پاکستان به درخواست دولت انگلیس, برای شریف اخراج

لاهور Mar 2: پاکستان اعلام کرده است که آن را به درخواست دولت بریتانیا برای اخراج نخست وزیر نواز شریف به عنوان او است “absconder”.
“دولت تصمیم گرفته است در اصل برای نوشتن یک نامه در این هفته به انگلیسی, دولت به دنبال اخراج از PML-N رهبری نواز شریف به عنوان او است absconder انجام نمی ضوابط و شرایط وثیقه اعطا شده به او در زمینه” دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات Firdous عاشق Awan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در یکشنبه شب.
او گفت: شریف رفته بود به لندن در تاریخ 19 نوامبر سال گذشته برای درمان خود بود اما در عین حال به بستری در بیمارستان وجود دارد نشان می دهد که “آن را ثابت مطابقت با بازی او و یک بخش از رسانه ها در سلامت خود را” هموار کردن راه برای خروج خود را به لندن.
Awan ادعا کرد که نواز شریف و برادرش شهباز رفته بود به لندن برای محافظت از کسب و کار از فرزندان خود را.
“نواز جعلی وضعیت سلامت خود” او ادعا.
هفته گذشته دولت پنجاب حال حاضر به گسترش شریف وثیقه اعلام کرد که آن را پیدا کرده بود نه “حقوقی و اخلاقی و یا پزشکی زمین” نیاز به یک فرمت در اقامت خود در خارج از کشور.
دادگاه عالی لاهور کرده بود در اکتبر سال گذشته به قید وثیقه به شریف پزشکی زمینه را برای چهار هفته اجازه می دهد که دولت پنجاب به گسترش آن بیشتر در نور از گزارش های پزشکی.
دادگاه عالی اسلام آباد نیز به قید وثیقه به شریف در Al Azizia میلز فساد مورد که در آن نخست وزیر سابق خدمت شد و در هفت سال زندان پاکسازی راه خود را به سفر خارج از کشور برای درمان پزشکی.
PML-N دبیر احسن اقبال گفت: اگر شریف تصمیم به بازگشت به کشور عمران خان دولت درخواست خواهد کرد که او را به می آیند.
او گفت: سه بار لیگ برتر را به چالش تصمیم دولت نه به او بدهد فرمت در اقامت خود در خارج از کشور در دادگاه در مدت کوتاهی.
PML-N پنجاب وزیر اطلاعات آزما Bokhari گفت PTI که اگر پاکستان نوشت: دولت بریتانیا برای شریف اخراج, PML-N نیز نوشتن به دولت آمریکا به دنبال باز کردن یک مورد در برابر نخست وزیر عمران خان در مورد (“نامشروع”) کودک.
او گفت: دانشگاه صنعتی شریف بود که به طور جدی بیمار بود و قلب-عوارض مربوط و اضافه کرد که نخست وزیر سابق که قرار بود به یک قلب روش در مدت کوتاهی.
“عمران خان و تیم او باید بازی را متوقف و در سلامت شریف و تمرکز در اداره امور به جای” Bokhari گفت. (PTI)

مقاله قبلیطالع بینی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>