دانشجویان پرستاری می خواهید برای کمک به مبارزه با COVID-19. ما یک مسیر به انجام این کار.

کالیفرنیا است که در مواجهه با یک مراقبت های بهداشتی اضطراری که در حال آماده شدن برای افزایش بیماران از COVID-19 بیماری همه گیر. COVID-19 موارد تهدید به تاخت و تاز کردن بیمارستان های ما و ما سیستم مراقبت های بهداشتی. به همین دلیل فرماندار گاوین Newsom و دولت او را درهم برای بازگشایی mothballed بیمارستان های پنهانی دیگر امکانات به موقت و اضافه کردن امکانات درمان را به بهداشت و درمان نیروی کار است.

Newsom باید تقدیر خود را برای رهبری در اجازه دولت سازمان و صدور مجوز تخته به گرفتن گام های لازم نسبت به استفاده از بازنشسته پرستاران و دانشجويان پرستاری. در حال حاضر هیئت مدیره پرستاری ثبت نام باید اقدام به اطمینان حاصل شود ما پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی ما نیاز به درمان این سیل از بیماران.

من می تواند یکی از این پرستاران. پس از 19 ماه از آموزش و آموزش و پرورش, من برنامه ریزی شده به تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری در ماه ژوئن و شروع به کار به عنوان یک به طور کامل credentialed ، اما نوار قرمز اداری و یک شکست توسط دولت تنظیم کننده برای پاسخ به ما زمان اضطراری است ترک من و هزاران نفر مثل من در برزخ و نگه داشتن ما را خط مقدم از COVID اضطراری است.

دولت تحت قوانین پرستاری باید صرف یک تعداد معینی از ساعت انجام آموزش بالينی در بيمارستانهای. اما از آنجا که شیوع کروناویروس ما منع شده اند از انجام این کار به عنوان بيمارستان آماده شدن برای افزایش. فرماندار اخیر اجرایی جهت هنوز هم برگ روشن مسیر رو به جلو را برای هزاران نفر از دانشجويان پرستاری که دیگر نمی تواند حرکت رو به جلو خود را با آموزش و پرورش

مگر اینکه دولت به طور موقت شل قوانین خود را و اجازه می دهد تا برای دانش آموزان من به پایان بالینی ما آموزش و پرورش از طریق شبیه سازی کامپیوتری هزاران نفر از دانشجويان پرستاری مثل من که فارغ التحصیل در ماه های آینده خواهد پیدا کردن آن غیر ممکن است برای تبدیل شدن به یک پرستار دارای مجوز.

راه حل ساده وجود دارد – که یکی از هیئت مدیره پرستاری ثبت نام را می توانید هم اکنون که فرماندار Newsom مجاز است آن را به انجام این کار. کالیفرنیا مقررات سختگیرانه در تعداد ساعت بالینی است که می توان از طریق شبیه سازی کامپیوتری. کشورهای دیگر اجازه می دهد تا 50 درصد از ساعت بالینی انجام شود تا در شبیه سازی. کالیفرنیا یک کلاه از 25 درصد است. توسط موقتا شل شدن درپوش باليني شبيه به آنچه در کشورهای دیگر در حال حاضر اجازه می دهد کالیفرنیا می تواند به من اجازه می دهد و تقریبا 10,000 دیگر دانشجویان پرستاری به پایان خود درجه و شروع به خدمت در آمدن موج.

کشورهای دیگر از جمله تگزاس و نیویورک در حال حاضر گرفته شده این حس مشترک گام برای کمک به دریافت بیشتر پرستاران به میدان. کالیفرنیا باید به دنبال کت و شلوار بلافاصله.

عدم عمل و نگه داشتن فارغ التحصیلی دانشجویان پرستاری مثل من از سیستم بهداشت و درمان در این زمان ما را دولت آینده بهداشت و درمان بحران بدتر است. برخورد با افزایش نه فقط در مورد تامین تخت بیمارستان و هواکش. ما به شدت نیاز به پزشکان و پرستاران و سایر متخصصان پزشکی برای مراقبت از بیماران – و به جای زمان مراقبت های بهداشتی کارگران که به ناچار در معرض coronavirus و قادر به درمان بیماران دیگر.

من نا امید شده است که اداره پرستاری ثبت نام موفق به فشار یا هر اقدام اضطراری در کالیفرنیا به عنوان موافقان و بحران است. دانشجویان پرستاری مثل من نیاز به BRN به اجازه من و همکار پرستاران فارغ التحصیل و خدمت می کنند.

من را انتخاب کرده اند یک حرفه ای در پزشکی برای کمک به بیماران. من می دانم که من می توانم با کمک های اضطراری پزشکی مانند COVID-19 شیوع. وجود دارد هزاران نفر از پرستاران-در-انتظار که می خواهید به قادر به کمک کند. حال سؤال این است که آیا دولت ما را نشان می دهد رهبری مورد نیاز برای ارائه کالیفرنیا با پرستاران به آن نیاز دارد برای کمک به.

Ryane Panasewicz یک دانشجوی پرستاری در سواحل غرب دانشگاه درآمد او لیسانس علوم در پرستاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>