نظر: ما نیاز به اطمینان از مراقبت های بهداشتی جهانی شامل کارگران مهاجر طول و فراتر از COVID-19


کارگران مهاجر پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در حالی که پیرایش کلم قرمز در Mayfair مزارع در Portage la Prairie, مانیتوبا, کانادا, مارس 28 سال 2020 است. شانون VanRaes / ایسنا

مهاجران در خط مقدم مشاغل بالاتر شانس COVID-19 قرار گرفتن در معرض و انتقال عین حال چهره بسیار زیاد موانع مهم خدمات و پشتیبانی.

غم انگیز یک سوم کارگران موقت خارجی (TFW) از مکزیک درگذشت در انتاریو از COVID-19.

مهاجران بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت در کانادا در مقایسه با نسبت جمعیتی در “ضروری” نقش در طول COVID-19 همه گیر از جمله کشاورزی و پردازش مواد غذایی و خرده فروشی و مراقبت کار می کنند. در اوایل بیماری همه گیر پاسخ به کانادا بسته مرز خود را به روی غیر ضروری مهاجرت, ساخت معافیت برای کسانی که کار تضمین ثبات از این اسانس در صنایع مانند مهاجر کارگران مزرعه. دولت فدرال بیشتر شروع سریع-پیگیری مصوبات برای کارگران موقت خارجی در حال حاضر در کانادا به پشتیبانی ضروری صنایع.

در ماه مه بهداشت و درمان برای همه ” ائتلاف ملی بیش از 200 سازمان های جامعه مدنی, انتشار نامه سرگشاده ای خواستار دولت فدرال به کار با استانی و ارضی دولت برای اطمینان از دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای همه مردم در کانادا زندگی می کنند بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت.

این جنبش با حمایت های پیشرو جهانی حقوق بشر و بهداشت و درمان سازمان از جمله سازمان ملل متحد و کمیته حقوق بشر و سازمان عفو بین الملل. کانادا نیز امضا به سازمان ملل متحد در جهانی فشرده در مهاجرت که تعهد که مهاجران سزاوار حقوق بشر مستقل از وضعیت مهاجرت آنها از جمله حق بهداشت و درمان.

هنوز کانادا است و عدم حفاظت از سلامت و ایمنی از مهاجران.

در آمریکای شمالی و انگلستان و جاهای دیگر به حاشیه رانده شده و racialized جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 و در عین حال چهره بسیار زیاد موانع مهم خدمات و پشتیبانی. در مهاجرت مقصد مانند کانادا مهاجران در خط مقدم مشاغل بالاتر شانس COVID-19 قرار گرفتن در معرض و انتقال است. دلایل این شامل شلوغ محل فشار برای رسیدن به محل کار و عدم پرداخت بیمار و شلوغ مسکن.

بسیاری از کارگران مهاجر — مانند کارگران موقت خارجی — برگزاری ویزا مربوط به کارفرمای خود ارائه آنها را در معرض نا امن و یا استثماری شرایط کار. شاید جای تعجب نیست, گوشت و مرغ, گیاهان پردازش که در آن مهاجر هستند در مقایسه با نسبت جمعیتی شده است سایت از بزرگترین و شناخته شده COVID-19 شیوع بیماری در آمریکای شمالی از جمله شیوع بزرگ در آلبرتا. گزارش های رسانه ای اخیر کانون توجه مزارع در بریتیش کلمبیا و انتاریو است که تبدیل به یک راننده مهم برای موارد جدید.

این نابرابری در حال تشدید این واقعیت است که بسیاری از مهاجران در کانادا صورت شدید موانع بهداشت و درمان است که بسیار خطرناک است و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی به خصوص در یک بیماری همه گیر.

در مقابل به ادعای کانادا سیستم بهداشت و درمان به عنوان “جهانی” مردم را با مخاطره وضعیت مهاجرت — از جمله کارگران مهاجر, مردم, بدون, وضعیت و حاضر متقاضیان پناهندگی — اغلب فاقد پوشش بیمه درمانی در کشور ما است.

