Osoyoos پدوفیلیا بازداشت برای در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان


فایل عکس از Penticton, قانون دادگاه. Penticton هرالد

شاون بری تیتوس محکوم شد و به دو سال زندان و سه سال آزادی مشروط در سال 2018 پس از اعتراف به آزار جنسی یک دختر 11 ساله پسر.

هشدار: گرافیک محتوا

حتی دو سال بعد از او در زندان برای آزار جنسی یک پسر یک Osoyoos مرد به پشت میله های زندان به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

RCMP چهارشنبه اعلام کرد که شاون بری تیتوس 37 بوده به اتهام نقض شرایط آزادی مشروط سفارش شده است که از قبل از آن جمله است.

تیتوس دستگیر شد 21 مه در Osoyoos متل محلی که در آن Mounties اعدام یک حکم جستجو که جریان از تحقیقات راه اندازی شد فقط دو روز پیش از آن در رابطه با B. C. یکپارچه کودک بهره برداری واحد و استان انتاریو ،

“محققان در ادامه به بررسی شواهد و تاریخ را ساخته اند هیچ لینک به هر محلی قربانیان” Osoyoos RCMP Sgt. Jason Bayda گفت: در آزادی مطبوعات.

“کار تیمی در سازمان های ذکر شده را نشان می دهد فداکاری پلیس برای حمایت از کودکان آسیب برساند و به شدت دنبال کسانی که دسترسی به توزیع و یا ایجاد پورنوگرافی کودکان.”

تیتوس همچنان پشت میله های زندان است و برای وثیقه پنج شنبه در جلسه استانی دادگاه.

آن وجود دارد در سپتامبر سال 2018 است که او محکوم به دو سال زندان و سه سال آزادی مشروط و پس از او اعتراف به آزار جنسی یک دختر 11 ساله Osoyoos پسر.

دادگاه شنیده تیتوس سپس 34 ملاقات پسر در یک Osoyoos جامعه مرکز در سال 2016 و به سرعت ساخته شده است یک رابطه نزدیک که دیدم جفت بازی بازی های ویدئویی و تماشای فیلم هم انجام شغل های عجیب و غریب و جمع آوری بطری و sleepovers در تیطوس ،

این جفت ارز خیلی نزدیک است که تیتوس دستور پسر برای مردم بگویید که آنها برادران به توضیح دهد که چرا آنها زمان زیادی را صرف با هم.

بازیگری در یک گزارش از اصل پسر مدرسه پلیس در مصاحبه تیتوس که افشا می شود به افسران که او در نظر گرفته boys’ بدن “آثار هنری” اما هرگونه تخلف به عنوان پسر.

تیتوس نبود شارژ تا سال 2017 زمانی که او اعتراف به کارفرمای خود او و اش اي با هم انجام سکس دهانی یکدیگر حدود 10 بار باران با هم و به اشتراک گذاشته شده ،

آن را نیز پدید آمده در Titus را صدور حکم شنوایی که او قبلا تشخیص داده شده است با pedophilic اختلال, اما به جای دنبال کمک های حرفه ای تبدیل شده است برای حمایت از خود را به جامعه مذهبی که بعدها disfellowshipped او.

اگر چه او محکوم به دو سال زندان فقط 21 ماه پیش تیتوس بود با اعتبار برخی از زمان خدمت کرده و می اند نیز واجد شرایط قانونی برای آزادی.

ادامه مطلب Okanagan اخبار در pentictonherald.ca

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>