پالوما دره بسکتبال, پیاده روی دور با شیراز بخش سوم عنوان

 • شبه جزیره Eliana سالن به نظر می رسد برای شات. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • شبه جزیره میا یامادا نتواند لیآپ به عنوان پالوما دره لسلی Giles دفاع. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • پالوما دره Trinitee Bradley جشن بزرگ سه اشاره گر به پایان نیم. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • Mya Pierfax دعوا دو تیم به عنوان شبه جزیره در تلاش برای گرفتن تا در نیمه دوم. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • شبه جزیره ورونیکا Rojas نمی تواند مانع از اشک او به عنوان نهایی ثانیه تیک دور. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • پالوما دره Trinitee Bradley بازدید یک سبد به عنوان سه مدافع در. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • Trinitee برادلی می شود mobbed پس از ضربه بزرگ سه اشاره گر. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • سیدنی Woodley بازدید سبد بیش از Eliana سالن. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • پالوما دره Mya Pierfax درایو در یک سطل. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

 • شبه جزیره Jadyn لی درایو به خط. پالوما ولی در مقابل شبه جزیره بسکتبال دختران در CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای نهایی سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  (عکس از رابرت کاسیاس, عکاس)

رولینگ هیلز استیتز >>> اکثر مربیان بسکتبال خواهد بود نشئه به 22 نقطه منجر رفتن به چهارم نهایی. اما پالوما ولی مربی مت دیل می داند که تیم خود را همیشه به خوبی بازی یک مزیت قابل ملاحظه.

“ساعت است بهترین دوست شما در آن لحظات” دیل گفت. “معمولا ما را به نگه داشتن در حمله به, اما شما می خواهید برای اجرای به عنوان زمان زیادی خاموش ساعت به عنوان امکان پذیر است. این وضعیت روی حیله و تزویر. من نفرت بازی با آگهی می خواهم که. من تقریبا می خواهم آن را نه می شود آن را عقب و جلو نبرد به پایان است.”

شبه جزیره رنده دور در این منجر شود که در سه ماهه چهارم شدن در ظرف هفت با 1:23 باقی مانده است. پالوما دره زدم شش رایگان می اندازد پایین کشش به مهر یک 60-48 پیروزی در CIF شیراز بخش سوم منطقه ای نهایی است.

پالوما ولی برنده آن 19 بازی متوالی و بهبود یافته برای 34-3 در این فصل است. این Wildcats را در آلبانی St. mary’s برای دولت عنوان بعد از ظهر جمعه در ساکرامنتو.

“این شده است یکی از رویاهای ما پس از فصل آغاز شده گفت:” سیدنی Woodley که به پایان رسید و با 16 امتیاز و 15 ریباند. “ما می خواستیم به پیروزی CIF و دولت و این رویا در حال تبدیل شدن به واقعیت است. این یک احساس خاص برای هر یک از ما.”

شبه جزیره (25-10) led در طول سه ماهه اول برگزار شد و یک 16-12 مزیت در اوایل سه ماهه دوم. پالوما دره بسته نیم در یک 15-0 اجرا را دو رقمی شود در حاصل کار دو تیم. شبه جزیره از دست رفته خود را نهایی 10 عکس از نیمی از.

“ما دادن تا راه بیش از حد بسیاری از سبد آسان برای شروع بازی و … از آن ساخته شده من کمی عصبانی” دیل گفت. “ما فقط به حال برای شروع بازی بهتر دفاع است.”

شبه جزیره شروع به فشار پالوما ولی در آغاز سه ماهه چهارم و آن را منجر به یک تعداد انگشت شماری از گردش و انتقال آسان سطل برای Panthers.

Jadyn لی led شارژ به صورت شبه جزیره نمره 10 از تیم بالا 18 امتیاز در این سه ماهه.

“آنها گرفتار ما کمی با تعجب در آغاز سه ماهه چهارم” گفت: Mya Pierfax که به پایان رسید با یک بازی-19 امتیاز. “ما فقط تا به حال به حل و فصل کردن.”

این Wildcats نمی شد لرزاند زمانی که آنها ایستاده در خط پرتاب آزاد. پالوما دره ساخته شده 22 27 عکس وجود دارد از جمله 9 از 13 در دوره نهایی.

شبه جزیره از سوی دیگر تنها رفت 9 برای 19 در خط پرتاب آزاد.

Woodley, Pierfax و Breeann گروس کروتز هر غرق یک جفت از پرتاب آزاد در فینال 71 ثانیه است.

“ما هر روز در تمرین ما رایگان می اندازد,” Woodley گفت.

Trinitee برادلی به ثمر رساند 11 امتیاز برای پالوما دره از جمله 3-اشاره گر در زنگ که به Wildcats یک 27-16 شود در حاصل کار دو تیم.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>