پاکستان دوباره نقض آتش بس در نزدیکی LoC در Baramulla

Burhan Wani's successor Sabzar Bhat among 8 terrorists killed in Jammu and Kashmir by security forces.

سرینگر: پاکستان نیروهای خود مجددا نقض آتش بس با توسل به بی دلیل سنگین توپخانه و شلیک از سراسر خط کنترل (LoC) در مرز کشمیر منطقه Baramulla در روز یکشنبه.

منابع رسمی گفت: اونی که پاکستان سربازان شلیک خمپاره هدف قرار دادن به جلو پست ها و مناطق غیر نظامی در Hajipeer بخش Uri.
گفتند هندی نیروهای انتقام و تبادل آتش بود و هنوز هم در زمانی که گزارش های گذشته در آمد. اما آنها در ادامه گفت: هیچ کس مجروح در بمباران. پاکستان شده است نقض آتش بس اغلب در شمال کشمیر از دو ماه است که در سمت چپ چند غیرنظامیان و سربازان مرده است.
آنها اعلام کردند که پاکستان نیروهای نقض آتش بس به منظور تسهیل داعش برای نفوذ به دره کشمیر.
“تعداد زیادی از شبه نظامیان در حال انتظار در راه اندازی پد در پاکستان اشغال کشمیر (PoK) به دزدکی حرکت کردن را به این سمت” آنها بیشتر اعلام کرد.
اما آنها اضافه شده است که با وجود رو به همه شانس های هندی نیروهای باقی مانده در آماده باش در امتداد خط کنترل (LoC) به فویل هر نظامی در تلاش برای نفوذ به این سمت.
وجود دارد در مجموع 646 حوادث نقض آتش بس در امتداد مرز بین المللی (IB) به عنوان به خوبی به عنوان LoC بین 1 ژانویه و فوریه 23 سال جاری یک مقام رسمی گفت.
او افزود که بیش از 3200 نقض آتش بس توسط پاکستان نیروهای ثبت شد در سال 2019. (سازمان)

مقاله قبلی366 رشته مهاجران ترک Odisha در سه ویژه پرواز از جامو

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>