در رسانه های اجتماعی تحت سازمان های سیاسی مانند اجاره اعتصاب 2020 که جذب بیش از 8000 followers on Facebook. بسیاری از تماس برای مستاجران به جمعی امتناع از پرداخت اجاره بها در این بیماری همه گیر.

محلی صاحبخانه سازمان دیده بان گروه تشکیل داده اند و آنها در حال به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد صاحبخانه خواستار اجاره با وجود مستاجران’ رشد ناتوانی در پرداخت. تا کنون داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم نشده یک تصمیم در مورد اینکه آیا به سفارش یک مهلت قانونی برای اخراج در طول همه گیر مانند او مینه سوتا همتای رژیم صهیونیستی است. تیم Walz آیا در مارس 23.

اجاره هنوز هم باید پرداخت شود حتی اگر یک مهلت قانونی برای اخراج اعلام شده است اما بسیاری از مستاجران در حال درخواست برای پرداخت به تعویق افتاد.

یک نفس هوای تازه برای داکوتای شمالی مستاجران در آمد پنج شنبه, مارس 26 زمانی که دولت در دیوان عالی کشور به حالت تعلیق در تمام مسکونی اخراج در طول بیماری همه گیر. منتقدان اما می گویند تعلیق و فدرال امداد به اندازه کافی رفتن نیست.

Austin Albrecht has stocked up on food because of the coronavirus pandemic. Special to The Forum

Austin آلبرشت دارای ذخیره غذایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. ویژه به فروم

تشکر. مریم Schneider D-Fargo, میشل Rydz از بالا دشت نمایشگاه مسکن در مرکز Grand Forks, فارگو شهرستان کمیسر جان رشته و گروه های مردمی در حال کار به صورت جمعی و به طور جداگانه برای قرار دادن فشار در بورگوم به سفارش یک مهلت قانونی برای پایان دادن به همه وام مسکن, اخراج, سلب حق مالکیت, ابزار, بسته آف, و مربوط به هزینه های اواخر و در طول بیماری همه گیر.

فروم اخبار سرویس به نام همه محلی املاک و مستغلات و شرکت های مدیریت شناخته می شود خواستار اجاره از مستاجران در طول بیماری همه گیر.

استیسی اولسون مدیر برای دره اجاره یک شرکت املاک و مستغلات با 1,400 واحد گفت: شرکت او باز است به بحث در مورد مسائل با مستاجر.

“ما در حال کار بر روی یک فرایند برای قرار دادن در محل برای رسیدگی به هر گونه مستاجران با مشکلات” اولسون گفت. “ما در حال تلاش برای حفظ کسب و کار به عنوان معمول و همچنین کمک به مستاجران ما با آنچه آنها نیاز دارند. اما اگر شما نیاز به کمک شما را برای آن را بپرسید. من اصلا فرض کنیم که شما نیاز به کمک.”

یکی از شرکت های محلی در حال صحبت در انجمن ها آنلاین است که کریگ خواص Inc. هنگامی که تماس با فروم, اخبار, خدمات, نماینده شرکت کاهش یافته است به نظر “در هر چیزی که در حال حاضر” بعد از اینکه در مورد خواسته 19 مارس در نامه ای به مستاجران. در این نامه هشدار داده مستاجران در مورد اجتماعی فاصله کاهش سطح سر و صدا, محدود کردن بازدید کنندگان و با توجه به آنچه که در حال سرخ کردن توالت.

“همه ساکنان باید مطابق با دستورالعمل CDC از جمله اجتماعی فاصله و باقی مانده در واحد خود را اگر شما یا باید این ویروس شده اند و یا در تماس با کسی که” این تفاهم نامه اعلام کرد. “ما می خواهم به یاد همه ساکنان که اجاره نامه خود باقی خواهد ماند و این که با وجود این شرایط دشوار اجاره, هنوز هم باید در زمان پرداخت می شود.

“هزینه های اعمال خواهد شد به هر کس. اگر شما می دانید که شما دیر خواهد بود با اجاره لطفا اطلاع دفتر در پیش است.”

پیام های چپ بودند با سه نفر دیگر از املاک و مستغلات و شرکت های مدیریت در فارگو که فرستاده شبیه نامه های مورد, اجاره, اما, انجمن, اخبار, خدمات بدون دریافت پاسخ با توجه به آنچه سیاست های خود را خواهد شد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>