در حال حاضر و یا هرگز: Gophers بسکتبال مردان باید در اجرا به NCAA tournament

فصل گذشته در ایالت مینه سوتا را از دست داده دلخراش جاده بازی به مبارزه نبراسکا تیم در فوریه. 13 — یک بازی که در سمت چپ مربی ریچارد Pitino خشمگین بیش از محوری officiating تماس در برابر ایالات متحده که در آن نقطه Gophers’ گپ مسابقات امیدوار است نگاه مانند یک شات.

روز یکشنبه U سقوط از هم جدا و از دست داد و سپس به-No. 21 آیووا در Williams آرنا — بازی که در آن Pitino تاسف عدم تیم خود را از کلاچ بازی بدون گل گردش مالی-گرفتار نهایی پنج دقیقه. پس از آن تو را NCAA tournament رویاهای کم نور به نظر می رسید.

اما مانند 2018-19 فصل نشان داد که همه از دست داده است برای Gophers در حال حاضر. سال گذشته بیشتر-پیشکسوت تیم تولید ناراحتی های احتمالی بزرگ ده قهرمان پوردو در Williams عرصه در اوایل ماه مارس و پس از آن به دست آورد دو ده مسابقات برنده در شیکاگو به کمک پانچ Gophers’ بلیط به جنون مارس.

در این سال Gophers (12-12 و 6-8 ده بزرگ) نیاز به یکی دیگر از خط داغ در ظرف های کوچک حاشیه برای خطا در نهایی خود را به طور منظم شش فصل بازی شروع با ایندیانا (16-9 و 6-8) در انبار در 8 p. m. دوشنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Pitino ثابت پنج برنده در فینال هفت به طور منظم فصل بازی در این مسابقات اما آنها آغاز شده 0-1.

یک ماهی بزرگ می رسد زمانی که بزرگ ده پیشرو در مریلند (21-4, 11-3) بازديد انبار در فوریه. 26. یکی دیگر از با کیفیت بالا برنده می توان مارس 1 در برابر ویسکانسین (15-10, 8-6) در مدیسون. نیز وجود دارد بالقوه برای کسب و کار ناتمام باقی مانده از رفتن به کنفرانس مسابقات مارس 11-15 در ایندیاناپولیس.

به حرکت در کوتاه مدت Pitino ارائه شده تغییر سرعت با پرش فیلم بررسی آیووا بازی. او پرسید: بازیکنان “که یک اشتباه ؟ بالا بردن دست خود را.”

به عنوان بسیاری از بازیکنان در کف دست گرفتند تمدید آنها در مورد اشتباهات و “رونق ما در حرکت” Pitino گفت. او گفت: او در زمان غیر متعارف رویکرد به دلیل مشکلات نمی شد و بر اساس یکی از بخش های بازی خود باعث این موضوع بلکه یک miscues.

Pitino مایل بود به نوبه خود صفحه سهشنبه گفت که او می کند را ببینید شباهت به فصل گذشته به یک حد خاص.

“برنامه ما این است که بهتر است در این سال نسبت به سال گذشته” او گفت:. “(اما در سال گذشته) ما تا به حال بیشتر برنده به احساس خوبی در مورد. … هنوز هم با برخی از فرصت ها وجود دارد (در این فصل) که در آن ما می توانیم دو یا سه خوب هفته و می تواند در مسابقات NCAA.”

سال گذشته تیم بهره مند از امیر Coffey مصرف بیش از بازی اما با او را ترک برای NBA/G لیگ در این فصل بازیکنان دیگر نیاز به گام تا در درجه اول Daniel Oturu و مارکوس یابند.

تاریخ و گارد Payton ویلیس به تماشای فصل گذشته به عنوان یک انتقال از Vanderbilt اما دیدم که چگونه آن را فقط یک مرد پیشرو در راه است. “نقش بازیکنان کمک کرده و همچنین شاید نه به عنوان های زیادی به ثمر رساند اما در دفاعی سمت توپ,” او گفت:. “همه فقط شدت در آن باید برنده بازی به طوری که چیزی است که من فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد در این سال به عنوان به خوبی.”

Pitino اذعان او احساس می کند تاکید کرد و تا به حال خوابی که نیاز به تولید رشد می کند و این زمان برای انجام آن در کاهش. اما او در تلاش برای ماندن در لحظه است و کار خود را به نگه داشتن بازیکنان وجود دارد بیش از حد.

“شما تمرکز خود را محدود به بعد از بازی” Pitino گفت. “شما فقط سعی کنید به آنها را به نه لزوما تمرکز بر روی نتیجه بازی اما فقط تراشه دور هر چهار دقیقه (بازی).”

Gophers در حال حاضر 12 در 14 تیم بزرگ ده خواهد شد و شمارش در مسابقات NCAA کمیته انتخاب برای افزایش رکورد هشت کنفرانس تیم که رو به رقص بزرگ از یک سال پیش. ESPN مثلا 10 ده تیم در این سال مسابقات در آخرین آن طرح ریزی شده است.

“یک چیز این کمیته نشان داده شده است جدول رده بندی لیگ مهم نیست” Pitino گفت. “… آنها در مورد مراقبت از تمام بدن از کار از نوامبر تا مارس; این چیزی است که آنها در مورد مراقبت. … بازی تغییر کرده است, شما لازم نیست 20 برنده به در کنه. شما نمی نیاز به بالا .500 که آیا یا نه شما فکر می کنم که درست است یا غلط. … آنها گفت: آنها می خواهند شما را به بازی سختی برنامه و پس از آن به نظر می رسد قضاوت در کیفیت ما برنده است.”

Gophers دو برنده بیش از ایالتی اوهایو و یکی از برنده شدن هر کدام در برابر ویسکانسین و میشیگان و دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا. اما بیشتر برنده, به خصوص آنهایی که مورد نیاز خواهد بود برای زنده نگه داشتن شباهت به سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان