در پسوند Div Com, Baseer منصوب 4 مشاور LG

در حال حاضر 3 مشاوران تگرگ از J&K
تمام 4 Retd IAS, IPS افسران

Sanjeev Pargal
جامو Mar 15: اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) منصوب امروز Baseer Ahmad Khan, بخشی کمیسر کشمیر و یک افسر IAS از 2000 دسته ای به عنوان چهارمین مشاور معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu. تمام چهار مشاوران LG در حال بازنشسته IAS و IPS افسران.
دستور رسمی صادر شده امروز توسط وزارت امور منتقل تایید وزارت به دبیر کل BVR Subrahmanyam در انتصاب Baseer خان به عنوان مشاور ستوان دولت است.
شرایط و ضوابط انتصاب صادر خواهد شد توسط معاون فرماندار, MHA سفارش افزود که انتصاب Baseer خان موثر خواهد بود از این تاریخ او فرض شارژ.
اوراق بهادار به Baseer خان صادر خواهد شد توسط معاون فرماندار پس از پیوستن به عنوان مشاور. پست بخشی از کمیسر کشمیر سقوط خواهد کرد که خالی بعد از انتصاب خان به عنوان مشاور پر خواهد شد توسط اتحادیه قلمرو دولت است.
به زودی پس از انتصاب خان گفت: Excelsior که او را در لیست اولویت های خود را پس از پیوستن به عنوان مشاور.
خان و برادر دوقلوی او منیر خان ADGP امنیت و نظم و قانون IPS افسر برنامه ریزی شده بود به بازنشسته در 30 ژوئن 2019 اما هر دو آنها اعطا شد فرمت در خدمات یک سال توسط دولت مرکزی.
Baseer خان بازی نقش بسیار مهم در نگهداری از وضعیت نظم و قانون در دره کشمیر پست اوت 5 زیر ابطال ویژه مفاد قانون اساسی در جامو و کشمیر و انشعاب از سابق وزارت امور خارجه به اتحادیه سرزمین J&K و لاداخ.
با انتصاب Baseer خان معاون فرماندار در حال حاضر چهار مشاوران-دو نفر هر یک از آنها بازنشسته هستند IAS و IPS افسران. آنها شامل راجیو Rai <url> و فاروق خان هر دو بازنشسته IPS افسران و Kewal Sharma بازنشسته IAS افسر AGMUT (آروناچال پرادش گوا Mizoram و اتحادیه سرزمین) کادر.
<url> بازنشسته شده بود به عنوان مدیر کل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) منصوب شد و به عنوان مشاور معاون فرماندار در روز پس از بازنشستگی خود را. او دارای برخی از ادارات امور, در میان دیگران. فاروق خان بازنشسته IPS افسر جامو و کشمیر کادر و تا به حال به عنوان مدیر Lakshadweep قبل از منصوب شدن به عنوان مشاور در اینجا.
Kewal Sharma خدمت کرده بود به عنوان دبیر کل دهلی نو شد و IAS افسر AGMUT کادر.
چهار مشاوران به معاون فرماندار سه مورد ستایش قرار داد از جامو و کشمیر از جمله Kewal Sharma, فاروق خان و Baseer خان.
Murmu نیز یک افسر IAS ارسال شده به دبیر هزینه در, اتحادیه وزارت مالیه قبل از منصوب شدن به عنوان معاون فرماندار جامو و کشمیر و گرفته بود بیش از این اتهام در تاریخ 31 اکتبر 2019 روز J&K به طور رسمی تبدیل به قلمرو اتحادیه.
در علاوه بر این به چهار مشاوران معاون فرماندار Jammu and Kashmir, K ویجی کومار همچنین بازنشسته IPS افسر بود که او نیز به عنوان مدیر کل CRPF است ویژه مشاور امنیت در اتحادیه, وزارت, امور خانه به دنبال پس از جامو و کشمیر و جناح چپ افراط گرایی تحت تاثیر متحده و مکرر بازدید کنندگان برای J&K برای ارزیابی وضعیت امنیتی در قلمرو اتحادیه.
کومار نیز به عنوان مشاور فرماندار سابق Satya رفیق ملک در جامو و کشمیر همراه با Kewal Sharma, K Skandan و فاروق خان.
منابع گفت: دولت مرکزی است از این دیدگاه که Baseer خان تجربه در دست زدن به وضعیت در این دره به عنوان بخشی از کمیسر کشمیر پست اوت 5 مرکزی تصمیم گیری مفید ثابت خواهد کرد که به عنوان مشاور معاون فرماندار.
“مجموعه سه وقت مشاوران نیز به احتمال زیاد خورند پس از تصاحب عنوان مشاور توسط Baseer خان” شهادت” ،

مقاله قبلیمردم سوال بسته شدن dhabas مواد غذایی, دادگاه, رستوران
مقاله بعدیشاه اطمینان Apni حزب در توسعه کلی از J&K

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>