در این روز در UND هاکی: Chay بزرگ می پذیرد Broadmoor جایزه پس از پیروزی SCSU

UND بازی از شش بازی در نه روز در مسیر به پیروزی 2010 Broadmoor جایزه به عنوان WCHA نهایی پنج شانزه.

در دور اول پلی آف UND بازی بزرگ, عاطفی, سه سری بازی برابر رقیب مینه سوتا در رالف Engelstad عرصه است.

سپس UND پیشرفته به WCHA نهایی پنج و تلاش برای تبدیل شدن به تنها تیم دوم را به نفع خود Broadmoor تروفی نیاز به پیروزی در سه بازی در سه شب. دیگر برندگان — در خارج از یکی — اجتناب پنج شنبه شب بازی-در بازی.

اما UND آن راه سخت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در روز پنج شنبه و پس Sioux ضرب و شتم دولوت مینه سوتا 2-0 در shorthanded بازی برنده توسط Jason Gregoire با 7:38 چپ در دوره سوم.

روز جمعه UND ضرب و شتم MacNaugton قهرمان جام دنور 4-3 به لطف دو گل و یک کمک از اوان Trupp. دنور رفته بود 4-0 مقابل UND طول فصل به طور منظم.

در روز شنبه آن 5-3 برنده بیش از St. Cloud دولت در یک بازی که در آن UND ازمایش کرده 2-0 فقط 55 ثانیه در.

UND بود که منجر 4-3 ورود به دوره سوم که فیزیکی تلفات از شش بازی در نه روز در مجموعه. این آشکار بود که UND شد به طور کامل از گاز است.

خوشبختانه براد Eidsness بازی شاید بهترین دوره در یک UND یونیفرم, اعراض تمام 15 نیرومند و درشت هیکل عکس در حالی که هم تیمی های خود را تخلیه مخزن.

“نگاه کردم ساعت حدود هشت یا نه دقیقه علامت” Eidsness گفت. “سپس من در زمان نگاهی به نیمکت ما و من تا به حال یک احساس است که من احتمالا نباید اجازه دهید در یکی دیگر از هدف. آنها نمی خواهید به بیش از حد خوشحال با من اگر ما تا به حال برای رفتن به اضافه کاری.”

UND آویزان و مت Frattin سرد بازی با خالی-netter.

فراموش نشدنی کاپیتان Chay بزرگ پذیرفته Broadmoor جایزه به نمایندگی از تیم خود را در لباس خیابانی.

بزرگ دچار ضربه مغزی در Nov. 13, 2009 در یک ضربه به سر توسط نیرومند و درشت هیکل به جلو هارون Marvin. UND شد 7-1-1 در آن زمان است. پس از بزرگ به بیرون رفت UND رفت 6-10-4 در آن آینده 20 بازی.

اما در فوریه. 13 UND کردم یکی دیگر از نرم افزار در Huskies و برچیده آنها 8-1, لگد زدن کردن اجرا کردن کشش. UND رفت 12-1 در 13 بازی کشش است که به اوج خود رسید و با این تیم پنج عنوان است.

Trupp نامگذاری شد مسابقات MVP.

این عنوان لگد کردن سه سال و کشش که در آن UND برنده این مسابقات با پوشیدن لباس های رنگی مختلف کشباف هر سال است.

2010 عنوان در آمد سیاه و سفید لباس ،

سال 2011 عنوان در آمد و سفید لباس ،

2012 عنوان در آمد سبز کشباف در شب نهایی UND عینک سو آرم.

UND 5, St. Cloud State 3

اولین دوره — 1. SCSU گرت Raboin 8 (رایان Lasch) :40; 2. SCSU دیوید ادی 11 (درو LeBlanc, تونی بحال گردش راه رفتن) :55; 3. UND, Corban نایت 6 (اوان Trupp, Jason Gregoire) 5:59 (pp); 4. UND براد مالون 11 (Trupp, برت Hextall) 17:06

دوره دوم — 5. UND دنی Kristo 15 (جیک Marto شوالیه) 5:22 (pp); 6. UND کریس VandeVelde 16 (بن خون Hextall) 6:05 (pp); 7. SCSU Eddy 12 (بحال گردش راه رفتن, LeBlanc) 16:46

دوره سوم — 8. UND مت Frattin 10 (VandeVelde) 19:19 (en)

دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: براد Eidsness 5-9-15–29; SCSU: مایک لی 15-8-x — 23 (4 GA) دن دان x-x-5 — 5 (0 GA)

قدرت پخش — UND 3-5, SCSU 0-5

داوران — درک شپرد و مارکو شکار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>