رییس KROQ آیکون کوین رایدر مذاکرات سه دهه ‘سوار دیوانه’ در لا ایستگاه رادیویی

آن بوده است که چند هفته پس از Kevin رایدر امضا از KROQ 106.7 FM برای آخرین بار اما او هنوز هم از خواب بیدار در 4 صبح

به عنوان یکی از نیمی از ایستگاه های طولانی در حال اجرا “کوین و لوبیا نشان می دهد” و آن در کوتاه مدت پیگیری رایدر صرف بیش از 30 سال افزایش اولیه به یک, دوستانه, صدای آشنا به جنوب کالیفرنیا مسافران. که مدت زمان طولانی در زندگی یک فرد و یک ابدیت در عرصه رسانه و فرهنگ پاپ.

“من دارم سعی می کنم اما گاهی اوقات آن را سخت به تمرکز بر روی این واقعیت است که من تا به حال یک bizarrely سرگرم کننده دیوانه سوار انجام یک صبح در لس آنجلس بیش از 30 سال,” او گفت:. “این بی سابقه و من به شدت در تلاش برای حفظ تمرکز من وجود دارد.”

رایدر همراه با بسیاری از کوین در صبح با Allie & Jensen نشان می دهد خدمه بودند ناگهان اجازه رفتن پس از نمایش پخش شده در مارس 17. وقتی که ایستگاه مجاز رایدر فرصتی برای خداحافظی صبح روز بعد او تشکر شنوندگان و استعداد او کار می کرد در کنار بیش از 30 سال از جمله شرکت میزبان Allie مک کی جنسن Karp و ژن “باقلا” باکستر. رایدر نیز در چند jabs در کارفرمایان قبلی تماس غیر منتظره “شلیک” در ضخامت جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس “بی عاطفه.”

بنابراین او باید تاسف در حال حاضر که پس از بیش از 30 سال او خود را میبیند به طور ناگهانی و بدون تشریفات از کار او برگزار شد ،

“نگاه,” او گفت:. “اگر من می دانستم که قرار بود برای آمدن به پایان است مثل این و من که قرار بود به درمان فوق العاده ناعادلانه و آن را برای رفتن به واقعا دردناک خواهد من گرفته اند در آغاز؟”

“کاملا.”

باقلا و فراتر از آن

رایدر آغاز شده و در KROQ در کنار باکستر با “کوین و باقلا نمایش” در Jan. 2, 1990 و ریاست بیش از یک کار طولانی و موفق اجرا در ایستگاه با هم تا زمانی که سال گذشته است. این جفت ارز تا به حال در اصل ملاقات کرد در حالی که آنها هر دو کار در KZZP 104.7 FM در ققنوس در سال 1987.

رایدر است که در اصل از ققنوس مشغول به کار در چندین ایستگاه های رادیویی قبل از اولین شکست بزرگ خود را در یک classic rock station, کول 94.5 FM.

“آن را نمی خواهد شما را متعجب,,” رایدر گفت. “من متنفر موسیقی است.”

  • کوین رایدر (سمت چپ) از KROQ 106.7 FM کوین و لوبیا نشان می دهد و کوین در صبح با Allie & Jensen بود ناگهان اجازه رفتن پس از 30 سال در لس آنجلس ایستگاه رادیویی در مارس 18. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

  • کوین رایدر (سمت چپ) از KROQ 106.7 FM کوین و لوبیا نشان می دهد و کوین در صبح با Allie & Jensen بود ناگهان اجازه رفتن پس از 30 سال در لس آنجلس ایستگاه رادیویی در مارس 18. (عکس توسط Skyler Barberio, برای KROQ)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • کوین رایدر از KROQ 106.7 FM کوین و لوبیا نشان می دهد و کوین در صبح با Allie & Jensen بود ناگهان اجازه رفتن پس از 30 سال در لس آنجلس ایستگاه رادیویی در مارس 18. (فایل عکس توسط جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • کوین رایدر از KROQ 106.7 FM کوین و لوبیا نشان می دهد و کوین در صبح با Allie & Jensen بود ناگهان اجازه رفتن پس از 30 سال در لس آنجلس ایستگاه رادیویی در مارس 18. . (عکس توسط Skyler Barberio, برای KROQ)

رایدر سپس با انتقال به KZZP 104.7 FM نیز در شهر فینیکس در سال 1987 که در آن او در هوا از 6-10 p. m. شبانه. او گفت: این ایستگاه به حال بالاترین رتبه او همیشه می خواهم دیده می شود و این که “تقریبا هر کس که در آنجا مشغول به کار رفت و به خیلی چیزهای بزرگتر و بهتر.”

