یکی بیشتر COVID-19 مورد گزارش در لاداخ مجموع 3

A dedicated ward for Coronavirus patients set up in Command Hospital Udhampur.
یک بخش اختصاص داده شده برای Coronavirus بیماران در فرمان بیمارستان یودهمپور.

معلمان و کارکنان برای انجام وظایف

هیچ تازه در مورد J&K بالا 2 بار ویروسی موارد یافت -ve

Govind Sharma
جامو Mar 12: یک Covid-19 مورد گزارش شده بود امروز از لاداخ در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت در دانشگاه تهران به سه در حالی که در J&K, هیچ تازه مورد گزارش شد و به مقدار امداد از J&K دولت دو نفر که قبلا در بالا داشتن بار ویروسی شد آزمایش منفی است.
“فرد دیگری با سفر به تاریخچه ایران آزمایش مثبت برای Coronavirus در Ladakh این صبح است. بیمار شد و بلافاصله معطوف به جداسازی بخش راه اندازی در Ladakh بنیاد قلب بیمارستان” UT Ladakh کمیسر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی Rigzin Sampheal امروز گفت.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
او گفت که شش تن از اعضای خانواده بیمار تحت نظارت در قرنطینه و نمونه خود را فرستاده شده به دهلی نو. انسان بخشی از یک گروه که رفته بود به ایران در زیارت او اطلاع داد. او در ادامه فاش کرد که گزارش ها از 25 نمونه دریافت شده تا کنون که 22 نمونهها یافت منفی برای Covid-19.
“هفته گذشته دو نفر تست مثبت برای این ویروس مسری در قلمرو اتحادیه. تمام بیماران متعلق به Chushot Gongma منطقه که در آن مردم از زیارت از ایران بازگشته بود در ماه گذشته” Sampheal و افزود: در این منطقه شده است محاصره و همه لوازم ضروری بودن ارائه شده به روستاییان توسط اتحادیه قلمرو دولت است.
در همین حال بازار در شهرستان له عینک خلوت نگاه کنید به عنوان بسیاری از مغازه ها باقی مانده بسته شده و مردم ترجیح به ماندن در خانه. اجتماعی و تجمعات عمومی لغو شده اند و موسسات آموزشی از جمله دانشگاه های بسته تا 31 مارس در ولسوالی له و کارگیل.
در ضمن بخش امور مالی امروز اجازه مدیر خدمات بهداشتی و جامو به خرید اقلام ضروری و مورد نیاز برای مقابله با کروناویروس بحران بدون نقل قول.
دولت از J&K UT امروز اطلاع داد که 1433 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک بوده است داوطلب خدمت سربازی برای نظارت و تا کنون تنها یک مورد بوده است آزمایش مثبت در دانشگاه تهران.
“1178 نفر نگه داشته شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه در حالی که به عنوان 17 در بیمارستان قرنطینه. افرادی که خانه تحت نظارت پایه در 80 در حالی که به عنوان 158 نفر خود را به اتمام 28-بعد نظارت دوره” یک سخنگوی دولت گفت.
او فاش کرد که 74 نمونه ارسال شد برای تست که 29 آزمایش منفی و تنها یک مورد دارای آزمایش مثبت تا کنون در حالی که به عنوان گزارش از 44 مورد در حال انتظار تا مارس 12 سال 2020 است.
“طبق آخرین سفر مشورتی صادر شده توسط دولت مرکزی تمام تماس های ورودی مسافران بین المللی از جمله اتباع هند در ورود از و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و فرانسه و اسپانیا و آلمان پس از 15 ماه فوریه سال 2020 باید قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز,” او اضافه شده است.
بیشتر از همه مسافران داشتن سفر تاریخچه به کروناویروس مبتلا کشورهای در حال توصیه به انجام خودخواسته قرنطینه برای مدت 14 روز از تاریخ ورود خود را سخنگوی گفت.
