OSHA کاوش سلامت کارگر, مرگ و میر, اما خواستار بازرسان یدکی مجازات

در این تحقیقات آمده است که به مراقبت های بهداشتی کارگران پخش کرده شکایت در رسانه های اجتماعی و به نمایندگان مجلس در مورد عدم حفاظت فردی, تجهیزات فشار به کار در حالی که بیمار و تلافی ابراز نگرانی های ایمنی به عنوان آنها را برای مراقبت بیشتر از 826,000 بيماران زده توسط coronavirus.

با وجود این نگرانی ملت کارگر آژانس ایمنی است نه به عنوان یک مدافع به احتمال زیاد عجله به کارگران کمک کند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته وزارت کار رهبر است که به نمایندگی از شرکت های نرده در برابر آژانس او منجر می شود.

“این یک کارگر ایمنی بحران هیولا ابعاد و OSHA است که هیچ جا یافت می شود” به گفته دیوید مایکل متخصص اپیدمیولوژی و جورج واشنگتن دانشگاه استاد بود که معاون وزیر کار و زد OSHA از سال 2009 تا سال 2017.

کارفرمایان ملزم به ارائه گزارش کار مربوط به مرگ به OSHA و یا در صورت جریمه برای عدم انجام این کار است. در عین حال سابق OSHA رهبران می گویند آژانس است و نه آشکارا به یاد بیمارستان ها و آسایشگاه ها به فایل گزارش در هفته های اخیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که بیش از 9,200 سلامت کارگران شده است با آلوده coronavirus تعدادی از آژانس تصدیق پهناور undercount. برآورد شد و بر اساس مجموعه ای از آزمایشگاه-تولید گزارش است که در آن تنها 16 درصد شامل بیمار حرفه ای. این سازمان گفت: تعداد واقعی این است که احتمالا نزدیک به 11 درصد از تمام موارد شناخته شده.

سوابق فدرال نشان می دهد OSHA مرگ و میر تحقیقات ― جستجو در اینجا — شامل بیمارستان و خدمات پزشکی اورژانس آژانس یک زندان در بخش بهداشت و درمان و خانه های سالمندان. آن تحقیقات می تواند باعث شکایت یک کارگر سابق یک کارگر و یا حتی یک OSHA رسمی که می بیند یک گزارش خبری در مورد یک محل کار مرگ است. آنها می توانند انجام شده توسط تلفن و فکس و یا شامل یک محل بازرسی.

یکی مرگ و میر تحقیقات راه اندازی شد مارس 7 بر Marion منطقه ای پرستاری در خانه, Hamilton, Ala., که در آن پرستار رز, Harrison 60 کار می کرد قبل از او درگذشت COVID-19 دخترش آماندا ویلیامز گفت.

ویلیامز گفت: مادر او داده نشده بود یک ماسک هنگامی که مراقبت از یک بیمار در 25 مارس ― 10 روز پس از شهرستان برای اولین بار coronavirus مورد — که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. ویلیامز گفت: احساس تحت فشار به نگه داشتن رفتن به محل کار حتی به عنوان او سرفه های خسته و در حال اجرا تب با درجه پایین.

“او مدام به من” آماندا من به کار من به خانه من پرداخت می شود,'” ویلیامز گفت: با توجه به مادرش گفت: او خواست به کار مگر اینکه او متوسط رسیده 100.4.

ویلیامز گفت که او سوار مادرش به بیمارستان در مارس 3 که هریسون ناراضی بود او می خواهم صرف هفته مشغول به کار است. هریسون رفت و در یک روز بعد به طور کامل انتظار به بهبود می یابند. او در مارس 6.

“هنگامی که مادر خود را می میرد mad شما خیلی دیوانه” ویلیامز یکی از هریسون سه دختر گفت. “من فکر می کنم اگر مراحل مناسب گرفته شد از ابتدا این می شده اند متفاوت است.”

شمال می سی سی پی, خدمات بهداشتی و درمانی که صاحب خانه سالمندان و منزل, مدیر, نمی, پاسخ به تماس و یا ایمیل.

یک مارس 13 OSHA یادداشت گفت: این سازمان را اولویت بندی مرگ و تحقیقات مربوط به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. آن گفت: “شکایت رسمی وی از سوی مامورین محافظت نشده مواجهه COVID-19 … ممکن است حکم در محل بازرسی.”

مایکل سابق وزارت کار گفت: پس از آن OSHA یادداشتی پیشنهاد کرد که مقامات بعید به مجازات همه اما بی دقتی کارفرمایان.

این یادداشت در مورد کارفرمایان “حسن نیت” گفت: تلاش استناد صادر می شود “که در آن کارفرما نمی تواند در نشان دادن هر گونه تلاش برای منطبق هستند.”

مایکل گفت که “هر گونه تلاش” مطابق با قوانین ایمنی کار می تواند مقدار به ساخت حتی یک تماس تلفنی به تلاش برای خرید ماسک برای کارگران است.

فدرال OSHA مقامات در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دموکرات ها انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته زمانی که او شنود گذاشته یوجین Scalia که صرف سال از حرفه حقوقی خود را از شرکت های بزرگ به سر وزارت کار.

Scalia مبارزه OSHA به نمایندگی از سی ورلد پس از آن ذکر شده بیش از مرگ یک زن, آموزش, نهنگ قاتل, نیویورک تایمز گزارش داد. Scalia تیم استدلال کار-ایمنی آژانس بود و نه به معنای تنظیم آموزش نهنگ قاتل. او همچنین استدلال کرد که سی ورلد تا به حال اقدامات ایمنی مناسب در محل, اما در نهایت از دست داد در این مورد.

