پاکستان با تروریست ها به شدت تکیه بر اینترنت برای تحریک مردم برنامه ریزی حملات: J&K دولت

بدون تاثیر نامطلوب بر COVID mgmt, آموزش و پرورش, بخش های دیگر
*می گوید زمان رسیده برای مرمت از خدمات 4G

Mohinder می Verma
جامو آوریل 1: با بیان اینکه تروریسم مدرن به شدت متکی بر اینترنت و همان است که در حال استفاده توسط ترور ماژول های عامل در جامو و کشمیر و کنترل خود را از در سراسر مرز به پشتیبانی از غلط پروکسی جنگ دولت J&K قلمرو اتحادیه ارسال شده قبل از دیوان عالی کشور که در آن زمان رسیده است و نه برای ترمیم خدمات 4G.
علاوه بر این دولت دوبله دغدغه است که متخصصان پزشکی و عموم مردم قادر به دسترسی به آخرین مطالعات دفترچه راهنما در درمان و مدیریت از رمان Coronavirus (COVID-19) به دلیل 2G سرعت اینترنت به عنوان misconceived بر روی زمین است که سرعت فعلی کافی بود به اندازه کافی برای دسترسی به اطلاعات در وب سایت های دولتی.
آن را بیشتر منتقل به دیوان عالی کشور که تعدادی از اقدامات نوآورانه آغاز شده توسط J&K دولت به اطمینان حاصل شود که آموزش و پرورش ممکن است از رنج می برند نیست در هر صورت و در تمام آموزش و پرورش/وب سایت های آموزش الکترونیکی از دولت هند/UT دولت در دسترس هستند بیش از 2G اینترنت برای دانلود کتاب الکترونیکی.
همه این جنبه های توضیح داده شده در جزئیات توسط Shaleen Kabra, اصلی, به وزیر, دولت, صفحه اصلی گروه قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر در یک استشهاد شده به دیوان عالی کشور از طریق اضافی ایستاده مشاور شاشی Juneja در تطابق با دستورالعمل صادر شده و در حکم دادخواست با عنوان پایه و اساس رسانه های حرفه ای در مقابل اتحادیه خاک J&K.
“جهان در حال مبارزه با یک جنگ بی سابقه ای همه گیر است که هر کس امیدوار خواهد بود بیش زودتر از بعد اما متاسفانه UT از J&K نیز پیوسته در حال جنگ با تروریست ها به کمک, یاری و تشویق از سراسر مرز” دولت اضافه کرد: “این بیماری همه گیر است و به هیچ وجه تاثیر آنچه در مزمن ضد ملی فعالیت از سراسر مرز. نه شده است وجود دارد افزایش در حوادث تروریستی پس از همه گیر”.
دولت بیشتر گفت: “پس از ماه اوت سال 2019 قانون اساسی تحولات پاکستان گرداننده یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم باید افزایش فعالیت در رسانه های اجتماعی قصد و هدف اختلال صلح در منطقه تحریک به خشونت و معاونت در جرم ترور فعالیت”.
مدیر دبیر خانه بخش بیشتر شده است که بسیاری از هش تگ ها استفاده می شود توسط پاکستان گرداننده جلال ترور لباس/تروریست ها و به تصویر کشیدن آنها را به عنوان “مبارزان” برای کشمیر مبارزه. “سایه دسته معتقد به الهام گرفته شده است در دستور ارتش پاکستان سعی کنید به تطمیع مردم از کشمیر و زندگی در خارج از کشور به سازماندهی تظاهرات خشونت آمیز و تظاهرات در مکان های مربوطه خود را و همچنین شرکت در کمپین های رسانه های اجتماعی بیشتر خود را ضد هند تبلیغات” او اضافه شده است.
حاکی از این است که زمان گفتمان از کمپین های رسانه های اجتماعی استنباط است که پاکستان دستگیره ها با هدف تحریک خشونت در میان دانشجویان دانشگاه های دولت گفت: “افزایش سرعت اینترنت همانا دستگیر منجر به سریع آپلود و ارسال تحریک آمیز ویدئوها و سنگین دیگر فایل های داده” و اضافه کرد “مختلف پاکستان بر اساس ترور لباس های ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به بهره برداری از وضعیت حال حاضر به عنوان دیده های اخیر نفوذ تلاش در دست است که بسیاری از پرسنل از نیروهای امنیتی جان خود را از دست داده اند”.
