Oppn به منظور بالا بردن شورش در Parl

دهلی نو Mar 1:
احزاب مخالف را به شدت افزایش دهد این موضوع از جمعی شورش در دهلی نو در بخش دوم بودجه جلسه در مجلس شروع فردا و تقاضا در خانه وزیر آمیت شاه استعفای بیش از اتهام پلیس ساقط.
این کنگره است که به احتمال زیاد به ارائه adjournment, حرکت اعلامیه در هر دو مجلس پارلمان در روز دوشنبه خواستار بحث بر سر خشونت در دهلی نو گفت: منابع.
کنگره آمریکا در لیبی در Lok سبها Adhir Ranjan چودری گفت: این حزب را به شدت افزایش دهد این موضوع از شورش زده دهلی نو و بپرسید که چرا خشونت اتفاق افتاده است.
“دولت مفتضحانه شکست خورده برای حفظ نظم و قانون. من فکر می کنم باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس پیوند بین تظاهر کنندگان و یک بخش از مقامات پلیس که منجر به مخوف قتل و آتش سوزی است که مخدوش تصویر ما در سراسر جهان است. این یک نگرانی جدی برای ما,” او گفت:.
“ما ادامه خواهد داد به افزایش تقاضا از خانه وزیر آمیت شاه استعفای روی کف خانه” چودری گفت.
منابع گفت که Trinamool کنگره و همچنین شاخص بهای مصرف کننده و شاخص بهای مصرف کننده(M) مساله را در Lok سبها و Rajya سبها و پاسخ تقاضا از خانه وزیر.
“احزاب چپ را تقویت صدای مخالفان در مجلس و مساله را از دهلی خشونت در هر دو خانه. من داده اند متوجه تحت حکومت 267 به Rajya سبها رئیس به بحث در مورد این موضوع در خانه” شاخص بهای مصرف کننده(M) MP K K Ragesh گفت.
شاخص بهای مصرف کننده دبیر D رجا گفت: حزب او خواهد خواست که شاه جواب برای “انفعال” پلیس دهلی که می آید تحت وزارت امور.
“خشونت در دهلی نو خواهد شد مطرح شده در مجلس توسط حزب ما. ما نیز رسیدن به احزاب دیگر در مورد این مسئله. ما همچنین به موضوع افزایش نفرت سخنرانی BJP رهبران و سوال که چرا آنها دستگیر شده است. همچنین Amit Shah باید پاسخگو باشند,” او گفت:. (PTI)

مقاله قبلیترافیک مختل در NH برای 2 روز

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>