Ovechkin نمرات 2, پایتخت پایین وحشی

Ovechkin که به ثمر رساند دو بار در واشنگتن سه هدف اول دوره خود را مطرح فصل در مجموع به 45 بستن او با تورنتو افرا برگها’ Auston متیوز برای NHL دوم بیشتر است. اواز یا موسیقی دو نفری مسیرهای Boston Bruins جناح راست دیوید Pastrnak (47).

ریچارد Panik و تام ویلسون مشبک اهداف و Evgeny Kuznetsov تا به حال دو کمک برای واشنگتن که موفق به کسب سه چهار و جامعی چهار بازی جاده از دست دادن رگه (0-4-0).

دروازه بان برادن هولتبی متوقف 37 از 40 عکس و رو به جلو کارل Hagelin بازی در 600 بازی.

مینه سوتا کوین Fiala (هدف کمک) و ژاک Parise تولید قدرت-بازی بازی های برگه رایان Donato نیز به ثمر رساند و الکس Stalock ساخته شده 26 موجب صرفه جویی برای این که باز ماه مارس با یک ضرر پس از رفتن 9-4-1 ماه گذشته به حرکت به حذفی مسابقه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رایان Suter فنر Donato کینگ در اوایل اما Donato موفق به قرار دادن یک شات در خالص او به عنوان skated گذشته وسیع هولتبی. اما او برگرفته جن و banked در 14 هدف خاموش netminder از پشت نت در 3:01.

با واشنگتن در آن قدرت بازی Stalock سهوا زده T. J. Oshie در دهان دیگری را مرتکب پنالتی و دادن بازدید کنندگان پنج بر سه به صورت 1:18. Ovechkin rifled خانه خود 13th قدرت-بازی شمارش در 7:21 قبل از هر دو مزیت به پایان رسید.

Panik در زمان استفاده از یک miscue در منطقه بی طرف زنگ زد و در هشتم خاموش پست دور در 10:28. فقط 31 ثانیه بعد Ovechkin یک-بهنگام دوم خود را از این بازی سه بر دو با عجله برای یک 3-1 لبه.

Fiala آورده مینه سوتا را به آن زمانی که او خود را راه اندازی 20 نشانگر در بازی قدرت در 13:13 — به سوئیس جناح خود 11th هدف در گذشته 14 بازی-و سمت خانه کمرنگ کسری به 3-2 پس از 20 دقیقه.

پس بدون گل دوم Ovechkin ثبت سومین نقطه ای که او مقعر اولیه کمک در ویلسون 21st, نشانگر یک wrister از حق, دایره, 40 ثانیه به سوم آن را 4-2.

Parise به ثمر رساند خود را 23rd هدف — 12 در بازی قدرت — در 12:53 کلیپ منجر به فقط یکی.

Stalock چپ یخ با 1:05 باقی مانده اما وحشی موفق به نمره با فوق العاده اسکیت باز به واشنگتن بهبود یافته به 22-10-1 در جاده ها است.

جزئیات بیشتر در مینه سوتا وحشی در میدان یخ بازی زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>