تنها 18 جدید کروناویروس موارد تایید شده در داکوتای شمالی در پایین تست بعد

بیسمارک — داکوتای شمالی وزارت بهداشت در روز شنبه, مارس 21 تأييد 18 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. این کمترین مجموع روزانه در موارد جدید از آوریل 13.

تعداد کل مثبت آزمایش این ویروس در داکوتای شمالی است که تا به 644; اما 214 مردم بهبود از بیماری است. در حال حاضر 17 ساکنان بستری با بیماری و 13 نفر فوت کرده اند در دولت پس از وقوع آغاز شد و در اواسط ماه مارس.

ده از موارد جدید جمعه آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. دولت پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر دارای 255 مورد شناخته شده و یا 40 درصد دولت را در کل.

پنج مورد جدید تایید شد شنبه در گرند فرک شهرستان است که دیده می شود عمده شیوع در یک کارخانه در هفته گذشته است. این اداره روز دوشنبه اعلام کرد وجود دارد 128 مجموع موارد مثبت در ارتباط با چنگال بزرگ’ LM باد نیروگاه از جمله کارکنان و مردم با آنها داشته ام تماس نزدیک. دولت می گوید که 11 نفر که تست مثبت هستند از مینه سوتا است. معلوم نیست اگر هر یک از موارد جدید به گیاه است.

سه تن دیگر از موارد جدید در آمد از Morton, Sioux و Mountrail شهرستانهای استان است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تنها 240 نتایج آزمون اعلام شد سه شنبه به نمایندگی از افت قابل ملاحظه ای از روزهای اخیر که بیش از 1000 تست مورد بررسی قرار گرفته اند. رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفته ramping تا تست ظرفیت خواهد بود و کلیدی در بازگشایی کسب و کار و بازگشت به حالت عادی.

در مجموع 14,987 آزمون برای این ویروس گزارش شده توسط دولت و 32 شهرستان در حال حاضر حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. اما بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود را در دولت پس از آن ناشناخته است که در آن بیماران آلوده هستند quarantining و یا به دنبال کمک های پزشکی.

عمده سقوط در قیمت های آتی نفت در بازار دوشنبه چپ برخی از معامله گران پرداخت به خلاص شدن از شر خود را از بشکه به عنوان ماهانه قرارداد منقضی شده است. این بدان معناست که قیمت نفت اساسا نمی تواند پایین تر املا مشکل برای داکوتای شمالی تولید کنندگان نفت و دولت که مشتق در حدود نیمی از درآمد خود را از مالیات در این صنعت است. صنعتی کمیسیون برگزاری یک جلسه اضطراری روز شنبه برای بحث در مورد یک اقدام موقت است که اجازه می دهد شرکت ها در دولت برای خودداری از فروش نفت در از دست دادن.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>