مقامات: 151 Riverside County زندانیان داشته اند coronavirus با 120 بهبود

در مجموع 151 زندانیان در کنار رودخانه شهرستان را پنج زندان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و 120 بهبود شهرستان مقامات بهداشت گفت: پنج شنبه, مارس 5.

بیست و نه هنوز بیمار و دو فوت کرده اند.

در کلانتر چاد بیانکو ترین عمومی اخیر به روز رسانی در مارس 17, او گفت: 107 زندانی شده بود آلوده و 53 بهبود بود.

شهرستان رفت و به میانجیگری با زندان قانون کار در ماه آوریل پس از قانون کار به شکایت یک قاضی فدرال که شهرستان بود در ملاقات با شرایط طرح دعوی در دادگاه حل و فصل که در آن شهرستان وعده داده شده به بهبود مراقبت های بهداشتی برای زندانیان. پس از آن با وساطت شهرستان ارائه کتبی دوره از عمل و وعده داده شده به ارائه قانون کار با به روز رسانی منظم بر سلامت آن زندانیان با توجه به کوروناویروس.

این اطلاعات شامل تعداد COVID-19 آزمایش بر روی زندانیان; تعداد موارد تایید شده در میان زندانیان از جمله نام و رزرو اعداد و زندان مکان; تعداد موارد تایید شده در میان کارکنان زندان; تعدادی از زندانیان که در قرنطینه پزشکی یا انزوا و مکان های خود را; تعداد زندانیان در بیمارستان بستری به دلیل COVID-19; و تعداد مرگ و میر در میان زندانیان و کارکنان.

بخش کلانتر که در عمل این شهرستان زندان کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مردم است. بخش مشاوره است نه در پاسخ به یک درخواست برای توضیح اینکه چرا اطلاعات اعلام نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>