پاکستان نقض آتش بس در LoC در Kupwara

سرینگر: پاکستان نقض آتش بس زمانی که آن را با توسل به دختران و شلیک توپخانه از سراسر خط کنترل (LoC) در مرز کشمیر منطقه Kupwara, منابع رسمی گفت.
با توجه به منابع و پاکستان نقض آتش بس متوسل به شلیک با سلاح های خودکار هدف قرار دادن به جلو پست ها و مناطق غیر نظامی در این سمت از LoC در Keran و Tanghdar بخش در Kupwara شنبه شب.
هند نیروهای انتقام و تبادل آتش ادامه داد: از 1600 ساعت به 2350 ساعت.
منابع در ادامه گفت که نیروهای پاکستانی بودند با توسل به شلیک به کمک شبه نظامیان به دزدکی حرکت کردن را به این سمت. اما آنها گفتند: نیروهای نظامی بودند در بالا هشدار به فویل هر گونه نفوذ پیشنهاد از پاکستان اشغال کشمیر (M) که در آن تعداد زیادی از شبه نظامیان آموزش دیده در حال انتظار در راه اندازی پد به دزدکی حرکت کردن را به این سمت.
در همین حال تصریح می کند که هیچ letup در نقض آتش بس توسط پاکستان در امتداد LoC در J&K, مدیر کل پلیس (DGP) Dilbag سینگ در روز چهارشنبه گفت: راه اندازی پد در POK باقی مانده لود شده با شبه نظامیان حتی در طول زمستان است.
آقای سینگ گفت: تعداد زیادی از شبه نظامیان در حال انتظار در راه اندازی پد در POK به نفوذ به این سمت. اما او در ادامه گفت: نیروهای هوشیار و آماده به فویل هر گونه تلاش توسط شبه نظامیان به دزدکی حرکت کردن را به این سمت به ایجاد اختلال.
“ما باید متوجه یک نکته مهم دیگر این زمستان. راه اندازی پد که شبه نظامیان مورد استفاده قرار گیرد به صحرا در طول زمستان زیر برف باقی مانده فعال در Keran و Karnah بخش در شمال کشمیر منطقه Kupwara. این راه اندازی پد در این فصل زمستان فعال باقی مانده است. فعالیت در سمت دیگر LoC که استفاده می شود به پایین آمدن طول زمستان نیز بالا باقی مانده است که در مقایسه با سال های گذشته,” او اضافه شده است. (سازمان)

مقاله قبلیبا اعتماد به نفس هند به صورت دلیر بنگلادش در ICC زنان T20 WC

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>