در آن ذکر شده استشهاد کپی از آن در دسترس است با تراشه که از اوت 5 2019 به مارس 25 سال 2020 109 تروریستی مرتبط با حوادث در محل دانشگاه تهران از J&K. از این 99 حوادث گزارش شده از کشمیر استان و نه از جامو استان است.
در این حوادث 30 غیرنظامی جان خود را از دست در حالی که به عنوان 114 دیگران صدمات پایدار. علاوه بر این 20 نیروهای امنیتی پرسنل شهید و 54 نیروهای امنیتی پرسنل آسیب های پایدار. جدای از این 76 تروریست ها کشته شدند و 132 تروریست ها/مظنونین دستگیر شدند.
بیان کرد که سوء استفاده از داده ها, خدمات برنامه های کاربردی مانند Facebook و WhatsApp برای بسیج جمعیت توسط ضد ملی عناصر بالقوه به علت مقیاس بزرگ خشونت و برهم زدن نظم عمومی و در واقع تهدیدی برای امنیت این کشور اصلی دبیر خانه کشیده شده توجه دیوان عالی کشور نسبت به این حادثه که حدود 500 روستاییان جمع شده بودند برای حضور در مراسم تشییع جنازه تروریستی چند روز پشت هجوم مستند و پرتاب اجتماعی-فاصله گرفتن از هنجارهای به باد.
“با در نظر گرفتن گردش عکس از تروریست های ممنوعه/ممنوع سازمان های تروریستی در رسانه های اجتماعی سایت های شبکه های به تحریک و گمراه کردن عموم مردم و جوانان به طور خاص و باعث نارضایتی علیه کشور و مانند موارد آن می شود ضروری است نگاهی پیشگیرانه اقدامات از جمله محدودیت در دسترسی به اینترنت” از دولت گفت:.
آن را بیشتر ارائه شده است که حتی زمانی که اینترنت خدمات و بازسازی شد تنها با رنگ سفید-آدرس ذکر شده مشخص شد که miscreants شد و استفاده از انواع Vpn ها اما به دلیل سرعت پایین خدمات داده تلفن همراه قادر به آپلود فایل حاوی متهم و دیگر اعتراض ویدئوها.
“در حال حاضر که محدودیت در استفاده از رسانه های اجتماعی شده اند کاسته اگر سرعت است نه محدود به 2G با سرعت بالا از اینترنت را قادر خواهد ساخت تا از گسترش هر گونه خبر جعلی/شایعات و انتقال سنگین فایل های داده های خود را تبدیل خواهد شد شایع است که ممکن است مورد استفاده توسط terror لباس برای تحریک نیز در برنامه ریزی حملات” دولت بیشتر شده و افزود “بر اساس پاکستان تروریسم گرداننده تحریک جوانان برای پیوستن به تروریسم هستند با استفاده از برنامه های پیام رسانی برای برقراری ارتباط و همچنین برای بالا بردن روحیه تروریست ها. اما 2G داده تلفن همراه و خدمات قابل توجهی محدود کردن استفاده از چنین برنامه های کاربردی”.
علاوه بر آن ارائه شده است که خدمات VOIP/ رمزگذاری پیام و غیره که مورد استفاده برای نفوذ از طریق خط کنترل و همچنین ارتباطات از سراسر مرز بستگی به اینترنت با سرعت بالا.
بیان کرد که تروریسم مدرن به شدت متکی بر اینترنت و همان است که استفاده می شود برای حمایت از غلط پروکسی جنگ با بالا بردن پول جذب و تبلیغ دولت فرستاده شده قبل از دادگاه راس که مرمت 4G تلفن همراه خدمات داده خواهد شد قابل ملاحظه ای افزایش استفاده از رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل های آنلاین برای آپلود تبلیغ مواد حاصل وخامت وضعیت نظم و قانون در دره کشمیر.
“حق دسترسی به اینترنت است نه یک حق اساسی و در نتیجه نوع و وسعت دسترسی برای اعمال حق آزادی بیان در ماده 19 و یا برای انجام هر گونه معامله و یا کسب و کار تحت این ماده از قانون اساسی هند از طریق رسانه اینترنت می توان محدود” دولت اضافه کرد: “حاکمیت و تمامیت هند, امنیت, UT نظم عمومی و یا تحریک به جرم قطعا حکم محدود کردن آزادی بیان”.
آن را بیشتر ارائه شده است که تصمیم گیری که آیا کنترل دسترسی به اینترنت است که هنوز هم موجه بستگی به ارزیابی از وضعیت زمین و از این رو دستور برای یک مدت بسیار محدود هستند و این موضوع را دقیق بررسی کنید.
