اسلام آباد: پاکستان گفت که آن را “به طور کامل انطباق” با ICJ قضاوت در Kulbhushan Jadhav مورد روز پس از هند منجر مشاور تأکید کرد که دهلی نو امیدوار بود آن را ممکن است قادر به متقاعد کردن اسلام آباد از طریق “بازگشت به کانال” به انتشار هندی, مرگ ردیف محکوم است.
Jadhav که 49 ساله بازنشسته هندی افسر نیروی دریایی بود و محکوم به اعدام توسط یک نظامی پاکستانی در دادگاه به اتهام “جاسوسی و تروریسم” در مارس 2017. هفته بعد از آن هند با نزدیک شدن به دیوان بین المللی دادگستری (ICJ) در برابر پاکستان برای محرومیت از دسترسی کنسولی به Jadhav و به چالش کشیدن حکم اعدام.
ارشد مدافع Harish مرهم بود منجر مشاور برای هند در Jadhav پرونده در لاهه بر اساس ICJ که حکومت در ماه ژوئیه سال گذشته که پاکستان باید انجام موثر “بررسی و تجدید نظر” از محکومیت و حکم Jadhav و همچنین به اعطای دسترسی کنسولی به هند بدون تاخیر بیشتر.
“ما امیدوار بودند که از طریق بازگشت به کانال ما ممکن است قادر به متقاعد کردن پاکستان به او اجازه دهید برود. اگر آنها می خواهند برای گفتن در بشر دوستانه در زمین و یا هر آنچه که ما می خواهیم او را به عقب. گفت: ما به او اجازه دهید برود. از آنجا که آن را تبدیل به یک نفس مشکل در پاکستان است. بنابراین ما امیدوار بودند که آنها را به او اجازه دهید برود. آنها ندارد” مرهم ” در مارس 3 در حالی که صحبت کردن آنلاین از لندن است.
“ما نوشته اند چهار پنج نامه است. آنها فقط در انکار. من فکر می کنم ما به یک نقطه که در آن ما در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا می خواهید به بازگشت به ICJ برای مهم جهت چون پاکستان منتقل کرده است پیش,” او گفت:.
در پاسخ به مرهم اظهارات پاکستان سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui گفت: اسلام آباد به حال با اشاره به اظهارات ساخته شده توسط هند, مشاور حقوقی در Jadhav مورد.
در حالی که نشان می دهد که هند ممکن است مجبور به بازگشت به ICJ, مرهم به اظهارات برخی که بر خلاف حقایق در مورد او گفت:.
“ما قویا رد هندی مشاوره را بی اساس و نادرست ادعا که عراق با پیروی ICJ قضاوت در این مورد است. پاکستان به طور کامل در انطباق با قضاوت و همچنان متعهد به ادامه انجام این کار به عنوان مورد درآمد حاصل بیشتر” Farooqui گفت.
او گفت پاکستان اعطا هند دسترسی کنسولی به Jadhav و پردازش اقدامات موثر برای بررسی و تجدید نظر طبق دستورالعمل های ارائه شده توسط دیوان بین المللی دادگستری در قضاوت.
یک مسئول وزارت امور خارجه پاکستان کمال همه تعهدات بین المللی, سخنگوی گفت.
“تاسف انگیز است که آقای مرهم را انتخاب کرده است اظهارات که نادرست و غلط و حقایق” او گفت:.
در آن 42-صفحه سفارش, جهان, دادگاه, در حالی که رد پاکستان در اعتراض به مقبولیت از نرم افزار در این مورد برگزار شده بود که “ادامه اعدام به منزله یک شرط ضروری برای موثر نقد و بررسی” از جمله Jadhav.
نیمکت اما رد برخی از درمان به دنبال هند از جمله ابطال نظامی تصمیم دادگاه محکوم Jadhav خود را انتشار و عبور امن به هند است.
ICJ تایید هند ایستاده است که پاکستان تا به حال “نقض” کنوانسیون وین در روابط دیپلماتیک که به کشورها حق دسترسی کنسولی که خود را اتباع بازداشت شده در خارج از کشور.
پاکستان ادعا می کند که در آن نیروهای امنیتی بازداشت Jadhav از ناآرام بلوچستان استان در مارس 3, 2016 پس از او گزارش وارد شده از ایران.
اما هند مدعی است که Jadhav ربوده شده از ایران که در آن او تا به حال منافع کسب و کار پس از بازنشستگی از نیروی دریایی است. (سازمان)

مقاله قبلیهند نیاز به ‘کل-از-دولت رویکرد’ استراتژیک برای مقابله با عدم قطعیت: فرمانده ارتش

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im