او و باقلا کار نمی کند با هم خیلی در آن زمان به جز زمانی که آنها می خواهم سر را در یک ون با یک آنتن برای پخش زنده از خانه های شنوندگان برای ایستگاه “پارتی شنبه شب گشت.”

“باقلا به من پیوست و در آن,” رایدر گفت. “تصور کنید باقلا رفتن به خانه های مردم است. همه مست بود به جز narc, لوبیا.”

نه تا به حال میزبانی یک صبح رادیو نشان می دهد قبل از آمدن به KROQ اما آنها آن را نمیفهمد. پس از شرکت میزبانی وب برای اولین بار در دسامبر. 31, 1989, شمارش پایین ترین سال بهترین آهنگ ها به حلقه در سال جدید در KROQ آنها در ادامه به تعداد بسیاری از سالها با هم تا زمانی که باکستر در سمت چپ نشان می دهد در ماه نوامبر سال 2019 به حرکت به عقب به بومی انگلستان

حتی پس همه چیز به نظر می رسید به نگاه مثبت برای آینده است. به عنوان او به سمت چپ باکستر گفت: “من بسیار هیجان زده در مورد آنچه نشان می دهد و ایستگاه در حال رفتن به انجام این کار در سال 2020 و شما لازم نیست برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد من. فقط به بعدی حرکت می کند چیزی است.”

به طوری که آنها انجام داد. وقتی رایدر بازگشت به درجه Jan. 2 پس از خود را به طور منظم برنامه ریزی شده تعطیلات زمستانی نشان می دهد تغییر نام داد کوین در صبح با Allie & Jensen. در ماه مارس آن را بیش از همه با باقلا به tweeting از انگلستان “که هیچ راهی برای درمان یک سالن از شهرت نشان می دهد.”

مشاهیر و حماقت

در حالی که پست-باقلا ترکیب ثابت به کوتاه مدت سه دهه از “کوین و باقلا نمایش” ارائه شده رایدر با این فرصت را به مصاحبه با تعداد بی شماری از نوازندگان و بازیگران و فرهنگ پاپ آیکون. و برخی از لحظات عجیب و غریب.

“احتمالا عجیب ترین ما تا به حال لری کینگ و [طنز] براد ویلیامز بود و در پشت صحنه و به من گفت:” آیا شما می خواهید من برای رفتن قوز لری کینگ پا? و برای من که در ارتفاع کمدی. بنابراین گفتم کاملا وجود خواهد داشت هیچ چیز بهتر,'” گفت رایدر یادآوری یکی از این دو مه حماقت رویدادهای خیریه.

“اما [صبح نشان می دهد تولید کننده] دیو پادشاه مکزیک دیدم ما آماده برای انجام این کار است و بیش از زد و پنجه براد برای متوقف کردن او را قبل از او آن را انجام داد. چیزهای که … شما لازم نیست که زمان برای دریافت سر خود را در اطراف است که تا پس از آن.”

اواز یا موسیقی دو نفری شروع سالانه خیریه کمدی نشان می دهد که برجسته ظاهر توسط Ray Romano, Patton Oswalt, Iliza Shlesinger, Ralphie مه, Gabriel Iglesias, سنگ-کمدی duo Tenacious D و بیشتر در طول سال. این رویداد مطرح شده پول بی باک افتاده قهرمانان صندوق که با این نسخهها کار با جانبازان مبتلا به صدمات مغزی و Cedars Sinai در بخش مراقبتهای ويژه نوزادان کمک می کند که بدحال نوزادان و نوزادان.

مارس سفاهت نیز که در آن رایدر به طور موثر شروع و به پایان رسید خود را rap حرفه ای به عنوان او را از دست داده به باکستر در طول اولین کوین و باقلا رپ نبرد در سال 2019 در مقابل مخاطبان زنده است.

“این ترسناک به جهنم” او گفت:. “من خیلی ترسیده بود و دست من می لرزید. من مدام به خودم ‘توقف از دست دادن هر کس می تواند شما را ببینید!’ اما من نمی توانستم.”

کار در KROQ نیز به رایدر به ظاهر نامحدود دسترسی به نوازندگان که آیا آن مصاحبه با هنرمندان صحنه در ایستگاه سالانه Weenie کباب یا Almost Acoustic Christmas یا یکی از صبح به میزبانی صمیمی با اجرای گروههای موسیقی مانند سبز روز, Sting, U2, Foo Fighters و بیشتر.

