Odorizzi خوشحال ترفند های در حال آمدن به زندگی در تپه

پس چه شد آن همه چیز ؟

“فقط برخی از اینجا و تاپیک و چه-باید-yous چیزی است که ما در حال تلاش برای کار بر روی” Odorizzi گفت. “من فکر می کنم همه خیلی مرموز (مورد) آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام این کار به خصوص زمانی که شما در اطراف به اندازه کافی بلند است که شما در حال رفتن به تعجب کسی. فقط تلاش برای با سنگ تیز کردن همه چیز و شاید آزمایش با برخی از چیزهای مختلف است.”

Odorizzi داد تا یک اجرا در دو بازدید در دو نوبت چهارشنبه قابل توجه یکی از دوقلوها’ 5-4 نمایشگاه بازی از دست دادن به فیلیز در هموند ورزشگاه. در حالی که او از مطالب باقی می ماند مادر در آنچه که او مشغول به کار در او به روال سفر به فلوریدا بیس بال در مرتع پرورش احشام دوباره این offseason — او در حال برنامه ریزی در هزینه های بهار آموزش تجربه و قرار دادن برخی از کسانی که همه چیز را به عمل.

“شما ممکن است قادر به انتخاب کنید تا آنها را به عنوان فصل می رود” Odorizzi گفت. “بهار آموزش یکی از آن چیزهایی که در آن من می دانم آنچه من انجام خوبی و من سعی کنید به اجتناب از آن به عنوان به عنوان بهترین من می توانم.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به جای در نظر گرفتن آنچه او می کند و قرار دادن آن به عمل Odorizzi مردد به کار بر روی چیزهایی که او نمی خواهد در یک بازی عادی به عنوان او تلاش برای بهبود. اگر شما در حال تلاش برای گرفتن یک نگاه اجمالی از برخی از چیزهای جدید Odorizzi در تلاش است که ممکن است باید صبر کنید تا فصل به طور منظم; او ترجیح به انجام بسیار از زمستان کار در پشت زمینه به عنوان او می شود به دیگر گردش.

بنابراین شما فقط باید خود را برای آن کلمه: 2019 all-star احساس خوب است. و خوشحال است.

“در خارج وجود دارد امروز من فقط احساس راحت با همه چیز من انجام و پیشرفت من ساخته ام از سال گذشته به سال جاری” Odorizzi گفت. “من نمی تواند شادتر در حال حاضر. خوب بود به خارج وجود دارد و یک عرق خوب رفتن است.”

Kirilloff بازده

آن شده است یک هفته پر حادثه برای دوقلوها’ شماره 2 چشم انداز, Alex Kirilloff که استقبال او اولین فرزند پنه لوپه لی Kirilloff با همسر اردن در 20 مارس.

جدید پدر رو خود طعم بهار اقدام روز چهارشنبه شروع در سمت راست میدان در برابر فیلیز. Kirilloff رفت و 1-2 با یک RBI تک.

Kirilloff که در برخورد با یک آسیب برای بخشی از فصل گذشته صرف 2019 در دو-یک Pensacola, جایی که او با ضربه .283 با .343 بر پایه درصد و .413 ضربه زنی در صد در 94 بازی برای آبی Wahoos.

کروز کنترل

دوقلوها به شما اجازه Nelson Cruz دیکته کند که چگونه بسیاری از در خفاش او نیاز دارد در بهار آموزش برای آماده سازی خود است. پس از همه 39 ساله کهنه شده است انجام این کار به اندازه کافی بلند به می دانم که دقیقا آنچه که او نیاز به آماده می شود.

کروز با بازی در بهار دوم آموزش بازی روز چهارشنبه هدف قرار دادن صفحه دوم خود را به اجرا در روز به عنوان بسیاری از. او رفت و پشت به پشت با 21 ساله ست خاکستری این تیم پیش نویس دور چهارم انتخاب در سال 2019 که ظاهر شد در اول بهار آموزش بازی جوان خود را حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>