NSDC شعر پرداخت بانک دست به مهارت های جوانان روستایی برای بخش خدمات مالی مشاغل

دهلی نو: شعر پرداخت بانک ملی مهارت شرکت توسعه (NSDC) روز چهارشنبه اعلام همکاری به مهارت جوانان در مناطق روستایی هند و آنها را قادر می سازد برای پیدا کردن فرصت های اشتغال در بخش خدمات مالی.

مشارکت خواهد اهرم NSDC را تجربه آموزش زیرساخت و شبکه گسترده ای با شعر پرداخت بانک صنعت بینش به طراحی و انجام هدفمند توسعه مهارت های جوانان روستایی با توجه به بیانیه مشترک.

“ما از طریق همکاری استراتژیک با شعر پرداخت بانک ما با هدف مندی جوانان با دانش و آموزش که رندر مالی و خدمات بانکی دسترسی بیشتر به مناطق روستایی و نیمه شهری هند” NSDC مدیر عامل و مدیر اجرایی Manish Kumar در بیانیه ای گفت.

مهارت برنامه توسعه خواهد بود مناسب برای انتقال دانش و مهارت ها برای مشاغل مانند کسب و کار خبرنگار و زمینه فروش و بازاریابی در بخش خدمات مالی.

این برنامه با تمرکز بر پذیرش ابزارهای دیجیتال به درایو بانکداری آنلاین و دیجیتال خدمات مالی با توجه به رشد نفوذ مقرون به صرفه گوشی های هوشمند و شبکه های 4G در کشور بیانیه ای گفت:.

“هند دارای بزرگترین جمعیت جوان در جهان و بزرگی است که ساکن در شهرهای کوچک و روستاهای کشور است. ما خوشحال به همکاری با NSDC برای توانمند سازی جوانان ما و ساخت یک مالی را شامل هند” شعر پرداخت بانک MD و مدیر عامل شرکت Anubrata Biswas گفت.

شعر پرداخت بانک و NSDC خود را به اهرم صنعت ارتباط و کمک به شرکت کنندگان در پیدا کردن شغل مناسب ،

“این همکاری نیز به گسترش e-مهارت هند NSDC دیجیتال skilling ابتکار. ویژه ماژول های یادگیری خواهد بود ساخته شده است برای ایجاد آگاهی در مورد دیجیتال خدمات مالی و معرفی خواهد شد بر روی پلت فرم” به آن اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>