نظر: هفت راه هوش جمعی است که مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس


برای سرعت بخشیدن به توسعه مواد مخدر برای مبارزه با کروناویروس محققان در دانشگاه واشنگتن خواستار دانشمندان و عموم مردم را به بازی یک بازی آنلاین می باشد. چالش این است که برای ساخت یک پروتئین است که می تواند مسدود کردن ویروس از نفوذ به سلول های انسان است. / YONHAP/خبرگزاری گتی ایماژ

نظر: نظارت بر سلامت پلت فرم نقطه آبی هشدار داده مشتریان خود را به شیوع آنفولانزا مانند ویروس در ووهان چین – نه روز قبل از سازمان بهداشت جهانی (WHO) منتشر شد بیانیه ای در مورد آن.

مقابله با ظهور جدید جهانی همه گیر یک کار پیچیده است. اما هوش جمعی است که در حال حاضر در حال استفاده در سراسر جهان توسط جوامع و دولتها برای پاسخ.

در آن ساده ترین و هوش جمعی است که افزایش ظرفیت ایجاد شده که گروهی از افراد با هم کار می کنند و اغلب با کمک تکنولوژی به بسیج بیشتر اطلاعات و ایده ها و بینش برای حل یک مشکل است.

پیشرفت در فن آوری های دیجیتال تبدیل شده اند چه می توان از طریق هوش جمعی در سال های اخیر — اتصال بیشتر از ما, افزایش هوش انسان با هوش ماشین و کمک به ما برای ایجاد بینش جدید از رمان منابع داده ها. آن است که به ویژه مناسب برای پرداختن به سرعت در حال تکامل و پیچیده مشکلات جهانی مانند بیماری شیوع است.

در اینجا هفت راه آن است که مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس:

1. پیش بینی و مدل سازی شیوع

در دسامبر. 31, 2019, بهداشت, نظارت بر پلت فرم نقطه آبی هشدار داده مشتریان خود را به شیوع آنفولانزا مانند ویروس در ووهان چین — نه روز قبل از سازمان بهداشت جهانی (WHO) منتشر شد بیانیه ای در مورد آن. سپس آن ها را به درستی پیش بینی کرد که این ویروس خواهد پرش از ووهان به بانکوک به سئول تایپه و توکیو.

نقطه آبی ترکیبی از داده های موجود مجموعه برای ایجاد بینش جدید. پردازش زبان طبیعی AI روش که درک و ترجمه انسانی-تولید متن و تکنیک یادگیری ماشین است که یادگیری از حجم زیادی از داده غربال کردن از طریق گزارش ها از شیوع بیماری در حیوانات, گزارش های خبری در 65 زبان و هواپیمایی اطلاعات مسافر. این مکمل های ماشین-تولید مدل با هوش انسان رسم متنوع در تخصص از اپيدميولوژيستها به دامپزشکان و کارشناسان محیط زیست به اطمینان حاصل شود که نتایج آن معتبر هستند.

2. شهروند علم

بی بی سی انجام یک شهروند پروژه های علمی در سال 2018 که شامل اعضای عمومی در تولید اطلاعات جدید علمی در مورد چگونه عفونت گسترش یافته است. مردم دریافت یک برنامه است که مانیتور خود را و موقعیت خود را در هر ساعت و از آنها خواست تا گزارش که آنها تا به حال مواجه می شوند و یا در تماس با آن روز.

این هوش جمعی ابتکار ایجاد یک ثروت عظیمی از اطلاعات است که کمک به محققان در درک که فوق العاده-پخش هستند و همچنین تاثیر اقدامات کنترلی در کاهش شیوع. اگر چه اطلاعات کامل مجموعه هنوز در حال تجزیه و تحلیل محققان منتشر شد داده ها به کمک مدل سازی پاسخ بریتانیا به COVID-19.

3. نظارت بر زمان واقعی و اطلاعات

ایجاد شده توسط برنامه نویسی آکادمی بر اساس رسمی دولت داده Covid-19 SG اجازه می دهد تا ساکنان سنگاپور برای دیدن هر شناخته شده عفونت مورد خیابان جایی که فرد در آن زندگی و کار می کند که بیمارستان آنها بستری متوسط زمان بهبودی و شبکه ارتباط بین عفونت. با وجود نگرانی ها در مورد پتانسیل حریم خصوصی تخلفات دولت سنگاپور گرفته است این رویکرد که باز بودن در مورد عفونت است که بهترین راه برای کمک به مردم را در تصمیم گیری و مدیریت اضطراب در مورد آنچه که اتفاق می افتد.