در مورد سوء استفاده از داده های تلفن همراه و خدمات در طول زمان COVID-19 گیر دولت منتقل شده به دیوان عالی کشور وجود دارد که بی حد و حصر, شایعات مربوط به تعداد مثبت COVID-19 موارد مرگ و میر موجب ایجاد هرج و مرج و وحشت.
به عنوان مثال وجود دارد مرتبط با سلامت خبر جعلی از افراد برجسته در J&K مانند که رئیس همه حزب Hurriyat کنفرانس سید علی شاه Geelani که در مورد یک مسیر برنامه ریزی شده هدایت عموم مردم در مورد چگونه برای رسیدن به Eidgah سرینگر در احتمال مرگ خود را.
“حتی بالاترین دادگاه شده است در امان از اثرات همیشگی جعلی اخبار تبلیغاتی که صورت گرفت بسیار به تازگی و در رابطه با این درخواست. یک شاه تسلیم شد در سایبر ایستگاه پلیس در کشمیر منطقه پس از یک منظور جعلی مسئله به یک رکورد از اقدام دیوان عالی کشور در این حکم دادخواست جایی که از آن شده است به دروغ منعکس شده است که دولت از UT از J&K دستور داده شده است به یک بررسی سریع در عرض 24 ساعت به بازگرداندن کامل به اینترنت ارتباطی در منطقه” دولت ذکر شده در استشهاد.
آن را بیشتر ارائه شده است که در زمان آن غیر ممکن می شود حتی محدود, محدودیت به یک منطقه خاص با توجه به جغرافیا و توپوگرافی از کشمیر را بدست آورد.
در مورد دغدغه است که متخصصان پزشکی و عموم مردم قادر به دسترسی به آخرین مطالعات دفترچه راهنما در درمان و مدیریت COVID-19 دلیل 2G سرعت اینترنت دولت فرستاده شده که واتساپ chatbots و سلامت infographics می تواند به راحتی در سرعت پایین اینترنت در محدوده (2G – پهنای باند). علاوه بر این اطلاعات مربوط به COVID-19 نیز در دسترس بر روی انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که می تواند به راحتی قابل دسترسی در سرعت پایین اینترنت 2G.
“خط ثابت اتصال به اینترنت (پهنای باند فیبر نوری و خطوط) بدون هر گونه سرعت مربوط به محدودیت فعال کردن نهادهای کسب و کار و خدمات ضروری از جمله بیمارستان ها برای دسترسی به اطلاعات بدون هیچ مانعی” از دولت گفت:.
هر چند همه موسسات آموزشی بسته شده اند اما آموزش امکانات ارائه شده به دانش آموزان تا حد زیادی از طریق حالت آفلاین و به میزان بسیار محدود از طریق حالت آنلاین.
“خوبی سازمان یافته و سیستماتیک برنامه ریزی شده است در محل قرار داده و از طریق سخنرانی ها/ کلاس های تحویل داده شده در صفحه اصلی از طریق رادیو و تلویزیون” دولت بیشتر و افزود: در وزارت آموزش و پرورش آغاز کرده است یک تصویری مجموعه سخنرانی توسط سخنرانان/منابع افراد. بیشتر tele-کلاس ها را آغاز کرده اند که از طریق واتساپ گروه تلفن و تلفن کنفرانس در علاوه بر این به در هوا از طریق برنامه های رادیو و تلویزیون و غیره به تهیه کردن به جمعیت دانشجویی است که ممکن است دسترسی به کامپیوتر/سایر زیرساخت ها”, استشهاد گفت.
علاوه بر این تعدادی از اقدامات نوآورانه آغاز شده توسط Samagra Shiksha, J&K از طریق برنامه های کاربردی مختلف/سیستم عامل به اطمینان حاصل شود که کلاس-کار/آموزش و پرورش ممکن است از رنج می برند نیست, در هر صورت, طول, UT از J&K.
“آموزش و پرورش در حال افاضه به دانش آموزان با انجام تله مذاکرات/کلاس ها و همچنین از طریق انواع کانال های تلویزیونی. هر جا که ممکن است در حالی که رعایت COVID-19 دستورالعمل, متن کتاب های ارائه شده به دانش آموزان در درب خانه خود را به منظور تسهیل یادگیری و درس ارائه شده و موضوع توسط کارشناسان در یوتیوب و واتساپ” دولت ذکر شده در استشهاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>