پالوما دره بسکتبال دختران مشت بلیط به بخش 4AA عنوان بازی

منیفی >> تکه شده اند که با هم برای یک زن و شوهر از سال و روز شنبه, پالوما دره Wildcats کردم برای دیدن آنچه که پازل را نشان داد: یک بلیط برای یک بازی مسابقات قهرمانی.

برخورد به زمین در حال اجرا با یک قرمز توهین آمیز شروع Wildcats led سیم به سیم داونینگ La Salle, 60-49 در یک بخش 4AA نیمه نهایی. پالوما دره (29-3 و شماره 1 دانه) را انتاریو مسیحی در یک روز و سایت مشخص شود.

“به عنوان به زودی به عنوان Mya (Pierfax) رو در اینجا, او تغییر فرهنگ” پالوما ولی مربی مت دیل گفت. “هنگامی که سیدنی (Woodley) آمد در اینجا ما شد و مؤمنان است.”

Pierfax مجموعه ای از تن روز شنبه هدف قرار دادن اشاره گر سه برای باز کردن بازی و شروع یک اجرا که در آن Wildcats آمار شش نفر از آنها برای اولین بار هشت عکس به پیچ به 10 نقطه سرب در کمتر از پنج دقیقه.

La Salle (24-8) در زمان ضربه بدن و ماند در Wildcats’ دم از طریق نیمه اول. و هنگامی که پالوما تحت فشار قرار دادند که منجر به 16 در سه ماهه سوم از Lancers دوباره آویزان دشوار است.

آن را در سه ماهه چهارم که Lancers در نهایت شانس را جدی دندانه برش منجر به هفت با سه دقیقه و سپس گرفتن یک زن و شوهر از شانس برای دریافت نزدیک تر است. یکی از اختیار به پایان رسید در یک سفر تماس و دیگری به پایان رسید با از دست رفته جلویی از یک یک و یک پرتاب آزاد فرصت است.

Woodley سپس عرضه خنجر با سکندری یک دست حرکت شبیه چمچه زنی شات کردن یک ورودی تصویب در اواخر ساعت شات.

به عنوان Pierfax شد تهیه جرم در حجم Woodley ارائه کلاچ به ثمر رساند. او تا به حال هشت از 17 امتیاز در سه ماهه چهارم و رعد و برق سریع دست تولید هفت دزد.

“او نگهبانان در برابر هر موقعیت از مرکز به نقطه گارد” دیل گفت. “که در آن Mya ما را نورد سیدنی می کند بسیاری از کار کثیف. چیزهایی که او ممکن است متوجه شوید به همان اندازه است.”

Pierfax در ضمن این کار انجام می شود در هر دو به پایان می رسد. او اختصاص داده بود برای بسیاری از شب به La Salle را خطرناک ترین سلاح دانشجوی سال اول گارد Ellie چن.

“من فقط می خواستم به نگه داشتن او را از سه نقطه خط,” Pierfax گفت. “من می خواستم به دفاع از خود.”

چن برگزار شد به 10 امتیاز از طریق سه چهارم به پایان رسید و با یک تیم بالا 18.”آنها نقش بیشتر از ما. این چیزی است که آن پایین می آید به” La Salle مربی اسکات Wiard گفت. “ما برنده هفت بازی در سال گذشته و ما باید 24 در این سال با یک شانس برای برنده شدن بیشتر در دولت است. شروع خوبی است اما ما باید بر روی آن ساخت.”

برای پالوما ساختمان تقریبا کامل دو سال پس از 6-20 فصل است.

“دختران تا به حال به یاد بگیرند که چگونه برای برنده شدن” دیل گفت. “من فکر می کنم که underrated چیز. آنها تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به بازی در آن شرایط در سه ماهه چهارم. در پایان هر چند آن را در مورد بازیکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>