انتاریو مسیحی برنامه های ورزشی را بدست آورده و دولت افتخار

انتاریو مسیحی برنامه ورزشی را از طریق شکست در یک بزرگ راه در هفته گذشته نام CalHiSports بخش 5 برنامه دولت از سال است. آن را برای اولین بار شوالیه.

انتاریو مسیحی برنده خارجه دختران والیبال عنوان برای دومین سال متوالی توقیف D2 قهرمانی با یک رفت و برگشت در برابر لس Gatos.

شوالیه رسیده CIF شیراز D4 نهایی در بسکتبال دختران و ساخته شیراز D5 منطقه ای در نیمه نهایی فوتبال دختران. تیم ملی فوتبال رفت 9-3 و پسران تیم فوتبال ساخته شده CIF-جنوب بخش D6 یک چهارم نهایی. تیم بسکتبال به پایان رسید 17-11.

انتاریو مسیحی هیچ غریبه ای به برنامه های ورزشی جوایز. شوالیه در اوایل 2000s به دست آورده سان برناردینو خورشید کوچک-مدارس دو و میدانی شهرستان برنامه از سال چهار بار متوالی.

این بار هیجان انگیز در انتاریو مسیحی به عنوان مدرسه نیز یک سالن تربیت بدنی.

بیشتر آفرین

درآمد لوح از CalHiSports برای برنامه های خود را از جوایز سال بودند سده و بزرگ بلوط در بخش من و آکویناس در D3.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس سرآمد در فوتبال و پسران و دختران بسکتبال; بزرگ بلوط ایستاده بود در دختران و پسران صلیب کشور است.

آکویناس برنده بخش عنوان در فوتبال ساخته شده یک بخش به عنوان بازی در پسران بسکتبال و برجسته ای در سافتبال بانوان قبل از فصل آن کوتاه بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ردلندس ارتقاء

ردلندس بالا ارتقا یافته است و مرمت آن اتاق وزن و هزینه نیست مدرسه منطقه یک در صد.

این کار انجام شد و از طریق کمک های مالی از تریر, فوتبال, خانواده, دانش آموختگان و جامعه هواداران است.

“مربی (مایک) مکفارلاند ساخته شده به روز رسانی وزن ما اتاق اولویت برای ما برنامه جمع آوری کمک های مالی تلاش بیش از گذشته تقویم سال” ردلندز دستیار مربی کوین Haugh گفت. “ما افتخار می کنیم که هیچ بودجه ای از منطقه ما ما در سایت مدرسه و یا دیگر تریر برنامه های ورزشی مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد این اتفاق می افتد.”

ارتقاء برای اولین بار به تریر وزن اتاق از سال 2007. این تغییر نه تنها زیبا و دل انگیز اما اجازه خواهد داد که بازیکن را به انجام طیف گسترده ای از تمرینات و حرکت دهیم از یک ایستگاه به بعد Haugh گفت.

لات می پردازد ادای احترام

وجود دارد بسیاری از جوایز این زمان از سال, اما نه همه آنها را با یک پیام از رونی لات و همسرش کارن متصل شده است.

آیزنهاور اردن Goodloe و Nataliez وازکوئز به دست آورده 2020 Lott بورس تحصیلی به نام بعد از Pro Football Hall of Famer.

لات ستاره دار در چند ورزشی در آیزنهاور در اواسط 1970s قبل از رسیدن به حتی بیشتر شهرت در حال بازی فوتبال در USC و جوانب مثبت به طور عمده با San Francisco 49ers.

“تبریک بچه ها شما داده ام همه چیز را می کردم و کار خود را در دم خاموش” لات گفت: به Goodloe و وازکوئز از طریق توییتر.

بیشتر آکویناس ارائه می دهد

آکویناس همچنان به عنوان یک مقصد برای NCAA بخش مربیان فوتبال.

در هفته گذشته بسیار پرطرفدار آکویناس دانشجوی سال اول lineman فرانسیس Mauigoa (6-پا-6, 280 پوند) ارائه شد بورس تحصیلی توسط هر دو دفاع از قهرمان ملی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و دانشگاه ایالتی آریزونا است. Mauigoa خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم در پاییز حدود 15 D1 کالج ارائه می دهد.

همچنین ارائه شده توسط ASU شد Mauigoa هم تیمی در تاریخ Faumui Taase (6-5, 350) یک دفاعی در مقابله با/offensive lineman خواهد شد که یک مقام ارشد این سقوط.

دیدار Gerhard Boswell

راز است در مستعمره دانشجوی سال اول بسکتبال ستاره Gerhard Boswell.

به Champaign, Illinois محصول هفته گذشته ویژه میانه استخدام وبلاگ نویس جورج Michaelowski.

Boswell گفت Michaelowski او را دوست دارد دور بازی.

“جمعیت است در برابر شما و گاهی اوقات refs بیش از حد” او گفت:. “بازی های مورد علاقه من بود که در اردن پرواز کلاسیک در مقابل تافت. ورزشگاه بسته بندی شده بود با دیگر تیم ها و نویسندگان ورزشی و کل تیم چرا کارکنان وجود دارد. من می خواستم آنها را به می دانم که من می تواند در بازی مقابل تیم نخبگان. من داغ زود و آن را فقط در آنجا ماند و در کل بازی است.”

6-پا-1 گارد به طور متوسط 14.5 امتیاز 4.4 پرتاب ریباند و 3.6 کمک در فصل گذشته برای مستعمره; او ساخته شده MaxPreps همه-دانشجوی سال سوم تیم است.

شرقی واشنگتن ارائه کرده است Boswell.

کلیبورن روباتهای انسان نما USC کار

سابق شمال بالا و USC ستاره Chris کلیبورن که هشت سال در NFL جدید فرفره.

کلیبورن است USC جدید تهاجمی کنترل کیفیت مربی.

کلیبورن شد همه امور خارجه بازیکن در شمال و همه امریکا بازیکن در USC. او مربی در سطح دبیرستان در وست لیک ویلج اوکس مسیحی و کالاباساس.

جلو زمین کار جدید

یوکا ولی دستیار اصلی و سابق Linfield مسیحی مربی تیم فوتبال کریس جلو در زمان به توییتر در روز شنبه اعلام او در مقابله با چالش های جدید.

“با موفق و هیجان انگیز اندازی اژدها (شنبه توسط Space X ناسا) می آید هیجان انگیز عصر جدید در زندگی در امریکا صنعت هوا و فضا!” ميدان نوشت.

سپس او نشان داد او خواهد بود اصل گراش هوافضا آکادمی آغاز ژوئیه 1.

جلو نیز اجرا می شود “هشت Laces مشاوره” (مخصوص مربیان) و کالیفرنیا مربیان کانون جمهور.

کایل Bruich را بدست آورده افتخار

فنتنا بالا گراد و سابق اجلاس تشویق مربی Kyle Bruich به دست آورده James R. Brown جایزه.

افتخار است که با توجه به گلندیل Unified School District مدیر که نشان داده مهارت های رهبری و کمک به بهبود کیفیت آموزش عمومی. Bruich است روزولت میانه مدیر مدرسه.

بزرگ سابق بلوط standout سر به بیلور

سرنوشت Collins سابق standout بزرگ بلوط و دانشگاه تگزاس دونده را به پایان برساند او در حال اجرا حرفه ای در بیلور با توجه به Milesplit کالیفرنیا.

کالینز بود CIF-دولت صلیب کشور بخش 1 قهرمان در سال 2015. بیلور شد فینالیست برای تعهد خود را زمانی که او را برداشت تگزاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>