رایدر نام Foo Fighters رهبر Dave Grohl به عنوان مورد علاقه خود را تمام وقت مهمان. “او یک موسیقیدان او پرشور و او را خنده دار” رایدر گفت.

در طول یک نوازنده مصاحبه هر چند رایدر به یاد بودن خیلی عصبی او تقریبا راه می رفت خارج از استودیو است.

“من گفتم: ‘من احساس می کنم باید ترک کنید چرا که جانی کش است که در اینجا,” او گفت:. “او کسی من نباید در همان اتاق با. که یکی از باقلا را برگزیده چرا که او را پرستش بنابراین من فکر کردم شاید من فقط باید آن را ترک به باقلا. این خیلی عجیب و غریب است.”

آسایش در طول فاجعه

اگر چه وجود دارد بسیاری از بار خوب رایدر نیز به صدا در هوا در برخی از ملی تراژدی, از جمله حملات تروریستی در شهر نیویورک در سپتامبر. 11 2001 و بعد زیر مسیر 91 برداشت, جشنواره, مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ اخیر آمریکا در لاس وگاس در Oct. 1, 2017.

“چند بار در طول زندگی حرفه ای من متوجه شدم که مردم به ما تبدیل شده چرا که ما آشنا بودند, صدای, اما هیچ آموزشی است که شما از طریق آن شما می توانید آماده برای کسانی که موقعیت های جدی” او گفت:. “شما فقط امید غرایز خود مناسب هستند و شما بحث در مورد آن را به بهترین شما می توانید. که در آن من فکر می کنم KROQ شنوندگان واقعا خاص که در آن آنها می خواستند به ما می شنویم در مورد آن صحبت و آنها می دانستند که ما نمی باید تمام پاسخ. اما آنها خوب است ، که این نوع پشتیبانی که اکثر ایستگاه های رادیویی را دریافت نمی … آن نادر است.”

رایدر و باکستر دریافت چندین جایزه در طول اجرا خود را از جمله مارکونی رادیو جوایز و آنها القاء به هر دو انجمن ملی رسانههای’ پخش Hall of Fame در سال 2015 و رادیو Hall of Fame در سال 2019.

“به القاء به سالن از شهرت که وین Scully است که در, من فقط فکر می کنم که یک اشتباه بزرگ است,” او اضافه شده است.

رایدر اخیرا به نظر می رسد در “Adam Carolla نشان می دهد” با کمدین سابق KROQ شخصیت Adam Carolla و جیمی کیمل که آیا ورزش در KROQ طولانی قبل از او میزبانی “زنده جیمی کیمل” در ABC. او گفت: مردم اغلب اعتباری “کوین و لوبیا نشان می دهد:” با راه اندازی مشاغل از کارکنان سابق مانند Carolla, کیمل و حتی رادیو ورزش میزبان مت “پول” اسمیت و رادیو و پادکست میزبان “روانی” مایک Catherwood.

“ما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن” رایدر گفت: با خنده. “آنها در حال حاضر خنده دار و ما رسید مزایای. آنها در حال حاضر فوق العاده با استعداد بودند و ما خوشحال می شود قادر به سوار خود را coattails در حالی که برای.”

یک آخر خنده

به طور کلی به دنبال بازگشت در سال در رادیو رایدر توصیف کار خود را به عنوان “مثل یک کارتون” که او را راحت تر زمانی که مردم از خنده با او و یا او شما را از آن دو راه.

“اگر مردم از خنده, حتی اگر آن را در هزینه برای من مهم نیست,” او گفت:. “من نمی تواند کمک به مردم در راه به طوری که اگر من می تواند کمک به آنها را در یک خلق و خوی بهتر این چیزی است که من باید ارائه دهد.”

این روزها او شده است با تمرکز بر ویرایش و میکس موسیقی و همچنین الک را از طریق پیام ها از دوستان و طرفداران. او نه اجازه خود را به بیش از حد عاطفی سوراخ خرگوش.

“من فقط تلاش برای بدست آوردن پا در زیر من درک آنچه اتفاق افتاده فقط سپاسگزار برای قطعات است که شگفت انگیز بود,” او گفت: صدایی که احساسی به عنوان او طول نهایی خود را در هوا وداع در KROQ. “و مهمتر از همه راهی برای تشکر از همه که خیلی بی وقفه حمایتی از ما حتی زمانی که گاهی اوقات ما قطعا آن را سزاوار نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>