او در ادامه فاش کرد که پس از Sher-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی Soura (سرینگر) و دولت کالج پزشکی جامو تست تسهیلات برای Coronavirus نیز امروز آغاز شده در دولت کالج پزشکی سرینگر که در آن یک نمونه مورد آزمایش قرار گرفت و سپس به دهلی نو برای چک کردن اثر آزمایشگاه.
“وجود دارد بدون نیاز به وحشت عمومی است که توصیه می شود برای حفظ اجتماعی فاصله; اجتناب لازم است سازمان ملل متحد سفر و استفاده از حمل و نقل عمومی و همچنین احتیاطی اساسی از جمله بهداشت فردی و مکرر شستن دست با صابون و رعایت سرفه و عطسه رسوم” این سخنگو گفت و از مردم خواست با تب و سرفه و مشکل در تنفس به دنبال مراقبت های پزشکی در اولین.
در همین حال منابع رسمی گفت: Excelsior که یک مرد جوان بود که اعلام داشتن بار ویروسی از چند روز بازگشت و در قرنطینه جداسازی بخش GMC, Jammu مرخص شد امروز و پس از او یافت منفی است. آنها گفت: در حال حاضر سه نفر (یکی مثبت و دو مظنون Covid-19) تحت نظارت در انزوا بخش GMC, Jammu.
منابع بیشتر اطلاع داد که 17 نمونه تست شده تا تاریخ در تست تسهیلات GMC جامو و از آنها 16 یافت شده است منفی و تنها کسی بود که در حال حاضر اعلام مثبت برای COVID-19 هفته گذشته پیدا شد مثبت است. آنها نشان داد که از 21 نمونه از جامو که فرستاده شد به SKIMS سرینگر یکی پیدا شد بالا داشتن بار ویروسی اما پس از رسیدن مجدد در GMC, Jammu آن گزارش شده منفی است.
آن را بیشتر افشا می شود که جداگانه Covid-19 درمانگاه بودند امروز آغاز شده و در GMC, Jammu and SMGS بیمارستان, Jammu در حالی که این بخش نیز نظر به شروع چنین اختصاص داده درمانگاه در منطقه و زیر منطقه بیمارستان.
در ضمن اتل Dulloo مالی کمیسیون بهداشت و آموزش پزشکی وزارت, J&K UT بازدید امروز GMC, Jammu فوق تخصص بیمارستان و SMGS جامو گرفت و سهام از آماده سازی برای Covid-19.
در طول سفر خود به سلامت موسسات Dulloo گذشت لازم جهت به این اصل دولت کالج پزشکی, Jammu برای تمرکز بر روی کل سیستم مراقبت های بهداشتی. او تعامل با بیماران و مسئولین و پرسید: در مورد امکانات موجود است.
مالی کمیساریای همچنین بازدید جداسازی بخش GMC جامو و پرسید: در مورد سهام از همه اضطراری, داروهای لازم برای مدیریت Covid-19. او تعامل با این گروه از پزشکان و مطمئن باشید آنها از همه ممکن است حمایت از دولت برای مبارزه با کروناویروس.
در ضمن یک فرد با سابقه سرفه و گلو درد و تب و عطسه و احساس سوزش چشم و سردرد گزارش شده امروز در دولت Sub بیمارستان منطقه Mendhar. داشتن سابقه بازدید از Chandigarh و تماس با یک فرد که در حال بازگشت از ایران بود او بلافاصله معطوف به جداسازی بخش و بعد ارسال به GMC, Jammu برای تست.
با این حال او مشکوک است نه یک مورد تایید شده اما به عنوان یک اقدام احتیاطی افراد با او در تماس اند ترسیم شده است و قرار بر نظارت/قرنطینه.
دنده تا برای مبارزه با Covid-19 گیر ارتش هند نیز راه اندازی امروز چهار جداسازی بخش با 100 تخت در یودهمپور مبتنی بر شمال فرماندهی بیمارستان به قرنطینه و درمان مشکوک یا تایید coronavirus بیماران
“یک تیم از پزشکان متخصص را مدیریت مشکوک coronavirus بیماران. جداسازی بخش با 100 تخت به ظرفیت تعیین شده است تا با زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی و دارو” دفاع سخنگوی گفت.
