خارج از کالاهای اساسی, LA اشک میریزد حتی به عنوان کوبه برایانت زندگی یاد داخل

استیسی مندوزا ایستاده بود و اشک می ریخت دوشنبه در یک پیاده رو خارج از مرکز استیپلز که در داخل یک حماسه ادای احترام شد اتفاق می افتد به نام افسانه بسکتبال رفته راه بیش از حد به زودی.

انعکاس از تلفن همراه بلندگو در اطراف او بود صدای ونسا برایانت.

بدون بلیط, Mendoza, لاس وگاس, تنها به حال حاضر به گوش دادن — یک لحظه به اتصال با ونسا برایانت یک مادر هنوز هم عزادار در میان یک کابوس از Jan. 26 هنگامی که او شوهر, Kobe Bryant, 41, خود, دختر, سکس, 13, و, هفت, دوستان, کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس تپه.

در داخل: اشک.

خارج: اشک.

“به عنوان یک مادر گوش دادن به ونسا سخنرانی … که شد عمیق” مندوزا گفت: صدای شکستن در حال حاضر.

او نمی تواند تصور از دست دادن فرزندان خود را, او گفت:.

“این فراتر از غم انگیز است.”

و در عین حال مانند مندوزا هزاران نفر از نه فقط جنوب کالیفرنیا اما از سراسر جهان — فرود در مرکز استیپلز در روز دوشنبه برای آخرین فرصت برای خداحافظی به افسانه ای Laker و دخترش جی جی و افتخار زندگی از دست رفته در یک تراژدی بسیاری از روز دوشنبه گفت: آنها هنوز هم پردازش چهار هفته بعد.

بسیاری از آنها وجود دارد برای دریافت به عرصه — “خانه کوبه ساخته شده است.”

اما بسیاری مانند مندوزا و نمرات از دیگران داشتند بدون بلیط و یا امید آنها می تواند و نمی تواند. آنها فقط به بخشی از عظیم جمعی عزادار تجربه.

که تجربه گشوده و در عین حال یکی دیگر از لایه ای از L. A. تنوع گرد هم آوردن جوان, قدیمی, پیر, خانواده, زوج, غنی, فقیر, فروشندگان, هنرمندان است.

و جهان آمد — از آلمان از ایتالیا … .

افرادی مانند Kristijan “Kiki” Beslic از آلمان آمد. بدون بلیط. فقط وجود داشته باشد.

“من با کوبه پس از ’98. من خوشحال هستم و افتخار فقط در اینجا … و به احساس انرژی با تمام این Kobe Bryant, طرفداران” گفت: “فوق العاده جمع” همه چیز کوبه.

“ما فقط در اینجا ابتلا به انرژی,” او اضافه شده است.

کوبه برایانت طرفداران صلیب فیگوئروا خیابان که در آن فروشندگان خیابانی شد و فروش مواد غذایی و کوبه برایانت یادگاری در طول کوبه برایانت یادبود در مرکز استیپلز در لس آنجلس در روز دوشنبه 24 فوریه سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

اما وجود دارد یک چیز دیگر.

Hobbled توسط یک بیماری است که باعث می شود او قادر به راه رفتن بیشتر از زمان Beslic بود و بر عصای خود را به عنوان پسر عموی خود را Mimi به همراه او در امتداد پیاده رو خارج از کالاهای اساسی و لا زنده به خیس خوردن تا تجربه.

و این که کوبه را “مارهای زهردار مناطق گرمسیر ذهنیت” در آمد.

“فقط خود را عصا و بیرون رفتن و فشار آن را به حد زیرا کوبه خواهد آن را انجام دهد دیگر هیچ راهی,” او گفت:.

این Mamba ذهنیت است. این یک موضوع در محدوده زمانی معین در میان جمعیت خارج از کالاهای اساسی در روز دوشنبه.

این یک ذهنیت آنها به خوبی می دانند که در فرانسه از آن Elfaad Mnemoi و دوستان خود را در سفر به ایالات متحده برای تماشای بسکتبال NBA بازی — یک سفر برنامه ریزی شده قبل از برایانت گذشت.