برای داشبورد علاقه مندان به دانشگاه MIT Technology Review خوب دور کردن بسیاری از coronavirus مربوط به داشبورد ردیابی این بیماری همه گیر.

4. رسانه های اجتماعی پروژه های استخراج از معادن

در اوایل فوریه سیمی گزارش چگونه محققان در دانشگاه هاروارد دانشکده پزشکی شد و با استفاده از شهروند-تولید اطلاعات برای نظارت بر پیشرفت این بیماری است. برای انجام این کار آنها استخراج رسانه های اجتماعی پست و با استفاده از پردازش زبان طبیعی به دنبال اشاره از مشکلات تنفسی و تب در مکان های که در آن پزشکان تا به حال گزارش موارد بالقوه است.

واقعیت از مردم تجربه این ویروس تا حد زیادی وجود ندارد و از رسانه ها گزارش تا کنون, اما, اهمیت علوم اجتماعی در همه گیر آمادگی و واکنش در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده.

5. بازی های جدی

برای سرعت بخشیدن به توسعه مواد مخدر برای مبارزه با کروناویروس محققان در دانشگاه واشنگتن خواستار دانشمندان و عموم مردم را به بازی یک بازی آنلاین می باشد. چالش این است که برای ساخت یک پروتئین است که می تواند مسدود کردن ویروس از نفوذ به سلول های انسان است. بازی در “فولد ایت” a 12-year-old وب سایت است که crowdsourced کمک به پروتئین مهم تحقیقات از بیش از 200 ، 000 ثبت نام بازیکنان در سراسر جهان.

6. منبع باز کیت های آزمایش

در پاسخ به نگرانی ها در مورد عدم دسترسی به تست برای COVID-19, Nesta هوش جمعی grantee فقط یک لوله آزمایشگاه است که در پشت تلاش به منظور توسعه یک ارزان و سریع coronavirus آزمون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه در جهان است. این طرح ایده های وردپرس از انجام آن را به خودتان زیست شناسی جوامع با جاه طلبی به منبع باز و به اشتراک گذاری طرح های به طوری که گواهی آزمایشگاه به راحتی می توانید به تولید کیت های آزمایش برای جوامع خود.

7. های دانش

در یک بحران جهانی های هوش جمعی در مورد این ویروس می تواند عامل مهمی در توانایی ما برای پاسخ و پیدا کردن درمان. NextStrain می کشد در تمام داده ها از آزمایشگاه در سراسر جهان هستند که توالی SARS-CoV-2 ژنوم و مرکزی آن را در یک مکان برای مردم را به دیدن در یک ژنومی درخت. این مخزن ساخته شده است در GitHub است که کمک به دانشمندان در مطالعه cornavirus را ژنومی تکامل و امکان ردیابی چگونه این ویروس منتقل شده است بین مردم.

محققان همچنین اشتراک گذاری شده است یافته های جدید در مورد ویروس’ ژنومی مشخصات از طریق منبع باز نشریات. Paywalls هستند که به طور موقت برداشته و در مطالب مربوط به کروناویروس در نشریات علمی مانند BMJ و عمومی است و خواستار آن است که عمده رسانه های خبری به دنبال کت و شلوار.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز گردآوری تمام تحقیقات منتشر شده به یک پایگاه جهانی و منابع یادگیری در مورد مدیریت COVID-19 برای بهداشت حرفه ای و تصمیم گیرندگان در دسترس است که پلت فرم آموزش آنلاین. اما آنها نیز با انتقاد ها و پاسخ به نظرات چپ کانال های خود را ترک خلاء به جای پاسخ به شایعات و دروغ.

در Nesta مرکز هوش جمعی طراحی ما نگه داشتن به روز رسانی ما آنلاین اعلانات از هوش جمعی پروژه به عنوان اغلب به عنوان ما می توانیم.

با همکاری با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن دانش ما شانس بهتری از ضرب و شتم این بیماری همه گیر.

Aleks Berditchevskaia یک محقق ارشد در مرکز هوش جمعی, طراحی, Nesta; کتی هلو است رئیس مرکز هوش جمعی, طراحی, Nesta.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected]

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>