خارج از منزل, نوت بوک: خدمات شیلات و حیات وحش اختصاص فدرال حفاظت منابع مالی اعطای کمک های مالی Audubon داکوتای چرا زیستگاه برنامه و غیره.

مینه سوتا دریافت بیش از $30.9 میلیون و داکوتای شمالی بیش از $12.8 میلیون دلار در Sportfish مرمت و حیات وحش ترمیم بودجه وزارت کشور گفت: روز شنبه اعلام تخصیص نزدیک به 1 میلیارد دلار در سراسر کشور در حفاظت از منابع مالی تولید از طریق مالیات مالیات غیر مستقیم در سال 2019.

وزیر امور داخلی دیوید برنارد در روز پنج شنبه اعلام کرد که پرداخت این وجوه تولید از طریق مالیات مالیات غیر مستقیم در شکار و ماهیگیری تجهیزات و قایق سوخت برای تمام 50 ایالت و ایالات متحده.

پول می آید از دولت فدرال کمک در حیات وحش مرمت عمل بهتر شناخته شده به عنوان پیتمن-رابرتسون قانون که در کنگره تصویب شده در سال 1937 و فدرال کمک و ماهی قانون مرمت, همچنین شناخته شده به عنوان Dingell-Johnson, قانون که در کنگره به تصویب رسید در سال 1950.

این خدمات شیلات و حیات وحش اختصاص بودجه و توزیع بیش از $22.9 میلیارد به تاریخ در apportionments دولت برای حفاظت و تفریح پروژه ها. گیرنده دولت حیات وحش سازمان را همسان با بودجه حدود 7.6 میلیارد دلار در طول سال در درجه اول از طریق شکار و ماهیگیری مجوز درآمد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما حفاظت از مدل بودجه و پشتیبانی شده توسط آمریکا شکارچیان, اکشن, ماهیگیران تفننی boaters و دیگر علاقه مندان در فضای باز” برنارد در بیانیه ای گفت. “این جانشین حفاظت از محیط زیست تولید شده نزدیک به 1 میلیارد دلار در سال گذشته به تنهایی و کشور ما را به حفاظت میراث حسادت از جهان است.”

حیات وحش و ماهی ترمیم برنامه که FWS اداره شده در نظر گرفته شده است پایه و اساس از ماهی و حفاظت از حیات وحش در ایالات متحده است.

“این کمک های مالی مظهر از چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که صنعت شکارچیان و ماهیگیران تفننی و دولت های ایالتی و فدرال با هم کار کنند” Aurelia Skipwith, FWS مدیر در بیانیه ای گفت. “به عنوان مدیر این کمک های مالی, ماهی ها و حیات وحش خدمات رکن اصلی در دایره بودجه که کمان از شکارچیان و ماهیگیران تفننی تولید این دلار به عنوان مصرف کنندگان از طریق متحده به عنوان حفاظت مدیران و بازگشت به شکارچیان و تفریحی کاربران به عنوان ذینفع برای بهبود شکار و ماهیگیری و حفاظت از فرصت ها. این است که نقش ما مفتخر به بازی.”

— براد Dokken

Audubon داکوتای دریافت OHF گرانت

داکوتای شمالی صنعتی کمیسیون اعطا $78,730, هوای آزاد, میراث صندوق کمک مالی به Audubon Dakota. فضای صندوق میراث اعطای کمک خواهد کرد گاو تولید در گرند فرک Eddy پرورش و نلسون شهرستان برای ایجاد چراگاه سیستم به نفع گاو و حیات وحش و مرتع, زیستگاه.

تاسیس در سال 2013, هوای آزاد, صندوق میراث با استفاده از بخش کوچکی از تولید نفت و گاز درآمد مالیاتی به ارائه کمک های مالی برای حفاظت و پروژه های دیگر که موجب افزایش تفریح در فضای باز.

به طور رسمی شناخته شده به عنوان چنگال بزرگ منطقه دشت مدیریت Toolbox فاز دوم, آخرین OHF گرانت به Audubon خواهد ساخت در موفقیت چنگال بزرگ شهرستان دشت مدیریت Toolbox فاز من با گسترش رسیدن به خود را به سه حالت اضافی شهرستان در علاوه بر این به چنگال بزرگ شهرستان است.

OHF بودجه اولیه گرانت در سال 2017.

Audubon داکوتای خواهد همکاری با مالکان خصوصی علاقه مند در مالی و پشتیبانی فنی به صورت مرز و صلیب شمشیربازی و همچنین به عنوان آب و توسعه با توجه به سارا Hewitt, حفاظت از برنامه های مدیریت برای Audubon Dakota.

“ما تا به حال لذت کار با بسیاری از بزرگ مالکان از طریق فاز اول (دشت مدیریت Toolbox) بنابراین ما هیجان زده هستیم که این فرصت را به ادامه کمک به تولید کنندگان محلی خود را برای بهبود مراتع برای دام و حیات وحش به طور یکسان” هویت گفت.

Audubon داکوتای فراهم می کند کمک های مالی از طریق شبیه دشت جعبه ابزار مدیریت برنامه ها برای Burleigh, Mclean, Sheridan و Stutsman شهرستانهای استان است.

اطلاعات بیشتر: www.dakota.audubon.org.

— هرالد گزارش کارکنان

NRA راه اندازی رایگان دوره ایمنی

National Rifle Association راه اندازی کرده است یک شکارچی با تجربه آموزش و پرورش ، البته یک نقد و بررسی از هر چیز یک شکارچی با تجربه باید بدانید از جمله یک بررسی از اسلحه گرم ایمنی و امن شکار شیوه های.

هر چند نه یک جایگزین برای دولت موظف شکارچی الزامات ایمنی این دوره به ارائه یک پایه محکم از اصول NRA گفت.

“NRA اختصاص داده شده به ارائه ما اعضا و هواداران با بهترین آموزش های ایمنی ممکن است” الیزابت خار مدیر عامل NRA تعامل جامعه گفت: در انتشار اخبار. “ما شکارچی با تجربه آموزش و پرورش دوره علاوه بر فوق العاده به آن تعهد است.

“بهترین از همه, ما در حال ارائه این سرویس به طور کامل رایگان است.”

برای اطلاعات بیشتر https://nra.yourlearningportal.com/Courses/NRA-Experienced-Hunter-Education.

— هرالد گزارش کارکنان

DNR هنوز هم می خواهد خود را گوزن ورودی

عمومی جلسات لغو شده یا به تعویق افتاده اما وزارت منابع طبیعی مینه سوتا گفت: آن را هنوز هم می خواهد به شنیدن از شکارچیان در مورد گوزن جمعیت در مناطق خاص.

داشتن کسانی که مکالمات است که به عنوان ساده به عنوان تماس و یا ایمیل به یک حیات وحش محلی manager.

تعامل عمومی در مورد مسائل مانند آهو مدیریت اولویت است, DNR گفت: اما یک سری از گوزن کارگاه های آموزشی است که برای برنامه ریزی در این ماه بودند به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور نیاز به کسانی که مکالمات از راه دور است.

هر کسی که مایل به اظهار نظر در شکار آهو یا گوزن مدیریت مسائل باید رسیدن به حیات وحش محلی مدیر توسط چهار شنبه, آوریل 1.

یک مثال از ایالت DNR دفاتر در دسترس است https://www.dnr.state.mn.us/contact/locator.html.

— هرالد گزارش کارکنان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>