Mnemoi کور است اما متوقف نمی او را از قدردانی ورزشی عظمت برایانت که معروفیت امتداد در سراسر جهان از چین به ایتالیا. Mnemoi قادر به دیدن برایانت بازی در این نماد را در اوایل سال. و هر چند او تا به تدریج بینایی خود را از دست داده ورزشکار عظمت تعبیه شده در ذهن خود را. و با کمک از فن آوری او قادر به ادامه بهره گیری از برایانت بازی.

“حتی اگر شما نمی توانید آن را ببینید شما می توانید آن را احساس کنید” Mnemoi گفت: در فرانسه از طریق دوست خود آنتوان Despres که همراه با Cheikhou Diaby همراه او در طول المپیک بلوار.

Franchesca فلرس می داند و احساس. گواتمالا بومی آمد از کلرادو. او تا به حال هیچ بلیط. اما او مصمم بود به دست تجربه و به پرداخت ادای احترام در راه خود را.

که ادای احترام در آمد به شکل عمیق آبی رنگ لباس رسمی ساخته شده و بیش از سه روز — به خصوص برای Feb. 24.

“من می خواستم برای انجام کاری برای کوبه در این روز است. آن را کمی گران است. اما برای کوبه من می خواهم به پرداخت هر چیزی. کوبه به من آموخت زیادی است. او به من آموخت که اگر چیزی را در راه می شود در زندگی من, من قصد دارم به آن را و آن را انجام دهد.”

بسیاری از روز دوشنبه که آیا آنها در حال آمدن از جنوب کالیفرنیا و یا از دور محل هنوز پردازش از دست دادن برایانت که بسیاری از در حال تماشای بزرگ در محصولات اساسی و یا بر صفحه تلویزیون.

کوبه برایانت طرفداران صف برای یادبود در مرکز استیپلز در لس آنجلس در روز دوشنبه 24 فوریه سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

آنها به عنوان منتظر در صف برای رسیدن به عرصه یک زن گفت: فقط تماشای این بازی به ارمغان آورد او خانواده به هم نزدیک است. او وجود دارد که با خانواده برای تشکر از کوبه.

دیگران مانند کندال Shinmoto پاسادنا و دوست اسپنسر دیلی, منعکس شده در این قطار سوار شدن به عرصه: بله. آنها می خواستند برای جشن زندگی رفته بیش از حد به زودی اکنون که پس از چند هفته آنها می توانند حداقل جذب بدون از دست دادن احساس چنین شوک آمد که در روز و فوری روز پس از سقوط.

“برای بسیاری از مردم آن را بسته” Shinmoto گفت.

اما دیگران هنوز در حال مبارزه.

“من خرد. من همان بوده است از آنجایی که من شنیده ام این خبر گفت: ری مارتین از هانتینگتون بیچ, پوشیدن خود لیکرز قهرمانی قنتد, ژاکت از سال 2009 به عنوان او با عجله به دریافت از طریق یک نقطه دسترسی در المپیک بلوار. “آن را مانند نگاه او به را حتی بهتر دوم عمل می کنند.”

برای مارتین, خاطرات کوبه کشش به عقب به زمانی که او را دیدم کوبه بازی برای اولین بار (در فرد). کوبه بود 17. آن تابستان لیگ برتر در ساحل طولانی هرم و کوبه را به ثمر رساند 27 برابر دیترویت پیستونز. به bookend آن او را دیدم او را در فرد دوباره در سوپراستار آخرین بازی 20 سال بعد وقتی که او کاهش یافته است 50 در استیپلز.

“آن را سخت به از دست دادن یک آیکون,” او گفت که او با عجله به راه خود را به سوی میدان جنگ.

پشت در استیپلز روز رفت و در سراسیمگی از فروشندگان فروش همه چیز کوبه — کلاه, تصاویر, تی شرت, خیابان مواد غذایی است. دریایی از شماره 24s و شماره 8s سیل فیگوئروا. برخی از hip-hop blared از یک کامیون مواد غذایی در این نزدیکی هست. یک مرد مسن تر, لباس پوشیدن و در لیکرز متعلقات dribbled بسکتبال در سراسر خیابان. خیره شدن کودکان ایستاده بود گرفتن آن همه در. جوهر خشک در کوبه هنر است.

L. A. — و جهان — خداحافظی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>