در حال حاضر زمان زیادی برای صدور مجوز اصلاحات

Coronavirus همه گیر شده است, در میان چیزهای دیگر, مجبور,,,, افراد, کسب و کار و دولت ها به طور یکسان به تجدید نظر آنها چگونه رفتار خود را.

دولت ها در سراسر کشور از جمله دولت فدرال به سرعت متوجه شدم که یکی از چیزهایی که لازم است به انجام بود به چشم پوشی از قوانین و مقرراتی که مانع از سیستم بهداشت و درمان از کار با این نوع از پویایی این بیماری همه گیر به نام برای. یکی از درس های ما امیدواریم که سیاستمداران و بوروکرات ها را می تواند به قلب تحقق است که اغلب قوانین و مقررات انجام کار بیشتر برای سرکوب نوآوری و فعالیت های اقتصادی بیش از هر چیز دیگری است.

که همان روح ما امیدواریم که که قانونگذاران کالیفرنیا در ساکرامنتو می توانید روزی پیدا کردن زمان برای تجدید نظر در یک منطقه نظارتی نیاز به بازنگری شغلی صدور مجوز.

کالیفرنیا یکی از گسترده ترین و طاقت فرسا شغلی سیستم صدور مجوز در کشور نیاز به کارگران در مناجات حرفه به دولت صدور مجوز برای به دست آوردن یک زندگی. با توجه به سراسری موسسه عدالت مطالعه قوانین صدور مجوز برای 102 پایین دستمزد مشاغل کالیفرنیا نیاز به اخذ مجوز برای 76 از آنها. این شامل بسیاری از مشاغل چند کشورهای دیگر زحمت به مجوز, در حالی که همچنین تنظیمات بالاتر میله برای ورود از کشورهای دیگر انجام دهید.

مدارک و شواهد از مزایای از صدور مجوز اغلب وجود ندارد هر چند وجود دارد نصب شواهد از مضرات گسترده مجوز مورد نیاز است. موسسه عدالت محاسبه ایالت تاثیر قوانین صدور مجوز به آشکار در قالب صدها نفر از حدود 200000 زیان کار است.

در ضمن Archbridge موسسه تحقیقات منتشر شده نشان می دهد که صدور مجوز است که در ارتباط با کاهش در تحرک اقتصادی.

به عنوان کشور تلاش می کند برای پیدا کردن جای پا خود و به عنوان مردم به دنبال کار لغو موانع غیر ضروری به کار باعث می شود بیشتر حس تر از همیشه.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به تازگی امضا قانون لغو و یا کاهش الزامات مورد نیاز برای ده ها تن از مشاغل از جمله مو و بافتن و طراحی داخلی.

کالیفرنیا باید به دنبال کت و شلوار. این نماینده مجلس در حال حاضر را رد کرد و پیشنهاد ساخت آن را آسان تر برای پرستاران و درمانگران فیزیکی دارای مجوز از وزارت امور خارجه به کار در اینجا و به طور کلی بوده است خصمانه نسبت به صدور مجوز اصلاحات. ما امیدواریم که این تغییرات به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان