ما آخرین محلی coronavirus پوشش

UND دانشجو در انتظار coronavirus نتایج آزمون پس از بازگشت به بیسمارک از اسپانیا

سام کلارک بود که با داشتن زمان زندگی خود را. 21 ساله دانشگاه داکوتای شمالی, دانشجو در حال صرف سه ماه گذشته مشغول به تحصیل در خارج از کشور در بارسلونا و در جای دیگر در اروپا است. اما پس از آن آمد هشدار و سفارش به صفحه اصلی بازگشت به ایالات متحده است. Coronavirus میزد اروپا سخت است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اسلو بار جشن آخرین تماس در روز سنت پاتریک

یک دامن مردانه-چادری کوری Jamieson انجام نمی دهد یک ایرلندی اره عمودبر سه شنبه. اما صاحب Jamieson در اصلی انجام خدمت در خانه خورش ایرلندی تعقیب توسط سبز آبجو و یا عکس ویسکی به مشتریان خود را بین ظهر و 5 بعد از ظهر دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

چنگال بزرگ شهر دیگر ساختمان های عمومی بسته

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چنگال بزرگ تالار شهر به روی عموم بسته است برای آینده قابل پیش بینی. شهردار مایک براون که در دوشنبه 16 مارس در زمان در یک مجموعه گسترده ای از قدرت زمانی که او اعلام کرد که coronavirus ارائه اضطراری برای بهداشت عمومی در شهر با استفاده از آنها روز سه شنبه به ساختمان ، دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Grand Forks هیئت مدیره مدرسه می شنود منطقه واکنش به مدرسه بسته شدن در نور از coronavirus

چنگال بزرگ منطقه مدرسه مدیران باید بیشتر از پاسخ به سوالات در حال حاضر, اما آنها در حال حرکت رو به جلو و برنامه ریزی برای این احتمال که K-12 مدرسه بسته شدن در دولت ادامه خواهد داد در گذشته پنج روز است که برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به جمعه, مارس 20. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

با احتیاط از فشار مالی از coronavirus, Grand Forks, بست پایین در هزینه های

چنگال بزرگ رهبران را در خود نگه دارد چند صد هزار دلار از هزینه های عمومی و محدود در مقیاس بزرگ هزینه های سراسر هیئت مدیره به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus — و فشار مالی آن می تواند قرار داده در این شهر است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داوطلبان مورد نیاز برای کمک به تغذیه خانواده در گرند فرک

داوطلبان مورد نیاز در چنگال ارتش رستگاری برای کمک به جمع آوری و مرتب سازی و بسته بندی جعبه های کمک مالی. با بسیاری از سازمان داوطلبان بودن بیش از 60 سال آنها انتخاب به ماندن در خانه به عنوان coronavirus سرخی نزدیک به چنگال بزرگ. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تامپسون سرپرست دانش آموزان می پرسد برای خالی کردن قالبهای برای تمیز کردن

سرپرست تامپسون (N. D.) مدارس دولتی است که به درخواست دانش آموزان و یا پدر و مادر خود را برای آمدن به مدرسه چهار شنبه, مارس 18 و حذف آیتم از قالبهای خود را وادار سازد تا کارکنان می توانید انجام دهید تمیز کردن کامل در نور از شیوع کروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داکوتای شمالی coronavirus موارد پرش به 5; در حال حاضر در Cass, Burleigh شهرستانهای

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت تایید چهار بیشتر موارد شناخته شده COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در سهشنبه, مارس 17. دو مورد جدید اعلام کرد بعد از ظهر سه شنبه یک Cass County زن در 20s و یک بخش شهرستان در 60s. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Alerus مرکز بسته شدن لغو وقایع از طریق مارس 31

چنگال بزرگ Alerus مرکز شهر متعلق به مرکز حوادث ورزشی آرنا و محل برگزاری موسیقی – بسته است و نمی خواهد بازگشایی از طریق حداقل 31 مارس است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Grand Forks شهرستان کمیسیون مسائل مربوط به بهداشت عمومی وضعیت اضطراری

چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه, مارس 17, اعلام بهداشت عمومی وضعیت اضطراری برای رسیدگی به مسائل مربوط به کوروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دانشگاه مینه سوتا-کروکستون دانشجویان تا پایان ترم آنلاین

دانشگاه مینه سوتا سیستم اعلام شد دوشنبه, مارس 16 که همه کلاس ها پس از رخصتی بهار را برای حرکت به آنلاین باقی مانده از ترم در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داکوتای شمالی سرپرست به انجام روزانه جلسات برای K-12 superintendents دیگر رهبران

جدول زمانی برای زمانی که مدارس در داکوتای شمالی می تواند باز دوباره همان باقی می ماند, North Dakota سرپرست کیرستن Baesler گفت: شنبه شب در طول اولین چیزی تبدیل خواهد شد به یک جلسه توجیهی روزانه به superintendents و دیگر K-12 رهبران در سراسر کشور. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

ND ایران را لغو کنوانسیون; Dem-NPL به برگزاری گردهمایی تقریبا

داکوتای شمالی حزب جمهوری خواه را لغو آن دولت کنوانسیون به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. اکثریت حزب 57-عضو کمیته ایالتی رای دادند سهشنبه, مارس 17 به کنوانسیون که برنامه ریزی شده بود را در بیسمارک در مارس 27-29. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Northland به حرکت به آموزش و پرورش جایگزین تحویل فرمت برای بقیه ترم

Northland جامعه و دانشکده فنی خواهد بود تعلیق همه طبقات از طریق چهار شنبه, آوریل 29 و سپس انجام کلاس از طریق جایگزین تحویل از طریق فرمت های پایان ترم. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Grand Forks, East Grand Forks, مساحت رستوران ها اقدام به ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان

چنگال بزرگ و شرق چنگال مدارس دولتی و برخی از مساحت رستوران ها ارائه خواهد شد ناهار رایگان به کودکان 18 سال سن یا کوچکتر در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم مارس 15 سفارش به مدارس دولتی از طریق جمعه, مارس 20. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Coronavirus بهداشت عمومی اورژانس Grand Forks شهردار اعلام کرد

چنگال بزرگ است که به طور رسمی در میان دو جداگانه شرایط اضطراری. اول: coronavirus که شهردار مایک براون به طور رسمی اعلام کرد روز دوشنبه در پایان جلسه شورای شهر به بهداشت عمومی اورژانس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Grand Forks, مدرسه, مدیره, تماس, جلسه ویژه ای روز سه شنبه به بحث و مدرسه بسته شدن; جلسه به زندگی می کنند جریان

سهشنبه, مارس 17 جلسه می آید و پس از رژیم صهیونیستی است. بورگوم یکشنبه اعلام در مورد K-12 مدرسه در داکوتای شمالی. در این نشست خواهد بود بصورت زنده. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داکوتای شمالی K-12 دانش آموزان معتاد را تا روز از دست رفته برای coronavirus

چشم پوشی نمی خواهد اعمال هر روز مدرسه لغو فراتر از این هفته رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم سخنگوی مایک Nowatzki گفت. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

East Grand Forks منطقه مدرسه آماده برنامه ریزی برای بسته شدن مدرسه

East Grand Forks عمومی معلمان مدرسه استفاده خواهد شد فرماندار اجباری هشت روز بسته شدن مدرسه به عنوان یک زمان به منظور توسعه آموزش از راه دور طرح در پی شیوع کروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Grand Forks مدارس به ارائه وعده های غذایی در طول روز تعطیلی

چنگال بزرگ, عمومی, مدارس, تغذیه کودک بخش ارائه رایگان انتخاب کنید تا وعده های غذایی در برنامه ریزی روز مدرسه به عنوان مدارس بسته باقی می ماند با توجه به COVID-19 شیوع. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

East Grand Forks رستوران تغذیه مردم نیاز به رغم نامشخص کسب و کار و آب و هوا

صاحبان کسب و کار در سراسر مینه سوتا نمی شود مجاز به ناهار خوردن در خدمات موثر 5 p. m. روز شنبه, مارس 17, منجر به برخی از نگرانی در صنعت رستوران. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

“ما نیاز به جلوگیری از تجمع,’ Walz می گوید و خواستار بسته شدن در مینه سوتا, میله, رستوران ها

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در دوشنبه 16 مارس خواهان بسته شدن کافه ها و رستوران برای ناهار خوردن در مشتریان در دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

به عنوان coronavirus گسترش Grand Forks حرکت برای حفظ اضطراری کارگران بیمار زمان

چنگال بزرگ در هفته آینده می تواند خود را ارائه دهند اضطراری کارگران-و شاید دیگر کارکنان — یک مهلت, از انواع, از coronavirus. اعضای شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند در روز دوشنبه 16 مارس به جدول یک برنامه است که اجازه می دهد پلیس و آتش نشان و dispatchers پرستاران و دیگر امنیت عمومی کارگران که در بیمارستان بستری هستند و یا قرنطینه توسط ویروس به استفاده از در-وظیفه زمان به جای مرخصی استعلاجی یا مرخصی روز در حالی که آنها گذاشته است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

UND کارکنان شروع به انتقال به محل کار از خانه

UND کارکنان در حال آماده سازی برای کار از خانه برای کاهش خطر گسترش coronavirus. Meloney Linder, معاون رئيس جمهور از بازاریابی و ارتباطات در UND گفت: این تصمیم به همه غیر ضروری کارکنان کار از خانه در آمد بیش از آخر هفته پس از بحث و گفتگو با رؤسای دانشگاه. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Grand Forks کتابخانه به نزدیک به دلیل coronavirus نگرانی

نگرانی در مورد coronavirus چنگال بزرگ کتابخانه را تا اطلاع ثانوی موثر سهشنبه, مارس 17. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دریاچه منطقه دولت, کالج, حرکت, دوره های دانشگاهی آنلاین از طریق بقیه ترم

Lake Region, کالج ایالتی در حال حرکت است بسیار از آن دوره های آنلاین زیر رخصتی بهار, کالج اعلام کرد دوشنبه, مارس 16. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

North Dakota, مینه سوتا, مدارس مطالعه بهترین راه برای دانش آموزان برای یادگیری در طول تعطیلی

مدیران مدارس و معلمان در سراسر شمال داکوتای شمالی و شمال غربی ایالت مینه سوتا در حال محاسبه بهترین راه برای ارائه آموزش به دانش آموزان خود را در حالی که یادگیری در کلاس درس خود به حالت تعلیق بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Coronavirus تعداد باقی مانده در 1 در داکوتای شمالی

124 نفر آزمایش شده است برای coronavirus در دولت به عنوان دوشنبه, مارس 16. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

19 موارد جدید در مینه سوتا در مجموع در حال حاضر در 54

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 19 موارد جدیدی از کروناویروس در دولت در روز شنبه, مارس 16 آوردن تعداد کل موارد در دولت به 54. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داکوتای جنوبی اعلام 10 coronavirus مورد تایید مرگ 1

Coronavirus مسئول مرگ یک مرد تشخیص داده در هفته گذشته و دولت تایید 10 مورد از این ویروس به رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem اعلام کرد دوشنبه, مارس 16. مرحوم فردی یک مرد در 60s او درگذشت در Davison County, مارس 10 از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus Noem گفت. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

چنگال بزرگ Audubon به تعویق انداختن جلسه دوشنبه

چنگال بزرگ Audubon جلسه که برنامه ریزی شده بود 6:45 p. m. روز شنبه, مارس 19 در شرق چنگال کمپبل کتابخانه به تعویق افتاده است به عنوان بخشی از تلاش های مداوم برای ترویج اجتماعی فاصله در طول شیوع کروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

CenterPoint, اکسل تعلیق shutoffs میان بیماری همه گیر کوروناویروس

یکی دیگر از عمده خدمات شرکت در مینه سوتا وعده داده شده به خاموش کردن خدمات برای گذشته به علت پرداخت صورتحساب در دوشنبه 16 مارس در نور از عدم اطمینان اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داکوتای شمالی دیوان عالی قضایی اعلام وضعیت اضطراری در پاسخ به COVID-19 همه گیر

منصفه خواهد بود معلق از طریق آوریل 24, و, در, Grand Forks, جلسات منتقل خواهد شد از طبقه پایین به دادگاه بزرگتر دادگاه طبقه بالا اجازه می دهد تا اتاق بیشتر بین مردم در آن حضور داشتند. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

ایالتی مینه سوتا سیستم گسترش دانشگاه و تعطیلی

مینه سوتا امور خارجه صدراعظم Devinder Malhotra اعلام کرد بعد از ظهر یکشنبه, مارس 16, که او گسترش بسته شدن از کالج ها و دانشگاه ها از طریق مارس 27. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دانشگاه داکوتای شمالی کارگردانی غیرضروری کارکنان به محل کار از خانه; NDSU به بحث در مورد گزینه های دوشنبه

GRAND FORKS — دانشگاه داکوتای شمالی آماده است به درخواست آن غیر ضروری کارکنان به محل کار از خانه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus این دانشگاه اعلام کرد در آن coronavirus وبلاگ. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داکوتای شمالی به K-12 مدرسه به مدت 5 روز شروع دوشنبه

بیسمارک — داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم دستور داده است که تمام مدارس K-12 در داکوتای شمالی, نزديک دوشنبه, مارس 16 از طریق حداقل جمعه, مارس 20 در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

East Grand Forks, مدرسه, مدیره خواستار جلسه اضطراری برای روز شنبه, مارس 16

این East Grand Forks هیئت مدیره مدرسه به نام یک جلسه اضطراری در روز دوشنبه 16 مارس به بحث در مورد بسته شدن مدرسه و منطقه COVID-19 واکنش طرح است. داستان کامل در اینجا. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

مینه سوتا منطقه دادگاه تعلیق برخی اقدامات

ST. پل — تعدادی از دولت های منطقه دادگاه به حالت تعلیق درآمد از طریق مارس 30 با توجه به سفارش امضا جمعه, مارس 13 توسط مینه سوتا رئیس دادگستری Lorie S. Gildea. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

مینه سوتا به K-12 مدرسه برای 8 روز شروع چهار شنبه, موارد پرش به 35

ST. پل — در پاسخ به کروناویروس همه گیر همه K-12 مدرسه در مینه سوتا خواهد شد چهار شنبه, مارس 18 طریق حداقل مارس 27 رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز یکشنبه گفت. داستان کامل در اینجا.

مینه سوتا ‘جامعه انتقال’ از coronavirus; مجموع موارد در دولت رسیدن به 35

ST. پل — مینه سوتا وزارت بهداشت اعلام کرد یکشنبه, مارس 15 علاوه بر این از 14 جدید تایید موارد coronavirus آوردن این دولت در مجموع به 35 موارد مثبت. داستان کامل در اینجا.

‘این است که نمی تواند مانند یک مینه سوتا بلیزارد. . . ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که من تماس بگیرید coronavirus زمستان’

خود توصیف پزشکی “کارآگاه” دکتر مایکل Osterholm نویسنده 2017 کتاب “مرگبارترین دشمن: جنگ ما در برابر قاتل میکروب” مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا و دولت سابق اپیدمیولوژی در مینه سوتا وزارت بهداشت است که به طور ناگهانی یکی از بیشترین تقاضا کارشناسان در coronavirus. داستان کامل در اینجا.

در حال حاضر در ساحل و خانه, Grand Forks, زن و شوهر قرنطینه ساعت بازنشانی

پشت در گرند فرک و تحت عنوان یک تحمیل 14 روز در قرنطینه پل و Kari Kolstoe در حال استراحت در خانه بعد از گردباد سفر در آن زمان به آنها را دریافت کنید وجود دارد. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Grand Forks, منطقه رهبران کلیسا کار برای دیدار با نیازهای خود را در میان گله coronavirus نگرانی

به عنوان اطلاعات در مورد کوروناویروس به سرعت در حال تغییر کشیشان و کلیسا و سلسله مراتب آنها در تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای حفظ جماعت خود را ایمن از ویروس در حالی که هنوز خدمت به معنوی خود نیاز دارد. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پس از گذراندن دو ماه در جاده ها با توجه به coronavirus برایان Idalski تیم برنده WHL عنوان

