ملبورن: محققان یک آزمایش خون است که می تواند اندازه گیری بدن خود پاسخ ایمنی مشخصه التهاب و برخی از سرطان پیشرفته است که ممکن است منجر به یک ابزار تشخیصی جدید برای سرطان تخمدان است.
به گفته محققان از جمله کسانی که از Royal Melbourne Institute of Technology (RMIT) در استرالیا در مورد 3,00,000 مورد جدید از سرطان تخمدان تشخیص داده می شوند در سطح جهان هر سال با نزدیک به 60 درصد از زنان در حال مرگ در ظرف پنج سال از تشخیص.
مطالعه منتشر شده در مجله علمی, گزارش, پیدا کردم که تست خاص ایمنی بدن نشانگر ممکن است اجازه می دهد تا پزشکان برای تشخیص اینکه آیا رشد در تخمدان سرطانی هستند یا نه و بدون نیاز به دیگر پر هزینه و وقت گیر انجام شد.
“ما آزمون جدید است که به عنوان دقیق به عنوان ترکیب نتایج حاصل از یک استاندارد آزمایش خون و سونوگرافی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده مگدلنا Plebanski از RMIT.
“این به ویژه مهم است برای زنان در از راه دور و یا جوامع محروم که تحت ذوات بیمارستان ممکن است دسترسی به پیچیده و گران قیمت تجهیزات مانند دستگاه سونوگرافی یا MRI اسکنر” Plebanski گفت.
در این مطالعه محققان با استفاده از یک نشانگر برای التهاب (IL-6) همراه با سرطان نشانگر برای تشخیص اپی تليال تخمدان و سرطان خون.
آنها اعتبار نتایج در سراسر جداگانه محاکمه انسان بود.
با استفاده از آزمایش خون دانشمندان گفت: بیماران مبتلا به کیست خوش خیم شناسایی از طریق تصویربرداری ممکن است در امان اعمال جراحی غیر ضروری.
“این مطالعه در نگاه زنان مبتلا به سرطان پيشرفته تخمدان, اما ما امیدواریم که تحقیقات بیشتر می تواند به کشف پتانسیل برای اضافه کردن این نشانگر به روال تست های تشخیصی در مراحل اولیه بیماری” Plebanski گفت.
“آزمون در حال توسعه است که ساده تر و عملی تر ممکن است کمک به زنان بیشتر به بیمارستان برای درمان بیشتر به طور موثر با این امید که میزان زنده ماندن را بهبود بخشد,” او اضافه شده است. (سازمان)

مقاله قبلیAli Abbas Zafar مستقیم ‘Mr India’ سه گانه برای Zee Studios

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im