گزارش فدرال تماس San Bernardino County یکی از سه آمریکایی coronavirus نقاط داغ و نشان می دهد نرخ گسترش دو برابر در هفته گذشته نمی کند تا در همه شهرستان ها را ثبت کرد.

شهرستان مقامات می گویند آنها دیده می شود نیست این گزارش که توسط وزارت امنیت داخلی و ارائه به اخبار یاهو توسط یکی از دریافت کنندگان آن تحت شرایط است که که گیرنده نمی توان شناخته شده است.

اما تصویر نقاشی شده توسط این بخش به نقل از یاهو نیوز ” گزارش در تضاد است با شماره های شهرستان نگهداری و به روز رسانی برای عموم تقریبا هر روز از مدت کوتاهی پس از شهرستان خود را تایید اولین مورد از COVID-19.

“تعداد آنها را به طور کامل دیوانه” شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت: پنج شنبه, مارس 16.

سند مورخ جمعه متحده که سن برناردینو کانتی “گزارش افزایش 782 موارد در 7 روز گذشته نزدیک به دو برابر شدن موارد جدید در گزارش قبلی 7 روز. مقامات شهرستان به تازگی شروع فاز دوم شهرستان را بازگشایی برنامه ریزی بلند کردن الزامات مورد نیاز برای استفاده از ماسک در 8 مارس” با توجه به یاهو گزارش.

روشن نیست از محدود گزیده ای که هفت روز اشاره شده است. اما از شنبه, مارس 16 سان برناردینو شهرستان 3,463 تایید موارد — 561 بیش از آن تا به حال هفت روز قبل از آن — با توجه به داشبورد در بخش بهداشت عمومی سایت. هفته قبل از آن — ممکن است 2 تا 9 — دیدم 720 موارد جدید.

و در این هفته از آوریل 25 آوریل 2 ثبت 450 موارد جدید.

بنابراین یک سنبله وجود دارد اما درصد مثبت آزمایش کاهش یافته است که این شهرستان به شدت افزایش تعداد تست های آن را به. این شهرستان از 2.1 میلیون نفر در حال حاضر تست شده 38,103 مردم با 9.1 درصد از آنها تست مثبت است.

“ما افزایش تعداد تست های شش برابر شده پس از دوره تعداد مثبت رفت تا” ورت گفت.

در هفت روز گذشته تعداد زیادی از مردم تست شده افزایش تقریبا 27 درصد در حالی که تعداد موارد افزایش بیش از 19 درصد است.

این بیماری را کاهش می توان در دو برابر شدن سرعت و یا زمان آن طول می کشد برای تعدادی از موارد به دو برابر.

که در حال حاضر در 13.4 روز نسبت به 12.1 روز شنبه, مه 9 و 10.4 روز یک هفته قبل از آن — نشانه آن است که این ویروس در حال گسترش است کمتر به سرعت در طول زمان است.

این گزارش فدرال اشاره به سه شهرستان — سن برناردینو پالم بیچ در فلوریدا و مارشال شهرستان در آلاباما.

“به عنوان مهمترین متحده را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله بازگشایی چند COVID-19 نقاط داغ در ادامه به ظهور” آن را می گوید.

شماره پالم بیچ شهرستان نیز “راه” با توجه به داستان در پالم بیچ پست.

“پالم بیچ FL گزارش 71 درصد افزایش در موارد جدید 7 روز گذشته نسبت به قبلی 7 روز” یاهو گزارش به نقل از سند است. اما با توجه به پست پالم بیچ شهرستان تا به حال نه یک یک هفته ای افزایش 71 درصد از اوایل ماه آوریل زمانی که مورد تعداد آنها به مراتب پایین تر را افزایش می دهد و منجر به بزرگتر درصد تغییر دهید.

با اینحال تعداد موارد تایید شده در San Bernardino County همچنان به سرعت در حال افزایش.

علائم رمان coronavirus می تواند به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض و یا کسی که می تواند به گسترش این ویروس بدون نشان دادن علائم.

تعداد افرادی که از درگذشت COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus است که در حال حاضر در 155 تا پنج مرگ و میر و یا 3.3 درصد از مرگ و میر گزارش روز شنبه, مارس 15 با توجه به شهرستان داشبورد آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de