اورنج کانتی دانشکده هنر severs روابط با سانتا آنا متحد

Orange County High School of the Arts خواهد وارد یک قانون جدید در پی رای روز شنبه, آوریل 4 توسط اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش به محبوب منشور مدرسه را در شهرستان چتر و اعطای آن پنج سال تمدید.

این رای استقبال شد و با تشویق ایستاده از 150 والدین و مدرسه دیگر هواداران که نشان داد تا در اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش جلسه ای در کوستا مسا. بسیاری تا به حال تبدیل شدن به نا امید در ماه های اخیر در طول یک اختلاف بین مدرسه و سابق خود را در منطقه سانتا آنا متحد.

آرایش جدید “حس می کند چرا که ما یک برنامه منطقه ای گفت:” رالف Opacic مدرسه بنیانگذار و مدیر. Opacic اشاره کرد که منشور مدرسه با حضور دانش آموزان از بیش از 100 شهرستانها در Los Angeles, San Diego, رودخانه و نارنجی شهرستانهای استان است. بیش از 200 گفت: سفر با قطار به سانتا آنا هر روز برای حضور در.

اما این حرکت مورد استقبال قرار نمی گرفت توسط سانتا آنا متحد است که در خدمت به عنوان منطقه برای مدرسه شناخته شده به عنوان OCSA برای 20 سال است.

این حرکت در خارج از سانتا آنا متحد تصویب شد و بدون شرایط با وجود توصیه های از شهرستان اعضای هیات که با موافقت برخی از سانتا آنا متحد نگرانی. این شامل سوالات در مورد این مدرسه پذیرش الزامات پدر و مادر کمک های جمع آوری اعانه و چگونه منشور مدرسه اداره می شود.

“من فکر می کنم شما انجام یک کار بزرگ” امانت کن ویلیامز گفت: مدیر مدرسه Opacic که هدایت مدرسه هنر از زمان آغاز آن در سال 1987 زمانی که آن را به عنوان شناخته شده بود Orange County High School of the Arts, یا OCHSA و بخشی از لوس آلامیتوس Unified School District.

ویلیامز پیوست همکار امنا لیزا اسپارکس و ماری Barke در تصویب این حرکت را در مدرسه منشور. متولی ربکا گومز که می خواستم ببینم شرایط متصل به تایید رای دادند در برابر این سوال که آیا پس از مدرسه ارائه می دهد دسترسی برابر به کودکان در تمام زمینه های اقتصادی. متولی جان Bedell که او نیز مطرح نگرانی ممتنع.

مرتبط: Orange County دانشکده هنر سانتا آنا در تقابل بیش از مدرسه منشور تجدید

سانتا آنا متحد و OCSA شده اند در تقابل از اوایل سال گذشته در این منطقه گفت: این مدرسه که در آن بدهکار برخی از 19 میلیون دلار برای آموزش و پرورش ویژه خدمات ارائه شده توسط این منطقه از اوایل 2000s. مدرسه را انکار می کند و آن را مدیون پول و زمان در این منطقه به دادگاه که در آن این موضوع در حال بررسی است.

در ماه دسامبر پس از OCSA ارسال شده پنج سال مدرسه منشور درخواست تجدید منطقه درخواست تایید اما تحمیل شرایط مختلف. این شامل تغییرات در پذیرش و جذب سرمایه سیاست است که مقامات منطقه به عنوان “منحصر به فرد است.”

مقامات در OCSA بازدید تصویب مشروط انکار کاربرد آن و در ژانویه خواسته Dept. از آموزش و پرورش به نظر تصاحب.

سانتا آنا متحد, مقامات گفت: آنها هرگز رد تجدید و یا تهدید به بستن مدرسه. در عوض آنها می خواستند مدرسه را به ماندن در منطقه اما تنظیم برخی از عملیات خود را.

“این تجدید نظر به نظر می رسد تلاش برای جلوگیری از نظارت” سارا ساترلند یک وکیل برای منطقه گفت امنا.

