یک سال پس از Balakot اعتصاب: هنگامی که ‘بندر’ شد کد برای موفقیت

دهلی نو: ممکن است به این معنی میمون هندی و پورت در فارسی اما ‘بندر’ در حال حاضر بازنشسته نیروی هوایی فرمانده هری کومار بود کلمه کد برای موفقیت است که سرنوشت ساز صبح و یک سال پیش زمانی که هند جت عبور بیش از به پاکستان به پوند یک کمپ ترور در Balakot.

و ‘بندر’ آن را در 3.55 هستم در فوریه 26, 2019, زمانی که Kumar به نام پس از آن رئیس Air کارکنان B S Dhanoa به تایید می کنند که راز بالا Balakot هوایی عملیات عمده موفقیت است.

آن را نیز تولد او ساکت و مارشال (بازنشسته) Kumar به یاد می آورد در اولین سالگرد Balakot اعتصاب صورت گرفت که 12 روز پس از 14 فوریه حمله تروریستی در پولوما که در آن از 40 CRPF پرسنل کشته شد.

“وجود دارد وداع با ضیافت برای من در تاریخ 25 فوریه. در این مراسم رئیس از من خواست در مورد آماده سازی برای عملیات. من نمود و در مورد جزئیات ظریف. پس از آن رئیس به من گفت که به او تماس بگیرید و می گویند ‘بندر’ اگر عملیات موفقیت آمیز بود” کومار در مصاحبه ای گفت:. (سازمان)

مقاله قبلینیا انجام حملات در ارتباط با Jan 31 Nagrota برخورد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>