پرستار تحت سیطره چین را متهم به شلیک شعله ور شدن تفنگ تهدید خشونت در فاونتن ولی بیمارستان

چشمه دره بیمارستان, پرستار, subdued یک مرد که از کار اخراج شعله ور شدن تفنگ به هوا در اختیار یک ماکت اسلحه و تهدید به خشونت در این مرکز در روز چهارشنبه 8 آوریل.

افسران دریافت تماس های متعدد از یک امکان فعال تیرانداز در پارکینگ Orange Coast مرکز پزشکی 18111 Brookhurst سنت در حدود 11:40 a. m., چشمه دره پلیس گفت: در انتشار اخبار. یک مرد تا به حال مرخص flare gun دور به هوا, در حالی که اظهارات تهدید به یک نگهبان امنیتی است.

“اظهارات او بودند چیزی به این اثر:” من نیاز به کمک و اگر من نمی من قصد دارم برای صدمه زدن به کسی'” چشمه دره پلیس سرهنگ Jarrod Frahm گفت.

گارد درگیر در این حادثه با عجله به اتاق اورژانس به پلیس اطلاع. شاهد بود که مصاحبه در صحنه و شناسایی خودش را به عنوان J. Alvarez گفت: ماموران در حال اجرا بودند به سمت این ساختمان در حالی که فریاد “رسیدن به ایمنی” و “مرد با یک سلاح.”

یک پرستار مواجه مشکوک قبل از افسران وارد Frahm گفت. او موفق به گمان پایین به زمین و او را مهار.

مظنون را بازداشت گرفته شده و بعد از شناسایی به عنوان توماس کریستوفر ری, 51, چین. شعله ور شدن تفنگ و یک ماکت اسلحه گرم شده بود در اختیار او و بدست آمده توسط مقامات.

ری را یک بیمار در زمان دستگیری به پلیس گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست که چرا او به اتهام تهدید بیمارستان و یا چه اتهامات او ممکن است رزرو ظن.

“آن را به حال گیری از چیزی است که به طور بالقوه بسیار جدی اما زخم تا در مورد یک پسر که در مبارزه” Frahm گفت.

هیچ نفر مجروح شدند در این حادثه گفت: مدیر بازاریابی و ارتباطات برای Orange Coast مرکز پزشکی Mitchell سارا.

OC شاهین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>