مخالفان هشدار دولت در برابر راه آهن خصوصیسازی

دهلی نو: مخالفان در روز پنج شنبه خواستار آن شدند که دولت متعهد خصوصی سازی راه آهن و آمد با جدا کردن بودجه راه آهن را بهتر تجزیه و تحلیل عملکرد.

شرکت در بحث و گفتگو در تقاضا برای کمک های مالی از وزارت راه آهن در Lok سبها, M, K Raghavan (کانگ) گفت: BJP دولت نشان داده است سازگار بی تفاوتی نسبت به راه آهن در 5 سال گذشته و ملال انگیز عملکرد قابل مشاهده است در بالا عامل نسبت است که بدترین در 10 سال گذشته است.

“راه آهن است و بخش خدمات. BJP است غافل از دلایل ایجاد و راه آهن. راه آهن است که یک موتور به حراج گذاشته شده به بالاترین پیشنهاد آن است که برای مرد فقیر سرویس,” او گفت:.

Raghavan گفت: تمرکز بودجه اتحادیه در راه آهن است گذرا و نشان می دهد غفلت است. وجود دارد یک درایو به فروش دارایی های عمومی و collosal شکست در مدیریت آن, او گفت:.

“این بودجه یک تماس برای خصوصی سازی و نهایی کردن فروش از راه آهن است که این تاسیسات از مردم هند,” او گفت:.

S S Palanimanickam (DMK) گفت: BJP دولت در حال حرکت به سمت خصوصی سازی راه آهن.

“هوایی هند است که در آستانه خصوصی سازی زمین و حمل و نقل دریایی شده اند خصوصیسازی کنند. من پیشنهاد می کنم فقط به ایده خصوصی سازی راه آهن,” او گفت:.

Palanimanickam وجود دارد گفت: باید بودجه جداگانه که تشویق راه آهن وزارت به بحث در مورد خواسته های مختلف راه آهن مناطق.

“پیش از آن وجود داشت بودجه جداگانه برای تمام مناطق. به وزیر راه آهن استفاده می شود برای برگزاری نشست با نمایندگان مجلس به دانستن مطالبات مناطق اما در حال حاضر هیچ گونه جلسات را در محل” او گفت:.

دولت تا به حال با هم ادغام شدند و راه آهن و بودجه با بودجه عمومی از 2017-18 به بعد تا پایان 92-سال تمرین یک بودجه جداگانه برای این کشور بزرگترین حمل و نقل.

ارائه جداگانه بودجه راه آهن آغاز شده و در سال 1924 و تا به حال ادامه داد: حتی پس از استقلال به عنوان یک کنوانسیون و نه تحت قانون اساسی.

و اشاره کرد که راه آهن در حال حاضر انتصاب تنها قراردادی labourers Palanimanickam گفت: “اگر شما این طرز فکر به privatise چگونه می تواند شما را نجات راه آهن?”

خوک خرطوم دراز مالایا گائو (BJP) گفت: راه آهن هند را توسعه داده است بسیاری از امکانات است که خدمات آن در حال حاضر قابل مقایسه با کسانی که ارائه شده توسط شرکت های هواپیمایی.

“حتی 60 سال پس از استقلال آروناچال پرادش و Mizoram ندارد اتصال راه آهن. آن است که تنها تحت مودی دولت است که راه آهن تمدید اتصال به هر گوشه ای از کشور,” او گفت:.

قبل از خانه در زمان بحث از تقاضا برای کمک های مالی از راه آهن اسپیکر Om Birla گفت: مجلس به بحث در مورد تقاضا برای کمک های مالی از شش وزارتخانه و به دنبال می دانم از اعضای اگر آنها خوب اگر Lok سبها جلسات برگزار شده در روز شنبه و یکشنبه.

به عنوان اعضای مخالف و برخی از اعضای از خزانه میز دیده می شد و نه حمایت از این ایده سخنران پیشنهاد کرد که خانه نشستن اواخر روز پنج شنبه و جمعه به بحث در مورد آنها. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>