او گفت: فرمان بیمارستان نیز تهیه خطر مناسب N95 ماسک و تجهیزات حفاظتی برای مراقبت های بهداشتی پرسنل. همه بیماران خواهد بود ترياژ شده برای عفونت های تنفسی و بيماران مشکوک خواهد بود درمان اختصاص داده شده Covid-19 OPD او اضافه شده است.
“بیمارستان گره خورده است با شورای تحقیقات پزشکی هند برای تست ویروس تحت سخت زیستی و پروتکل های ایمنی در حالی که توسعه برنامه های طراحی شده برای فعال نظارت, تماس, ردیابی, قرنطینه, صفحه اصلی, انزوا, مشاوره و سلامت هوش” سخنگوی گفت.
وی اطلاع داد که فشرده اطلاعات-آموزش-ارتباطات کمپین است که در یودهمپور ایستگاه به حساس پرسنل ارتش و خانواده های آنها در مورد Covid-19 و پیشگیری از آن.
در کشمیر, تمام مدارس و دانشگاه ها بسته باقی ماند امروز پس از دولت شب گذشته با صدور دستوری برای این اثر برای جلوگیری از گسترش coronavirus. موسسات آموزشی و بازار مکان های متروک پس از دستور دولت. مردم امروز غیر ضروری اجتناب شود تفرج به عنوان یک اقدام احتیاطی به عنوان در حال حاضر وجود دارد فصلی ویروسی آنفولانزا در کشمیر.
بیش از 1000 نفر از جمله دانش آموزان و زائران از کشمیر در انتظار تخلیه در ایران. تا کنون 58 نفر شده اند تخلیه از ایران توسط نیروی هوایی هند و آنها زير 14 روز قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی در Hindon نزدیکی Ghaziabad. همه کسانی که در حال تخلیه خواهد شد قرنطینه به مدت دو هفته قبل از آنها در حال ارسال برای 14 روز بیشتر خانه قرنطینه و نظارت است.
دولت درخواست مردم است که آنها باید خود اعلام کرد در مورد سفر خارجی تاریخ است. ممکن است در اینجا ذکر می شود که تعداد زیادی از زائران شیعه وارد کرده اند در کشمیر از ایران و برخی از آنها شناسایی شده اند و در زیر قرار داده شده است.
در ضمن بخشی کمیسر جامو Sanjeev Verma این شب صادر سفارش دیگر در حالی که روشن خود را سفارش صادر شده دیروز در مورد بسته شدن تمام موسسات آموزشی جامو بدست آورد.
“رجوع شود به منظور ندارد. اردوگاه 1 مورخ 11-03-2020 بسته شدن مدارس و دانشگاه ها دستور داده شد در جامو بخش به استثنای هیئت مدیره و رقابتی امتحانات تا 31 ماه مارس سال 2020 است. آن است که روشن است که منظور مورخ 11-03-2020 باید قابل اجرا تنها به میزان تعلیق کار در مدارس و دانشگاه ها به جز هیئت مدیره و امتحانات رقابتی و قابل اجرا خواهد بود به آموزش و اداری که گزارش خواهد شد به طور معمول به انجام وظایف خود اختصاص داده به طور منظم” دفعات بازدید: آخرین سفارش صادر شده توسط بخشی از کمیسر.
پس از روشن شدن بخشی کمیسر Jammu دانشگاه جامو خود کناره منظور صادر شده بود ، “دانشگاه سفارش ک هیچ. Estab/20/23439-528 مورخ 12/03/2020 می ایستد خارج با اثر فوری” به منظور تازه گفت.
“دانشگاه کارکنان باید گزارش خود را به انجام وظایف اختصاص داده به عنوان معمول است. همه کار در کلاس و فعالیت های دانشجویی, توابع, سمینارها و کنفرانس ها و جلسات مربوط به همایش بزرگ کتابخانه مرکزی و غیره باید, اما, باقی می ماند, معلق تا 31/03/2020 به عنوان یک اقدام احتیاطی به دستور” آخرین سفارش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>