آن را در اواخر ژانویه و سابق UND هاکی زنان سر مربی برایان Idalski بود در شنژن چین است. او در میان اولین فصل مربیگری Kunlun ستاره سرخ Vanke اشعه های مبتنی بر تیم در تیم هاکی لیگ WHL. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اکسل انرژی تعلیق سرویس قطع

اکسل انرژی در یکشنبه 15 مارس اعلام کرد تعلیق سرویس قطع. “به عنوان جوامع و خانواده ها صورت چالش های ناشی از گسترش COVID-19, اکسل انرژی را نمی خواهد قطع مسکونی مشتریان برق یا گاز سرویس تا اطلاع ثانوی” آب و برق اظهار داشت: در انتشار اخبار. داستان کامل در اینجا.

در میان COVID-19 گیر کروکستون زندان آماده برای شیوع

زندان اجرا جدید تمیز کردن و پروتکل های غربالگری در پنج شنبه, مه 13 اما جدا کردن زندانیان بیمار از سالم زندانیان آسان تر است از انجام گفت. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پروازها در چنگال بزرگ فرودگاه به عنوان ذکر شده در زمان, اما در آینده ممکن است لغو

مدیر چنگال بزرگ فرودگاه بین المللی نظارت بر نحوه هواپیمایی در پاسخ به کروناویروس و گفت: آینده لغو ممکن است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

براد Dokken: طبیعت می تواند یک منبع از آسایش در طول زمان نامشخص

در میان ترس و عدم اطمینان در فعالیت های خارج از منزل ممکن است به نظر می رسد بیهوده و بیمعنی اما من همین حالا مشترک این دیدگاه. من ترجیح می دهم به این باور در خارج از منزل می تواند یک منبع آرامش برای کسانی که تلاش برای تجربه آنچه در آن ارائه کرده است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

زنده: دریافت تا به تاریخ محلی و منطقه ای و داکوتای شمالی و مینسوتا coronavirus خبر در زندگی ما, وبلاگ

اقامت در محلی و منطقه ای و داکوتای شمالی و مینسوتا اخبار مرتبط با کروناویروس/COVID-19 حق در اینجا در ما زنده وبلاگ!

‘این روده غم انگیز’: دوم دبیرستان ورزش معلق در میان کلاس A مسابقات بسکتبال

به جای تهیه یک pregame سخنرانی پیش از روز جمعه نیمه نهایی غرب فارگو Sheyenne سر پسران بسکتبال مربی تام Kirchoffner تا به حال به شکل از چگونه به تیم فصل خود را به حالت تعلیق در آمد و اینکه آیا Mustangs خواهد بازی یکی دیگر از بازی های این سال است.

Sheyenne بود که میله میله به صورت فارگو در داکوتای شمالی کلاس پسران بسکتبال نیمه شب جمعه تا حدود پنج ساعت قبل از زمانی که داکوتای شمالی دبیرستان فعالیت های انجمن منتشر شده بیانیه ای بیان کرد تمام زمستان و بهار ورزش و فعالیت خواهد بود به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی با توجه به شیوع کروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تفسیر: چگونه باید UND تشخیص این فصل هاکی? قطع یک بنر. . . با یک پیچ و تاب و

یکی از بهترین مردان هاکی در فصل UND را تزئین 74 سال سابقه به پایان رسید پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که NCAA اعلام کرد که لغو همه ملی آن مسابقات به دلیل شیوع کروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

منطقه ای خرده فروشان محل خرید محدودیت سطح شیب دار بالا تمیز به سرعت COVID-19 گسترش

FARGO — خرید و وحشت موجب ترس از این بیماری همه گیر کوروناویروس پاک است قفسه از موارد مانند کاغذ توالت دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب خرده فروشان در سراسر ایالات متحده است.

