پالم اسپرینگز اواسط قرن توسط Wexler و هریسون به دنبال $899K

  • علاوه بر این از مات و شیشه و فولاد حریم دیوار ایجاد خانه حیاط entryway. (عکس توسط Craig G. Bernardi)

  • اتاق نشیمن باز می شود به خوردن در آشپزخانه و اتاق ناهار خوری به سمت راست. (عکس توسط Craig G. Bernardi)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • شومینه در اتاق نشیمن اصلی به عصر. (عکس توسط Craig G. Bernardi)

  • اتاق خواب استاد. (عکس توسط Craig G. Bernardi)

  • یکی از دو اتاق خواب مهمان. (عکس توسط Craig G. Bernardi)

  • یکی از دو اتاق مهمان. (عکس توسط Craig G. Bernardi)

  • نمایی از خانه از حیاط خلوت در گرگ و میش. (عکس توسط Craig G. Bernardi)

اواسط قرن مدرن خانه طراحی شده توسط شرکت معماری Wexler و هریسون آمار بازار در پالم اسپرینگز’ Sunmor شهرکهای محله.

درخواست قیمت دلار است 899,000.

تکمیل شده در سال 1955 و به روز پایین پرتاب شده پست و پرتو در 2821 E. Livmor Ave. باقی می ماند درست به طرح اصلی آن. در 1,386 فوت مربع هستند سه اتاق خواب و دو حمام و یک تراس بزرگ و جذب شده توسط یک اتاق نشیمن با مشخص شومینه خوردن در آشپزخانه و اتاق ناهار خوری.

در معرض زبان و شیار سقف ها و دیوارهای شیشه ای نیز جان سالم به در این دهه است.

لقب Sunmor مدل خانه به خانه به عنوان مدل اصلی دستگاه طراحی و توسعه توسط برجسته ساز رابرت “باب” C. هیگینز و بعد الکساندر Construction Co.

در خانه نشسته است در یک چهارم هکتار گوشه ای همراه با یک دریچه فروس که دارای پارکینگ دو خودرو و فضای ذخیره سازی. با آن پنهان شیشه جلو در حياط علاوه بر آن کوه-مشاهده بسیاری با یک حیاط خلوت استخر پاسیو سایهدار و ساخته شده است در کباب و گودال آتش.

در اوایل سال 2020, خانه, دریافت, تعیین به عنوان یک پالم اسپرینگز بنیاد حفظ کلاس 1 سایت تاریخی. آن را در حال حاضر واجد شرایط برای اموال قابل توجهی صرفه جویی مالیاتی تحت آسیاب عمل می کنند اما روند درخواست خواهد شد در سمت چپ به خریدار به دنبال.

استیو Tesler از Bennion Deville خانه دارای فهرست.

Sunmor مدل خانه است یکی در یک تعداد انگشت شماری از Higgins-ساخته شده, خوابگاه طراحی شده توسط معماران مدرن دونالد Wexler و ریچارد هریسون. بهتر شناخته شده از این دو بود Wexler که در سال 2015 در 89.

Wexler که شاگرد معمار مدرنیست ریچارد نویترا. در اوایل 1950s او به پالم اسپرینگز به کار برای ویلیام کودی و ملاقات او شریک کسب و کار.

آنها با تشکیل Wexler و هریسون در سال 1952. در طول نه سال همکاری به پایان رسید که دوستانه آنها معروف تولید هفت تمام استیل و شیشه ای خانه های طراحی شده به قیمت مناسب در محل مونتاژ و مناسب به کویر آب و هوا. این خانه همچنین بهره مندی از کلاس 1 سایت تاریخی وضعیت فولاد و توسعه خانه شماره 2 است که در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>