دانشگاه آکسفورد واکسن انسانی علت: هند-منبع دانشمند

لندن: یک هندی-منبع دانشمند است که بخشی از یک تیم از دانشگاه آکسفورد حرفه ای بر روی یک پروژه برای پیدا کردن یک واکسن برای محافظت در برابر coronavirus می گوید او احساس افتخار به بخشی از یک بشردوستانه علت با جهان امیدوار متصل به نتیجه.
Chandrabali Datta که متولد کلکته با این نسخهها کار در بالينی Biomanufacturing تسهیلات در دانشگاه Jenner موسسه که فاز دوم و سوم از آزمایش های انسانی این واکسن به نام ChAdOx1 nCoV-19 در حال انجام به عنوان یک ممکن است ابزار برای مبارزه با ویروس مرگبار است.
34 ساله نقش به عنوان یک مدیر تضمین کیفیت به معنی آن است که وظیفه خود را به اطمینان حاصل شود تمام سطوح از انطباق ملاقات کرد قبل از این واکسن می تواند از پیشرفت به مرحله محاکمه.
“ما همه امیدوار است که این آثار در مرحله بعدی; تمام جهان است و به دنبال این واکسن گفت:” Datta.
“آن را مانند یک انسانی باعث می شود بخشی از این پروژه است. ما یک سازمان غیر انتفاعی قرار دادن در ساعت های اضافی هر روز فقط به این واکسن با موفقیت به طوری که زندگی انسان را می توان نجات داد. این یک تلاش گروهی و هر کس مشغول به کار در سراسر ساعت به سمت موفقیت آن است. من احساس افتخار به بخشی از این پروژه,” او گفت:.
در حالی که خود او “گره نزدیک” تیم از 25 کارشناسان در تولید جانبی واکسن بسیار جنسیتی متعادل Datta مشتاق است که برای تشویق دختران جوان در هند برای به چالش کشیدن درک نر تسلط در زمینه علوم زیستی.
“اگر شما با انگیزه هستند و برای یک چالش و سپس این زمینه خود را. امروزه بیوتکنولوژی و داروسازی در حال گرفتن یک مساوی مرد و زن نسبت به بسیاری از فرصت ها را,” او گفت:.
“در زمینه علمی است بسیار پرداخت می شود بنابراین شما باید برای خلاص شدن از خود مادی خواسته اگر شما می خواهید به موفقیت در این زمینه است. اما اگر انگیزه خود را واقعا بالا است و شما برای مبارزه پس از آن این است که بسیار پرارزش منطقه کار می کنند. وجود دارد مقدار زیادی از به رسمیت شناختن برای کار سخت خود را از آنجا که در پایان روز شما در بهبود زندگی انسان,” او می گوید: به عنوان یک پیام به صورت دختران جوان با توجه به حرفه ای در علوم زیستی.
داتا که مورد مطالعه قرار مهندسی و بیوتکنولوژی در کلکته کشیده شد و به زیست شناسی و ریاضیات در دوران کودکی است. او رفت و به تحصیل علوم کامپیوتر و حتی کار به عنوان یک همکار مهندس نرم افزار با Accenture در هند اما به عقب کشیده شد به بیوتکنولوژی به دلیل “در حال تحول و مبتکر” بالقوه است.
“من دوست دوران کودکی مشغول به تحصیل شد در ناتینگهام که الهام بخش من و انگلستان شناخته شده است برای حقوق برابر زنان حقوق. بنابراین من تصمیم به انجام من کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی از دانشگاه لیدز” او به یاد می آورد.
“این یک مبارزه واقعی – خروج از هند و از آمدن به اینجا. مادر من بود بیش از حد خوشحال است در مورد او تنها فرزند در حال حرکت کشورها به مطالعه است. اما پدر من همواره بلند پروازانه برای من و گفت: من باید تعقیب رویاهای من و نه سازش,” او گفت:.
در طول این زمان Datta متعادل تغییرات در سوپر مارکت و رستوران پیتزا با آزمایش های آزمایشگاهی به منظور پوشش هزینه های زندگی. پس از او درجه, آمد, سختی بیشتر و در قالب یک کار شکار که ثابت کرد بسیار به چالش کشیدن و درگیر پیش نویس صدها نفر از برنامه های کاربردی در روز است.
او به یاد می آورد: “من به یاد داشته باشید من پایان من آزمایشگاه پروژه و سرعت اجرا به تسکو به انجام شیفت شب از 6.30 بعد از ظهر تا نیمه شب. و من می خواهم به خانه من حتی نمی زمان برای خوردن, من فقط می خواهم به خواب رفتن. من خواب تنها سه ساعت در روز.
“گرفتن یک کار آسان نیست و بدون تجربه در صنعت. بسیاری از همسالان من رفت, دکترا, مسیر, اما من می خواستم در این صنعت است. بسیاری از دوستان من داد و به هند بازگشت. اما من حاضر به تسلیم” او گفت:.
تداوم خود را پرداخت می شود زمانی که او یک کار در داروسازی غول گلاکسو به عنوان یک R&D دانشمند در حال توسعه ينهلرس. او سخت کار می کنند و سعی و کوشش او را دیدم حرکت صفوف به سرعت تا زمانی که او در زمان کار در دانشگاه آکسفورد حدود یک سال پیش که در آن او خودش را می یابد و بخشی از یکی از ترین در جهان-صحبت در مورد واکسن پروژه ها.
“من باید مطمئن شوید که تمام بخش های ما سازگار هستند همه آموزش دیده در هر آنچه که آنها انجام می دهند و به دنبال همه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد). به خصوص در این پروژه سهم من بود که به بررسی کنید که همه چیز مطابق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد هستند و به دنبال هیچ اشتباه شد,” او توضیح می دهد.
اما کار را از طریق مستند به عنوان یک کلید کارگر در خط مقدم از این بیماری همه گیر به معنای پدر و مادر او در کلکته که به طور مداوم نگران امنیت خود را.
“پدر و مادر من واقعا نگران و پارانوئید در مورد من رفتن به محل کار در طول این بحران است. اما من تا به حال برای کمک به تیم من. هر کس تحت استرس با توجه به همه گیر و پشتیبانی از ما هر یک از دیگر از طریق این بحران دوره است. هر زمان که کسی تلاش شد وجود دارد مردم در اطراف برای کمک به,” او گفت:.
در حالی که او موفق به ماندن در تماس با خانواده و دوستان در هندوستان به طور منظم از طریق WhatsApp, تماس Datta امیدوار است او می تواند با پدر و مادرش برای او سالانه کریسمس سفر تا پایان سال است.
“ما هرگز دیده می شود یک بیماری همه گیر مانند این در زندگی ما است. ما استفاده می شود به عنوان خوانده شده در تاریخ اما هرگز تصور نمی کرد که در قرن 21 ما در واقع مانند یک بیماری همه گیر است که معنی خواهد بود که ما باید به قفل در خانه های ما برای ماه می باشد. تمرکز اصلی این است که به انسان زندگی دوباره به حالت عادی و برای نجات زندگی,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>