نظر ما: سرپرست وزارت امور خارجه K-12 دانش آموزان می توانند با استفاده از اتهام DUI به عنوان یک فرصت برای آموزش

معلمان و واعظان پلیس پزشکان و انتخاب رهبران. گفت ما قبل از این که مردم باید در انتخاب حرفه و یا حرفه ای که نیاز به اعتماد بیشتر و در نتیجه بیشتر موشکافی از متوسط است. زیرا آنها با کار کودکان و یا افراد آسیب پذیر و یا وظیفه ایجاد و یا حفظ خط مشی ها و قوانین.

در هنگام انتخاب رهبران اجرا گرفتار قانون ما بحرانی شده است اما به طور کلی معتقدم که هر کس سزاوار یک شانس دوم – ارائه شده مناسب قدردانی از تخلف ارائه شده است.

آخرین کیرستن Baesler, سرپرست آموزش عمومی برای داکوتای شمالی. او نظارت 88 و کارکنان آموزش و پرورش از 121,000 K-12 دانش آموزان سراسر کشور. او خدمت در بیش از یک دوجین تخته.

و او انسان است و نه ایمنی بدن به حقانیت ما گونه است.

هفته گذشته او متوقف شد توسط یک داکوتای شمالی بزرگراه گشت سپاهی پس از افسر مشاهده رانندگی نامنظم. در بیانیه ای ارسال شده به رسانه ها صبح روز چهارشنبه Baesler گفت: “من ساخته شده بسیار ضعیف تصمیم گیری زمانی که من در خودرو و سوار پس از نوشیدن الکل است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این بیانیه تا حدودی نرم و حادثه است. او برای DUI دستگیر و رد خون و نفس تست. پس از هرالد به طور خاص خواسته چهارشنبه Baesler گفت: او قصد دارد به اعتراف به گناه به اتهام DUI. او همچنین گفت که او می خواهد به قبول مسئولیت و عواقب آن به عنوان به موقع به شیوه ای که ممکن است.

برای سرپرست ایالت K-12 مدرسه به بازداشت برای DUI یک موضوع جدی است و یکی است که سزاوار بررسی. Baesler اول انتخاب شد در سال 2012 و دوباره در سال 2016. او قصد دارد برای اجرای دوباره این سال است.

Baesler کار می آید با بسیاری از مسئولیت. مدیریت و سازماندهی البته رتبه بالا; آموزش و تنظیم یک مثال باید بیش از حد.

Baesler اذعان دارد که.

“به عنوان یک معلم سابق و یادگیرنده زندگی من درک می کنم که آن را مهم است برای یادگیری از اشتباهات خود را,” او نوشت: در بیانیه ای. “به این منظور تصمیم گرفته اند به کار با حرفه ای مشاوران رسمی برنامه درمان به آدرس شخصی من در مورد مبارزات الکل. من درک می کنم و درک نیاز برای دولت سرپرست به عنوان مثال برای دانش آموزان او خدمت می کند. این حادثه بود قطعا یکی از بدترین لحظات و من متاسفم.”

Baesler سازمانی و مهارت های مدیریتی پیشرو K-12 آموزش و پرورش هرگز مورد سوال تا آنجا که ما می دانیم. او رهبری و مهارت های تصمیم گیری, اما, دندانه دار هستند.

او در حال حاضر یک فرصت برای تحقق آنچه که از نظر ما یک رئیس نیاز کشور را بالا مربی: برای تدریس.

Baesler سزاوار یک شانس دوم; بعد از این سال دولت رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که اگر او آن را می شود.

و اگر او واقعا می خواهد برای تدریس او می تواند به عنوان مثال تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم همسر کاترین Helgaas بورگوم که شجاعانه در گذشته استفاده کرده است مبارزه با اعتیاد به آموزش و تشویق دیگران در مورد راه هایی که منجر به بهبود و بهتر و امن تر زندگی می کند. او در حال ساخت یک تفاوت.

اگر Baesler است مجددا انتخاب – یا شاید به عنوان یک نکته برای گرفتن رای – او نباید پهلو این حادثه را در یک محل آرام. در حالی که کار به دست آوردن مجدد اعتماد عمومی را او باید با استفاده از تاسف تصمیم گیری به عنوان یک ابزار برای آموزش جوانان در مورد خطرات ناشی از اختلال در رانندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>