People show bullet marks at the Mosque in Shahpur, Poonch on Friday. -Excelsior/ Gurjeetbhajan
مردم نشان می دهد گلوله علائم در مسجد در شاهپور, Poonch در روز جمعه. -اکسلسیور/ Gurjeetbhajan

دوربرد موشک در نماز جمعه
*قوی خشم در میان ساکنان مرز

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 14: ارتش پاکستان امروز هدفمند مردم ارائه نماز در یک مسجد در جلو روستای شاهپور در امتداد خط کنترل (LoC) در Poonch منطقه به قتل یک غیر نظامی و زخمی شدن دو نفر دیگر که عنوان شد برای نماز, باعث, هندی, نیروهای نظامی به مقابله به مثل به طور موثر به سکوت پاکستان اسلحه.
هر چند قبل از آن نیز ارتش پاکستان را هدف قرار داده بود اماکن مذهبی در هند طرف LoC در طول آتش بس را نقض امروز آنها را انتخاب جمعه که تعداد زیادی از مردم به عنوان نماز در مسجد در حالی که بسیاری دیگر در حال حاضر به وجود حدود 1.30 ساعت در شاهپور در Poonch منطقه. اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
خمپاره در چند متری از مسجد منفجر شد و در یک محل که در آن شهروندان عنوان شد برای ارائه در نماز جمعه, منابع رسمی گفت که ارتش پاکستان شلیک پنج خمپاره یکی پس از دیگری هدف قرار دادن مسجد. این خمپاره منفجر شد و به قتل یکی از شهروندان در نقطه و مجروح شدن دو نفر دیگر.
تعداد زیادی از مردم که در حال حاضر در سایت برای ارائه نماز منتقل قربانیان به بیمارستان منطقه Poonch که در آن یکی از آنها را مرده اعلام شد در نقطه ای در حالی که دو نفر دیگر مجروح شدند.
مرده شناسایی شده است که بدر الدین, 55, پسر عبدالله و مجروح به محمد Shabir, 35, پسر شاه محمد و محمد تاج, 22, پسر محمد تاج همه ساکنان شاهپور در حولی tehsil منطقه Poonch.
معاون کمیسر Poonch Rahul Yadav و SSP Poonch Romesh Angral بلافاصله به نقطه همراه با دیگر مدنی و افسران پلیس و توصیه مردم به ماندن در خانه.
سمت هند انتقام پاکستان شلیک بسیار موثر به سکوت اسلحه های خود را و جلوگیری از بیشتر تلفات غیرنظامیان به عنوان تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در سمت چپ خانه های خود را برای ارائه در نماز جمعه و اهداف دیگر. برخی از افرادی که مشغول به کار در این زمینه بلافاصله در زمان پناهگاه در اماکن نزدیک.
سنگین تبادل توپخانه بین هند و پاکستان, نیروهای نظامی ادامه داد: برای حدود دو ساعت و نیم. گزارش از تلفات و یا آسیب در طرف پاکستان نمی تواند معین شود بلافاصله.
بمباران متوقف شد و حدود ساعت 4.30 بعد از ظهر.
منابع گفت: بدن مرده غیر نظامی شده است تحویل به خانواده اش پس از اتمام تشریفات قانونی در حالی که دو مجروح بستری در بیمارستان منطقه Poonch شد در پاسخ به درمان است.
آنها اضافه شده است که قوی وجود دارد که خشم را در میان مردم در جلو روستای شاهپور و اطراف آن بیش قابل سرزنش عمل ارتش پاکستان برای هدف قرار دادن مسجد در زمانی که مردم به سمت نماز جمعه. ارتش پاکستان با استفاده از محدوده خمپاره به هدف قرار دادن مسجد با نظر به علت تلفات ملکی.
“ارتش پاکستان با استفاده از محدوده خمپاره به وضوح نشان داد خود را بد نیت به طور مستقیم هدف قرار دادن غیر نظامیان در نقض کامل از تمام هنجارهای بین المللی” منابع میگویند هند تلافی اسلحه پاکستان سکوت و آنها را متوقف توپخانه و شلیک بعد.
قبل از آن نیز مردم در حال اعتراض چندین بار در برابر پاکستان توپخانه و شلیک.
شده است وجود دارد جهش در نقض آتش بس در LoC به خصوص در دو مرز ولسوالی Poonch و Rajouri پست اوت 5 تصمیم گیری از دولت مرکزی از جمله انداختن ویژه مفاد قانون اساسی در جامو و کشمیر و آن انشعاب به دو سرزمین های اتحادیه از J&K و لاداخ.
ارتش پاکستان دچار تلفات سنگین و زیرساخت ضرر و زیان در تلافی جویانه شلیک به نیروهای نظامی است.
وجود دارد گزارش می دهد که ارتش پاکستان نیز در تلاش برای تسهیل نفوذ تلاش های شبه نظامیان در LoC برای حملات تروریستی در جامو و کشمیر و برای این منظور به ارمغان آورده است چندین روت داعش از جیش-e-محمد (JeM) و Lashkar-e-Toiba در راه اندازی پد برای هل دادن آنها را به این سمت تحت پوشش توپخانه و شلیک.

مقاله قبلیR&B Deptt نتواند به حذف پیمانکاران مسئولیت به ارزش بیش از 500 تومان cr در J&K
مقاله بعدی42-روز شری Amarnath Yatra به شروع در ژوئن 23

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de