در این روز در UND هاکی: مت Frattin نمرات 2 OT هدف را به نفع خود Broadmoor جایزه

UND و دنور بود در مقابل خطوط آبی در انتظار غرب دانشگاهی هاکی کانون نهایی پنج جایزه ارائه در حالی که اکسل انرژی مرکز جمعیت اجازه از یک صاعقه وار شعار.

“هو بیگ بیکر! هو-بیگ بیکر!”

آن را فراموش نشدنی در صحنه پس از مت Frattin — چه کس دیگری ؟ — به خاک سپرده شد دو اضافه کاری هدف به ضرب و شتم دنور 3-2 در بازی های قهرمانی دادن UND دوم-راست Broadmoor جایزه.

این 35 هدف از این فصل برای Frattin و به شدت حزبی UND جمعیت می دانستند که در آن احساس شد و بهترین بازیکن در این کشور است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در پیروزی اوان Trupp انجام جن از UND را در منطقه دفاعی از طریق خنثی منطقه و عمق توهین آمیز در منطقه است. او در سمت چپ یک قطره عبور برای Chay بزرگ که یک موقع یک جن به سمت net. این آمار ترافیک منعکس و به Frattin که دفن آن است.

“خط پایین ما یه گزاف گویی و گزاف گویی اتفاق افتاده به زمین در سمت راست مرد را چوب” UND مربی دیو Hakstol گفت: پس از آن.

Frattin به پایان رسید به ثمر رساند 36 اهداف آن فصل. پس 2006-07 هیچ بازیکن در هاکی به ثمر رساند تا اهداف بیش از Frattin (کلگیت Austin اسمیت و بوستون کالج جانی Gaudreau همسان که تعداد).

Frattin نیست تا پایان برد Hobey که در آن سال. آن رفت و به میامی اندی Miele.

از 2003-12 UND و دنور در ملاقات حیرت انگیز 11 بار در پلی آف.

UND برنده آخرین چهار-2012 Final پنج قهرمانی سال 2011 NCAA منطقه ای نهایی سال 2011 نهایی پنج قهرمانی و 2010 نهایی پنج مرحله نیمه نهایی. دنور برنده قبلی چهار — 2008 نهایی پنج نیمه نهایی 2005 NCAA ملی بازی قهرمانی سال 2005 نهایی پنج مرحله نیمه نهایی و 2004 NCAA منطقه ای نهایی است.

در سال 2003 UND برنده یک حماسه, best-of-three حذفی سریال که در آن پیشگامان برنده بازی 1 و UND برنده بازی 2 و 3 در وقت اضافه در برندگان توسط Brandon Bochenski و نیک Fuher.

UND 3, Denver, 2, 2 OT

اولین دوره — 1. DU داستین Jackson 5 (Kyle استرو آنتونی Maiani) 5:06

دوره دوم — 2. UND دنی Kristo 7 (تیلور Dickin, Derrick LaPoint) 2:32; 3. UND برنت دیویدسون 5 (Kristo, LaPoint) 8:18

دوره سوم — 4. رقیق ، Maiani 8 (Beau, بنت, Matt Donovan) 17:47

اولین کاری – هیچ به ثمر رساند

دوم اضافه کاری — 5. UND مت Frattin 35 (Chay بزرگ, Evan Trupp) 5:11

دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: Aaron Dell 40; DU: سام Brittain 33

قدرت پخش — UND 0-4 DU 0-6

داوران — درک شپرد و مارکو شکار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>