در حالی که کانادایی ها ممکن است فکر می کنم از فقدان بیمه درمانی به عنوان یک آمریکایی موضوع مناسب برای سلامتی است نه یک واقعیت برای بسیاری از مردم ساکن در اینجا. تحقیقات نشان می دهد که فاقد پوشش بهداشت و درمان نتایج در خارج از جیب هزینه تاخیر در دریافت نیاز به توجه پزشکی و بدتر سلامت است.

بعلاوه مهاجران صورت دیگر موانع مورد نیاز بهداشت و درمان از جمله موانع زبان و ترس از “وضعیت جاری” در تنظیمات بهداشت و درمان و به اشتراک گذاری اطلاعات با آژانس خدمات مرزی کانادا بر خلاف حریم خصوصی بیمار, تعهدات. در زمینه COVID-19 آن را نیز ممکن است که انتقال سریع به مجازی بهداشت و درمان تحویل بدتر شده و موانع به خصوص مربوط به زبان و اثرات انزوای اجتماعی به حاشیه رانده شده افراد است.

اداره آمار کانادا داده ها نشان می دهد که مهاجران گزارش سطوح بالاتر از نگرانی در مورد اثرات منفی از COVID-19 همه گیر در سلامت خود و وضعیت مالی از کانادا متولد شده افراد است. مهاجران در تورنتو صورت نامتناسب نرخ بالای COVID-19 عفونت و بستری شدن در بیمارستان و سیاه و جوامع مهاجر هستند در معرض خطر بالاتر برای COVID-19.

ما نیاز به تحقیقات در استانهای دیگر که disaggregates درک ما از COVID-19 برای جوامع مهاجر. که پژوهش نیاز به رهبری جامعه را به اطمینان حاصل شود که آن را به ارمغان می آورد عادلانه منابع به جای دامن زدن نژادپرستی و بیگانه ستیزی.

به آدرس قبل از همه گیر شکاف در استان طرح خدمات پزشکی (MSP) پوشش B. C. حذف آن سه ماه صبر کنید دوره جدید/بازگشت ساکنان و معرفی پوشش COVID-19-مراقبت های مربوط به بیمه مردم است. اما مهاجران هنوز گزارش اتهامات COVID-19 تست و باید برای پرداخت غیر COVID اگر تست منفی است. به عنوان تغییرات موقت با هیچ نشانه ای از این پیشرفت خواهد بود فراتر از پایان ماه ژوئیه مهاجران در سمت چپ در برزخ است.

ادامه شکاف در دسترسی به بهداشت در مواجهه با مهاجران در کانادا نشان دهنده فوری بهداشت عمومی و حقوق بشر نگرانی است که باید فورا. در حالی که این مدت طولانی نگرانی های COVID-19 همه گیر است و قرار است در کانون توجه در این نابرابری ها poignantly نشان دادن نیاز به اقدامات فوری برای نجات جان انسان ها و حفاظت از جوامع است. کانادا و استان ها و مناطق باید ترک هیچ کس پشت در COVID-19 پاسخ و فراتر از آن. ما باید ما سیستم مراقبت های بهداشتی واقعا جهانی, به طوری که مهاجران در جوامع ما می توانید زنده ماندن این بیماری همه گیر و رشد فراتر از آن است.

دکتر Shira گلدنبرگ استادیار گروه علوم بهداشتی در دانشگاه سیمون فریزر و مدیر تحقیقات آموزش و پرورش با مرکز جنسیتی و جنسی عدالت در سلامت دکتر مه-ling Wiedmeyer است که یک پزشک خانواده و پزشک-محقق و اینگرید مندز و بایرون کروز حمایت از گروههای جامعه از طریق واتاری مشاوره و خدمات پشتیبانی تمام واقع در بریتیش کلمبیا.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>