انتاریو فرودگاه پرانتز به صورت تاریخی رکود با توجه به کروناویروس

به عنوان ضد عفونی پایانه های ratcheted تا, انتاریو فرودگاه مقامات نیروبخش برای یک تاریخی کاهش مسافران به عنوان یک نتیجه از اقامت در خانه استراتژی های به کار گرفته شده برای مبارزه با رمان coronavirus.

اقتصاددانان پیش بینی جهان سفر هوایی سقوط خواهد کرد در سال 2020 برای اولین بار از سال 2009 گفت: علامت Thorpe, مدیر عامل شرکت انتاریو فرودگاه بین المللی.

این فرودگاه در حال تجربه یک شیب کاهش در هر دو داخلی و بین المللی, سفر, Thorpe نوشت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه, مارس 18.

فرودگاه پیدا کردن فضا به بید-توپ هواپیما از خدمات گرفته شده توسط شرکت های هواپیمایی که بدون شک کاهش تعداد پروازهای ترک امپراتوری داخلی فرودگاه تجاری در آینده بسیار نزدیک فرودگاه گزارش شده است.

پیاده رو فضای پاک خواهد شد برای شرکت های اجاره خودرو برای پارک اتومبیل است که نمی توان مورد نیاز تا زمانی که مسافرت های بین المللی ممنوعیت در محل باقی می ماند و تقاضا برای مسافرت داخلی همچنان به نازل شدن.

“ما به عنوان مثال ما حمایت های هواپیمایی و اجاره ماشین همکاران در ارائه یک مقدار محدود از ذخیره سازی برای هواپیما و وسایل نقلیه است که گرفته شده از گردش خون به عنوان مشتری تقاضا کاهش می یابد” Thorpe نوشت.

فرودگاه مدیران باید تایید مکان برای اجاره ماشین غول هرتز و Avis و در حال صحبت کردن به دیگران است که باید به طور موقت ذخیره اجاره وسایل نقلیه گفت: فرودگاه سخنگوی استیو لمبرت در یک ایمیل پاسخ.

انتاریو فرودگاه به طور پیوسته رشد کرده پس از سال 2016. حتی در ماه فوریه در مراحل اولیه COVID-19 شیوع ONT تجربه 15.6 درصد افزایش مسافران نسبت به فوریه 2019.

در حالی که خدمات داخلی افزایش 16.3% مسافرت های بین المللی علامت تا فقط کمی در حدود 3.2 درصد در ماه فوریه.

مسافران سفر به و از گوادالاخارا, مکزیک, ثابت باقی مانده اما این قضیه صادق است برای چین هواپیمایی پرواز به Taiepei تایوان.

چین هواپیمایی که تا به تازگی زد یکی خروج و ورود روزانه به و از تایوان کاهش یافته است به پنج روز در هفته در این ماه. چین خطوط هوایی را کاهش می دهد که تعداد به سه پرواز در هفته در مارس لامبرت گفت. هواپیمایی پرواز برنامه ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

چین شرکت های هواپیمایی ادامه داد: برای پرواز به و از تایپه را Taoyuan International Airport طریق ONT در اواخر ماه ژانویه و تمام فوریه با وجود هشدار از سازمان بهداشت جهانی گفت: پروازها به مقصد جداگانه جزیره قلمرو اجرا به طور مستقل از چین در نظر گرفته شد “بسیار پرخطر” با توجه به گسترش مرگبار رمان coronavirus در آسیا است.

تایوانی کنسولگری در لس آنجلس استدلال کرد که شیوع متمرکز شد در ووهان چین در تایوان است. همچنین تایوانی مقامات بهداشتی استفاده کرده دقیق نمایش برای جلوگیری از transmittal این ویروس از طریق هوا پرواز.

انتاریو فرودگاه مقامات از جمله تورپ را در دفاع از ادامه تایوان پروازهای داخل و خارج از ONT.

روز چهارشنبه لامبرت گفت: مسافران از تایوان در حال دریافت هر گونه ویژه نمایش های بهداشتی. “اما متوسط چک اتفاق می افتد قبل از مسافران در هیئت مدیره پرواز خود را به ONT” او نوشت: در یک ایمیل و پاسخ به سوالات.

به عنوان چهار شنبه, مارس 18 وجود داشته است 218,556 موارد جدید coronavirus COVID-19 و 8,940 مرگ و میر در سراسر جهان با 84,383 مردم است که تا به بهبود است. چین 80,894 موارد و 3,237 مرگ و میر; تایوان تا به حال 100 نفر و یک مرگ. ایالات متحده 9,235 موارد و 150 مرگ و میر.

فرودگاه به شدت بهداشت تلاش های افزایش فرکانس از شستشو از دستشویی دستگیره های درب و دستگیره و دسته های صندلی و کانتر Thorpe گزارش شده است. این COVID-19 ویروس زندگی می کنند برای چند ساعت بر روی سطوح.

دو سال پیش در فرودگاه برای اولین بار در کشور به استفاده از ضد میکروبی سطل در آن TSA پرداخت ایستگاه. جدید مسافر غربالگری سینی تحت درمان با ضد میکروبی قوی تکنولوژی مهار رشد میکروارگانیسم ها و میکروارگانیسم های بیماری زا بر روی سطح مخازن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>