دیدگاه ما: محرک کمک خواهد کرد اما صرف محلی

اما آمریکایی ها باید خوشحال با این وجود. بسته کمک, که به نظر می رسد قریب الوقوع بود اما هنوز هم در انتظار تصویب نهایی در حالی که این قطعه نوشته شده که تفاوت را برای مبارزه کسب و کار و خانواده. آن تشکیل شد با حمایت هر دو حزب.

عمدتا هر چند این بسته مورد نیاز است در طی چه قطعا خواهد بود یک زمان تلاش برای بسیاری از آمریکایی ها. با توجه به برخی از, گذشته, بسته های محرک اقتصادی کار کرده اند.

جزئیات آغاز شده که در اوایل صبح روز چهارشنبه پس از ساعت ها مذاکرات. بسته به نظر می رسد شامل 250 میلیارد دلار برای پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها به همراه میلیاردها دلار رفتن به صنایع و سازمان های عمومی بیمه بیکاری و کوچک-کسب و کار وام.

علاقه بیشتری به آمریکایی ها: بسته است به احتمال زیاد شامل پرداخت های مستقیم از تا 1200 $برای اکثر بزرگسالان و 500 دلار برای بسیاری از کودکان است. تنها بزرگسالانی که کسب بیش از $99,000 احتمالا نمی خواهد واجد شرایط; همان برای زوج های که کسب یک ترکیب $198,000.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن را نیز افزایش خواهد داد بیمه بیکاری و ارائه به اضافی 600 دلار در هفته به گذاشته شدن کارگران به مدت چهار ماه در علاوه بر این به دیگر بیکاری پرداخت که در حال حاضر وجود دارد.

از همه مهمتر به گزارش واشنگتن پست, به نظر می رسد شامل $130 میلیارد برای بیمارستان است.

اما این همه کار ؟ آن مطمئن نمی تواند صدمه دیده است.

محرک اقتصادی عمل 2008 پرداخت 600 دلار به ازای هر نفر به امید افزایش یک تضعیف اقتصاد است. برخی از مطالعات پس از آن نشان داد که در آن موفق شد.

برای مثال یک مطالعه تکمیل شده است که در سال های ارسال شده در سایت بورسی در ارتباط با مرکز تحقیقات سیاست اقتصادی اشاره کرد که در سال 2008 بسته محرک بود “با هدف افزایش درآمد قابل تصرف … به این امید که آن را تحریک صرف و پایان و یا حداقل کاهش شدت رکود اقتصادی ایالات متحده.”

نویسندگان این مطالعه مسیحی Broda و جاناتان پارکر – به این نتیجه رسیدند: “ما که به یک حد قابل توجهی (برنامه) موفق شد.”

نویسندگان این مقاله که مطالعه هزینه های برخی از 30000 خانوار نوشت که صرف در فروشگاه های مواد غذایی بود به سختی تحت تاثیر قرار, اما صرف در supercenters و غیر کسب و کار مواد غذایی قابل توجهی افزایش یافته. هزینه های رز در محصولات مانند لوازم و مبلمان.

به جای صرفه جویی در پول آمریکایی ها به نظر می رسید به آن صرف Broda و پارکر به این نتیجه رسیدند و تحقیقات خود نشان داد که خانواده های معمولی افزایش هزینه 3.5%. البته که ایده پشت بسته محرک.

که هدف از این یکی بیش از حد. به طوری که کسانی که چک می آیند صرف پول است.

و قبل از مرور محصولات آنلاین در برخی از دور merchandiser که هرگز پشتیبانی از برنامه های محلی پس از پارگی کیسه آب احزاب و یا بچه های ورزش فکر می کنم از آنچه که پول می تواند برای بیشتر گرند فرک کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>