سناتور. برنی ساندرز اشاره به Scalia رکورد دفاع از شرکت های مانند شورون و گلدمن ساکس به نام انتصاب “زشت و ناپسند.”

پس مارس 27 مداوم مرگ و میر تحقیقات شده اند عمدتا طبقه بندی به عنوان “جزئی” تحقیقات که در ابتدا تمرکز بر روی یک منطقه و عدم. چهار برچسب شده “کامل” به معنی آنها را پوشش طیف گسترده ای از بیمارستان عملیات.

یکی از “کامل” تحقیقات ذکر شده در شیروانی مرجان بیمارستان در جنوب فلوریدا که در آن درمانگر تنفسی Jorge متئو, 82 کار می کرد قبل از او درگذشت coronavirus عوارض دختر خود را گفت.

بیمارستان, گزارش, مرگ, با توجه به بیانیه ای از صدفی ویس فریدبرگ از شعار بهداشت و درمان که دارای بیمارستان است. او گفت: متئو بود با بیمارستان برای چهار دهه و “از دست دادن Jorge متئو سراسر احساس ما کل جامعه.”

پس از آن تحقیقات — همچنین به عنوان “کامل” ― باز شد مارس 10 در نخل باد بزنی کلی بیمارستان در جنوب فلوریدا.

وجود 33 ساله دانیل Dicenso مشغول به کار برای یک سازمان نیروی انسانی به عنوان یک پرستار ICU, درمان coronavirus بیماران. Dicenso درگذشت پس از در حال توسعه COVID-19 علائمی از جمله تب و سرفه به گزارش میامی هرالد. پالم بیچ شهرستان معاینات پزشکی هنوز تعیین علت مرگ یک سخنگو گفت قیصر سلامت نیوز.

شوهرش دیوید Dicenso گفت: ایستگاه خبری محلی WSVN او داده نشده است یک ماسک محافظ و “ترس از رفتن به محل کار.”

ویس فریدبرگ از شعار که همچنین صاحب نخل باد بزنی یک ایمیل به در گفت که “پرستاران ارائه شده مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در انطباق با مراکز کنترل بیماری ها (CDC) دستورالعمل.”

آخرین دستورالعمل ها می گویند کارکنان می توانید یک ماسک صورت اگر هیچ N95 ماسک در دسترس است در هنگام انجام مراقبت های معمول با COVID-19 بيمار. برای بالاتر خطر روش های مانند لولهگذاری کارگران باید دریافت N95 ماسک.

OSHA باز یک بازرسی در سنت کاترین از سینا مرکز پزشکی لانگ آیلند بیمارستان در آوریل 11. مقامات فدرال آموخته بود از اخبار محلی داستان در مورد یک بیمار مراقبت دستیار مرگ از COVID-19 بیمارستان رهبری را تایید کرد.

این بیمارستان دارای هیچ سابقه ای از آن کارمند با داشتن هر گونه تعامل با COVID بیماران گفت: James اوکانر آن معاون اجرایی رئیس جمهور. بیمارستان آزمون کارکنان برای COVID-19 تنها اگر آنها را به حال تایید قرار گرفتن در معرض به کسی که تست مثبت و اگر آنها نشانه توسعه.

اوکانر گفت: همه کارکنان که در تماس با مشکوک COVID-19 بیماران دریافت مجموعه کامل از PPE; به آنها گفته شود که برای تمیز کردن خود N95 ماسک بعد از هر تغییر, او گفت:, و برای تغییر ماسک به طور کامل در هر سه شیفت.

که می تواند به معنای کارگران پوشیدن تجهیزات مشابه برای چند روز.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که N95s می تواند بررسی شود و مورد استفاده مجدد قرار تا سه بار. اما کاغذی که هنوز تحت بررسی دقیق. در استشهاد ایالت نیویورک انجمن پرستاران ثبت شده در مورد یکی دیگر از بیمارستان دولتی اتحادیه استدلال کرد که آن را “هنوز به اندازه کافی ثابت کرده است که یکبار مصرف ماسک می تواند به طور موثر decontaminated” بدون قرار دادن پوشنده لباس در خطر است.

اخیرا در مارس 16, محلی پرستاران اتحادیه گفت Newsday که سنت کاترین کارگران در لانگ آیلند هستند گفته بودن برای به اشتراک گذاشتن PPE.

در حالی که OSHA کند که یک “وظیفه عمومی” بند ترغیب کارفرمایان به نگه داشتن کارگران ایمن و استاندارد برای حفاظت تنفسی در آن هیچ قانون نوشته شده در حفاظت از کارگران از بیماری هوابرد گفت: دبی Berkowitz سابق OSHA رئیس ستاد و مدیر ملی قانون استخدام پروژه کارگر برنامه ایمنی و سلامت.

به عنوان OSHA و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از کاهش رتبه اعتباری مورد نیاز خود را هفته به هفته, کارگران با این انتخاب ها در برخی از اماکن به پوشیدن bandana در شرایطی است که تا به حال به نام به درستی نصب N95 ماسک که می توانید فیلتر کردن ذرات کوچک به عنوان 0.1 میکرون.

“OSHA واقعا به طور کامل رها ماموریت خود برای محافظت از کارگران” Berkowitz گفت: “و هر کارگر خود به خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>