در خارج از زمین 2020: چه خبر, آخرین اخبار جشنواره?

منطقه خلیج طرفداران موسیقی هنوز هم ممکن است در تلاش برای نگه داشتن بر روی قدیمی گفت: “هیچ خبری خبر خوبی است.”

که ممکن است به این معنی نیست که همه چیز خوب است با معشوق خود در خارج از زمین با توجه به این که سازمان سکوت در سرنوشت جشنواره امسال.

در عین حال همه چیز داده شده که با این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به طور فزاینده ای به دنبال مانند یک شات طولانی است که نشان می دهد در واقع به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

قضاوت صرفا توسط جشنواره وب سایت های sfoutsidelands.com خارج از زمین است که هنوز به رفتن در اوت. 7-9 در پارک گلدن گیت در سان فرانسیسکو. اما همه چیز شده اند در یک الگوی برگزاری با جشنواره ماه — واقعا همیشه از پیش فروش “Eager Beaver” بلیط به فروش رفت و به سرعت به فروش می رسد در اوایل ماه مارس.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

که در فروش اتفاق افتاده است فقط قبل از همه چیز واقعا شروع به تشدید با COVID-19 وضعیت که به سرعت نهفته صدها کنسرت های آینده و گردهمایی های زیادی از جمله BottleRock دره نپا Coachella و ریشه های کالیفرنیا جشنواره که تمام شد دوباره برای سقوط.

مارس نیز معمولا زمانی که یک سیاره دیگر, سرگرمی, شرکت تولید کننده در خارج از سرزمین های, اعلام ترکیب برای این جشنواره است. اما در اینجا ما نزدیک به سه ماه بعد و صف هنوز تحت قفل و کلید. (هر چند که صف شده اند ممکن است ناخواسته به بیرون درز کرد.)

در حالی که یکی دیگر سیاره نیست اظهار نظر در مورد وضعیت این جشنواره آن خواهد بود هیچ چیز تکان دهنده اگر این رویداد در محل به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

مطمئن شوید که در ابتدا به نظر می رسید مانند ممکن است وجود دارد یک شانس آن را هنوز هم می تواند اتفاق می افتد در ماه اوت است. بازگشت در اواسط ماه مارس, در خارج از زمین هنوز هم احساس توانا دور. بود مورد با Coachella (در اصل مجموعه ای برای مارس) و BottleRock (در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه).

اما در حال حاضر کسانی که در خارج از سرزمین های تاریخ هستند و تنها دو ماه دور. و همه چیز تغییر کرده است.

آن را نه فقط در بهار و تابستان جشنواره که لغو/تعویق انداختن/تغییر زمان اما سقوط حوادث — مانند Monterey Jazz Festival — به عنوان به خوبی. در ضمن بسیاری از سازمان های هنری در حال هل دادن به عقب سقوط آنها, برنامه, برخی, تمام راه در 2021.

حتی کسانی که در جشنواره شده اند که موکول برای پاییز نگاه کنید در بهترین حالت دارای لیت و لعل زیاد در حال حاضر با یک سنگین وزوز در اطراف نیاز به فشار Coachella دوباره از اکتبر سال 2020 تا مدتی در 2021. که به خوبی جواب نمی دهد برای BottleRock کالیفرنیا ریشه به سختی و به شدت بلوگرس و دیگر رویدادهای برنامه ریزی شده/موکول برای سقوط.

به طور کلی ما در حال انتظار هر گونه عمده جشنواره را در کالیفرنیا تا 2021.

در اولین.

هک برخی از کارشناسان می گویند که حتی به طور منظم قدیمی کنسرت ممکن است بازگشت تا پاییز سال آینده است.

جشنواره ها و دیگر اجتماعات بزرگ نمی خواهد بازگشت تا مرحله نهایی از بازگشایی اقتصاد اعلام شده است — و شده است وجود دارد هیچ حذف دستورالعمل که می تواند اتفاق می افتد. این زمان بستگی به عوامل بسیاری از جمله COVID-19 عفونت رای و اینکه آیا یک واکسن توسعه یافته است.

مطمئن شوید که شده است وجود دارد بحث در مورد برگزاری موسیقی زنده با حوادث کاهش می یابد — در بسیاری از موارد به شدت کاهش می یابد — ظرفیت اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله و مانند. و به عنوان موسیقی زنده طرفداران خودمان ما ریشه است که کار خواهد کرد.

در عین حال آن را بسیار دشوار است برای دیدن است که اتفاق می افتد با این جشنواره مهم است که با تکیه بر نقاشی جمعیت زیادی به منظور به موفقیت مالی.

اما ما می دانیم که چقدر در خارج از زمین به معنی منطقه خلیج و آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن طرفداران موسیقی رقص — با خیال راحت در پارک آمده اوت.

بنابراین ما فقط منتظر کلمه ای رسمی از مروج اما با این شرط که در این مورد هیچ خبری نیست ممکن است خبر خوبی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>