در پاسخ به تقاضای بالا ملی و منطقه ای خرده فروشان را به اعمال محدودیت در خرید محصولات خاص — هر چند در سراسر Red River Valley محدودیت های متفاوت از فروشگاه به فروشگاه. خرده فروشان نیز اقدامات برای محدود کردن گسترش عفونت در فروشگاه. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

از آلیس کوپر به آینده EDC جلسه: تغییرات برنامه در بیشتر گرند فرک با توجه به کروناویروس

آلیس کوپر در حال حرکت است کنسرت خود سری به سقوط. سایر اخیر برنامه ریزی قربانیان شامل EDC نشست سالانه the Grand Am مسابقات بسکتبال یک کسب و کار پس از ساعت و هرالد عضویت کمک به جلسه. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Altru می افزاید بازدید کننده محدودیت در میان COVID-19 نگرانی; همچنین می افزاید: یک غربالگری خط تلفن

نگرانی بیش از coronavirus Altru نظام سلامت اعلام کرد بعد از ظهر جمعه که آن را شروع به محدود کردن بازدید کنندگان به چنگال بزرگ بیمارستان با توجه به اخبار شرکت انتشار. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

چنگال بزرگ’ دره زندگی ارشد میله بازدید کنندگان

پس از داکوتای شمالی وزارت بهداشت در پنج شنبه توصیه می شود خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت به انجام این کار کارکنان در دره ارشد امکانات زندگی در گرند فرک روز جمعه آغاز شد محرومیت بازدید کنندگان به شرکت در سه مکان برای آینده قابل پیش بینی. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

مینه سوتا مقامات بهداشتی می گویند: “متفکر” در مورد سفر در میان COVID-19 همه گیر

مقامات در حال تشویق Minnesotans به “متفکر” در مورد برنامه سفر در میان COVID-19 pandemic, به خصوص اگر آنها در معرض خطر افراد است.

در یک جمعه, مارس 13 کنفرانس خبری وزارت مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر مشاوره آمریکایی ها برای لغو یا به تعویق انداختن همه داخلی برنامه سفر اما او توصیه Minnesotans محتاط باشد. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

هیئت مدیره از سلامت حیوانات: حیوانات خانگی خود را امن هستند از COVID-19

خود را خزدار اعضای خانواده باید امن از COVID-19. با توجه به جمعه, مارس 13 انتشار اخبار از مینه سوتا مدیره از سلامت حیوانات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را دریافت نکرده اند هر گونه گزارش از حیوانات پیمانکاری COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از قرار گرفتن در معرض coronavirus. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تیم در صورت ناامیدی از دولت به حالت تعلیق در کلاس B مسابقات بسکتبال پسران

با توجه به اضطراری بیانیه صادر شده توسط رئیس جمهور تهمت بعد از ظهر جمعه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس های داکوتای شمالی دبیرستان فعالیت های اعلام تعلیق تمام باقی مانده 2020 زمستان postseason حالت مسابقات. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پایان کالج فصل هاکی آمد به سرعت به طور ناگهانی برای مدیران و مربیان و بازیکنان

یک نگاهی به نهایی 24 ساعت از 2019-20 فصل و چگونه به سرعت آن همه آمدند crashing پایین به دلیل COVID-19. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

چگونه به خوبی می کند خود را به خانه سالمندان مبارزه با عفونت? این دولت توسط دولت نقشه های تعاملی به شما نشان خواهد داد

دولت در سطح ابزار نشان می دهد که چگونه اغلب بازرسان بهداشت و سلامت باید اشاره کرد هر خانه سالمندان برای نقض عفونت-قوانین کنترل. آن را نیز نشان می دهد سطح از جدی ترین تخلف و تاریخ آن رخ داده است. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

ND وزارت اصلاحات تعلیق تماس و ملاقات با خانواده

بیسمارک — داکوتای شمالی وزارت امور اصلاحات و توانبخشی است به حالت تعلیق در همه تماس و ملاقات با خانواده در تمام امکانات خود را بلافاصله موثر این سازمان اعلام کرد روز شنبه, مارس 12. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

است coronavirus یک germaphobe بدترین کابوس ناگهانی اعتبار سنجی و یا رهایی?

روچستر, Minn. — در مصاحبه اخیر خود با مایو کلینیک رزیدنت بیماری های عفونی, متخصص, دکتر گرگوری لهستان لیست سطوح به خودداری از دست زدن به در حال انجام coronavirus شیوع شامل: “حمام لوله ها دستگیره های درب برقی ریل ترمینال کامپیوتر و هر چیزی که معمولا در لمس توسط مردم است.” دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>