 • رالف Opacic بنیانگذار و مدیر اورنج کانتی دانشکده هنر, آدرس مخاطبان و اورنج کانتی هیئت امنای آموزش و پرورش در جلسه روز شنبه, مارس 4, 2020 در کوستا مسا ، امنا توافق بر تقسیم یمن به مدرسه درخواست کنید که آن را برابر منشور مدرسه در زیر بال خود را. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کلی تاونسند رئیس یک گروه پدر و مادر برای اورنج کانتی دانشکده هنر صحبت در حمایت از اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش نظارت بر مدرسه در شهرستان جلسه هیئت مدیره در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کوستا مسا ، (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش متولی ماری Barke راست گوش به امانت ربکا “Beckie” گومز در طول یک جلسه در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کوستا مسا ، امنا توافق بر تقسیم یمن به اورنج کانتی دانشکده هنر است که درخواست آن را برابر منشور مدرسه در زیر بال خود را. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آلفونسو Jimenez, دستیار سرپرست با سانتا آنا Unified School District, و سارا ساترلند یک وکیل است که نشان دهنده منطقه گفت: Orange County, تخته, آموزش و پرورش که اورنج کانتی دانشکده هنر حاضر به آدرس منطقه نگرانی در مورد پذیرش سیاست و مسائل دیگر. شهرستان مربیان به توافق یک درخواست از دانشکده هنر منشور مدرسه جذب می شود و تحت این شهرستان چتر. حدود 150 مدرسه حامیان حضور در هیئت مدیره آموزش و پرورش در جلسه روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کوستا مسا ، (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نارنجی شهرستان با هیئت امنای آموزش و پرورش ماری Barke کن ویلیامز و لیزا اسپارکس, از سمت چپ گوش دادن به سخنرانان در جلسه روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کوستا مسا ، امنا توافق بر تقسیم یمن به اورنج کانتی دانشکده هنر است که درخواست آن را برابر منشور مدرسه در زیر بال خود را. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • رالف Opacic بنیانگذار و مدیر اورنج کانتی دانشکده هنر, آدرس اورنج کانتی هیئت امنای آموزش و پرورش در جلسه روز شنبه, مارس 4, 2020 در کوستا مسا ، امنا توافق بر تقسیم یمن به مدرسه درخواست کنید که آن را برابر منشور مدرسه در زیر بال خود را. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش متولی لیزا اسپارکس گوش به سخنرانان در جلسه روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کوستا مسا ، امنا توافق بر تقسیم یمن به اورنج کانتی دانشکده هنر است که درخواست آن را برابر منشور مدرسه در زیر بال خود را. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • برخی از 150 اورنج کانتی دانشکده هنر حامیان به اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش تشویق ایستاده پس از معتمدین توافق را به مدرسه تحت county بال و به دور از سانتا آنا Unified School District. این جلسه برگزار شد و در Costa Mesa, CA در چهار شنبه, 4 مارس سال 2020 است. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نارنجی شهرستان با هیئت امنای آموزش و پرورش گوش دادن به سخنرانان در طول جلسه خود را در Costa Mesa, CA در چهار شنبه, 4 مارس سال 2020 است. امنا توافق بر تقسیم یمن به اورنج کانتی دانشکده هنر است که درخواست آن را برابر منشور مدرسه در زیر بال خود را. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Orange County دانشکده هنر فراهم می کند بیش از 2,200 دانش آموزان در کلاس هفت الی 12 قبل از حرفه ای آموزش هنرهای در 16 های مختلف هنرستان برنامه های. این خدمات عبارتند از بازیگری, نویسندگی خلاق, رقص و هنر آشپزی. ماه گذشته معلمان و دانش آموزان ستایش مدرسه تحصیلی و برنامه هنر در طول یک جلسه عمومی توصیف گرم و مراقبت از محیط زیست است.

مدرسه برنده جوایز متعدد است.

اما به تازگی سانتا آنا متحد مقامات و اورنج کانتی گروه از کارکنان آموزش و پرورش مطرح کرده اند سوال در مورد این مدرسه قبل از پذیرش شیوه های که آنها می گویند “متناقض” با دولت قانون است که مشخص می کند منشور مدارس باید برای همه دانش آموزان است. مدرسه آنها گفت: ثبت نام چند محلی دانش آموزان لاتین و جمعیتی از بدن دانش آموز نمی مطابقت با دیگر دانشگاه ها در به شدت هیسپانیک منطقه.

Opacic گفت که مدرسه است و شده است یک مدرسه منطقه ای.

“ما اورنج کانتی دانشکده هنر نیست سانتا آنا دانشکده هنر,” او گفت: پس از این نشست است.

“سرزنش برای خدمت بیشتر سانتا آنا دانش آموزان است نابجا” Opacic گفت. “سانتا آنا متحد باید به کار سخت تر برای ارائه هنر-تجربیات غنی برای کودکان و نوجوانان به طوری که آنها کشف و به دنبال آن مسیر است.”

هنوز مدرسه اتحادش را تغییر برخی از روش های خود را مطابق با قوانین دولت جدید تاثیر منشور مدارس.

مدرسه در فرایند پذیرش به روز شده است برای 2020/21 سال تحصیلی. امتحانات ابتدائی برای مثال در حال جایگزین با “قرار دادن فعالیت” برای دیدن که هنرستان دانش آموزان را بهترین جا در. اگر آنها بیش از حد بسیاری از برنامه های کاربردی پذیرش خواهد بود تعیین و از طریق قرعه کشی – انجام می شود توسط مدرسه کلاس هنرستان و قرار دادن سطح Opacic گفت. هر دانش آموز صرف نظر از توانایی های قرار داده شده در قرعه کشی, او گفت:. (برای سال تحصیلی آینده, برای مثال, برخی از 1500 دانش آموزان اعمال می شود حدود 400 نقاط.)

یکی دیگر از نگرانی حول پدر و مادر کمک و جمع آوری پول. مدرسه conservatories تا حدودی تامین می شود توسط پدر و مادر سهم است که طیف وسیعی از $5,200 به $5,950 در هر دانش آموز با توجه به یک گزارش کارکنان.

مسئولان مدرسه اصرار داشت این کمک ها داوطلبانه است.

مدرسه Opacic گفت: ایجاد مواد جدید “به وضوح بیشتری به برقراری ارتباط با خانواده ها که همه درخواست کمک های مالی کاملا داوطلبانه و ناشناس است.” همچنین حضور یک پیش نمایش روز و امضای اهدای “تعهد” فرم دیگر نمی خواهد نیاز برای ثبت نام.

مدرسه متصل خواهد شد به سانتا آنا یکپارچه از طریق ژوئن 30. Orange County وزارت آموزش و پرورش را در ژوئیه 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>