مقامات می گویند ND تولید نفت می تواند فلات در عرض 5 سال

منابع معدنی مدیر لین هلمز گفت که او انتظار دارد که شرکت ها برای تمرین کردن آنچه باقی مانده در غرب داکوتای شمالی “هسته” نفت منطقه در دو تا پنج سال آینده.

“که در آن نقطه می گویند پنج سال از هم اکنون حفاری به حرکت کردن به غیر هسته ای مناطق است که عملکرد پایین تولید چاه” هلمز گفت: قانون گذاران در دولت موقت کمیته مالی. “آن را تبدیل خواهد شد بسیار سخت تر برای رشد تولید در آن نقطه در زمان. … ما در حال حاضر می توانید ببینید که افق از اینجا.”

Lynn Helms

لین هلمز

پس از منطقه هسته تهی است Helms پروژه هایی که تولید خواهد فلات حدود 10 سال قبل از به آرامی رو به کاهش تا پایان قرن. هلمز دولت بالای نفت و گاز رگولاتور گفت که 20 درصد از تولید نفت در حال حاضر طول می کشد محل در خارج از هسته ای سنتی منطقه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داکوتای شمالی کشور است دوم-پیشرو تولید کننده نفت در پشت تگزاس. دولت در تنظیم یک رکورد تولید از 1.5 میلیون بشکه در روز در ماه نوامبر اما هلمز گفت: دسامبر تولید ارقام کمی پایین است.

قیمت های نفت به شدت کاهش یافته است در ماه گذشته که هلمز نسبت به شیوع کروناویروس در چین و در نتیجه وقفه در حمل و نقل محموله.

داکوتای شمالی و نفت و رئیس شورای ران نس گفت: اخیر پایان 2010s او را وادار به نگاه دولت را از تولید زمانی که این دهه آغاز شد. نس که سازمان نشان دهنده بیش از 650 نفت و گاز-شرکت های مرتبط گفت: داکوتای شمالی تغییر کرده است تا به طور چشمگیری پس از تولید تنها 214,000 بشکه نفت در اولین روز از دهه گذشته است.

Ron Ness

ران نسارسال عکس

نس با تاکید به این کمیته که دولت باید برنامه ای برای نه چندان دور آینده که نفت درآمدهای مالیاتی فلات و در نهایت شروع به سقوط.

“اگر شما پایه هزینه های خود را در سطح امروز و در حال رشد برای آینده نیم دهه بعد خواهد آمد که ما رو به هر دو کاهش هزینه های ما را تغییر فلسفه ما را تشویق به سرمایه گذاری … یا ما باید شروع به ضربه زدن به آن ذخیره وجوه” بودن گفت.

30 درصد از دولت, نفت و گاز, درآمد مالیاتی به خود اختصاص داده است رای دهندگان مورد تایید میراث صندوق که شامل بیش از $6.7 میلیارد دلار به عنوان Jan. 31 و همچنان به رشد به طور متوسط 56 میلیون دلار در ماه, دولت, بودجه, مدیر جو Morrissette گفت.

دفتر مدیریت و بودجه برآورد دولت دریافت خواهد کرد بیش از $4.8 میلیارد دلار در نفت و گاز درآمد مالیاتی در طول زمان دو سال بودجه چرخه. نس اشاره کرد که مالیات بر فروش, درآمد, دیگر منبع اصلی درآمد برای دولت نیز وابسته به نفت و گاز تولید می باشد.

درآمد به دولت در صندوق به طور کلی در حال ضرب و شتم به نماینده مجلس را پیش بینی بودجه فعلی چرخه 7.6%. به دلیل این است که در بخش های بزرگ به حجم بالا تولید نفت و بهتر از حد انتظار فروش مالیات بر درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان